E-mail: info@yimpasnakliyat.com | Mobil: 533 355 1183 | Mrk Tel: 0216 572 9979 - 0216 469 4128 - 0212 213 9119 - 0212 281 4529 | Merkez : İstanbul  |  

ADALAR EVDEN EVE NAKLİYAT

evden eve nakliyat

Adalar Evden Eve Nakliyat

Adalar yahut çevre ilçelerde şirketimiz tarafından sunulan evden eve nakliyat faaliyetlerinde, Adalar'da bulunan personelimiz görevlendirilmekte, buradaki müşterilerimize Adalar bölge otoparkımızda olan kamyon ve tırlarımız sevk edilmektedir.

Geçmişte uygulanan tekniklerle ev eşyalarının taşınması dönemi artık fesholmuştur. Bugün elit kavramla evden eve nakliyat eylemlerini içselleştirmeyen lojistik kurumlarına ev taşıma işlemlerinde istemde bulunulmamaktadır. Evden eve nakliyat hizmetlerinde profesyonel olan firma çalışanlarımızın tüm bireyleri kendi sorumluluk alanlarında fazlasıyla potansiyel sahibidir. İfa ettiği sorumluluğu adeta beceri edinmiş şahıslarla kadrosunu çok daha sağlam bir hale getirmiş durumda olan organizasyonumuz adına, müşterilerimize arz ettiğimiz servis kalitesi kuvvetle önem arz eder.

Eşya nakliye organizesinde ilk olarak eksper hizmetleri icra edilmektedir. Eksper programı ücretsiz yerine getirilir ve nakliyat işinin en mühim aşamalarından birini meydana getirmektedir. Eksper sürecinin dikkatlice yapılması, nakliyat süreçleri sırasında aksaklık meydana gelmesini önleyecektir. Bu sebeple, inceleme hizmetlerinde vazifelendirdiğimiz kadromuz, işinde tecrübeli şahıslardır.

Eksper işlemleri sayesinde sorunlara önceden engel olunabilmektedir

Eksper kadromuz, ekspertiz işlemleri nedeniyle daire veya işyerinize ulaştığı zaman, öncelikle evinizde bulunan eşyaların kaplayacağı hacmi hesaplar ve lüzumlu olan olacak kapalı kasa aracı kararlaştırır. Yağmur gibi havayla ilgili etkenlerden eşya ve malzemelerinizi koruyan kapalı kasalı ve hususi dizayn edilen nakliye kamyonlarımız, bununla birlikte güçlendirilmiş yay donanımlarıyla fazlasıyla güvencelidir. Çelik kasalı taşıma araçlarımız bakımlı ve güvenlidir. Taşıtlarımızın bakım ve tamirleri sürekli olarak takip edilir. Araç operatörlerimiz uzun yılların tecrübesine sahip ve ehliyetlidir.

Eksperlerimiz, en uygun lojistik kamyonuyla birlikte gereken ambalajlama materyali, görevlendirilecek personel ve farklı mühim gereksinimleri inceleme esnasında belirlemektedir. Raporlama işlemi bitiminde taşınacak yerin çevre koşulları saptanır ve nakliyat programı yapılır. Eksper aşaması sonrası güvence gayesiyle sigorta poliçesi hazırlanır.

Eşyaların paketlenmesi ve Nakliyat aracına İstif

Adalar Evden Eve Nakliyat Eylemleri hakkında birikim sahibi olmuş personelimiz, eşya taşımacılığı konusunda uç noktada ciddiyet barındıran ambalajlama faaliyetlerini uzman metodlarla yerine getirmektedir. Sözü edilen kalite muvacehesinde Adalar Evden Eve Nakliyat Firmaları içerisinde, teşekkülümüz hakim bir konuma sahiptir. İşletmemizin belirlediği Adalar evden eve nakliyat fiyatları son derece ekonomiktir. Ambalajlama, Eşya Taşıma hizmet işlemleri perspektifinde en önemli unsurdur.

Hassas ya da hususi malzemeler adına kapsamlı ambalajlama metodları uygulanmaktadır. Beyaz eşyalar gibi evde bulunan makineler ve cihazlar için, özel paketleme materyali kullanılmaktadır. Hacimli mobilyalar itinayla paketlenir. Monte konusunda tecrübe sahibi personelimiz mevcuttur. Eşya ve yüklerinizin hasar görmemesi gayesiyle farklı ambalajlama seçenekleri bulunmaktadır.

Eşya taşıma asansörü, özenli bir şekilde kurulmaktadır. Asansör aracının binaya tam yanaşması ve eşya taşıma bölümünün sağlam bir şekilde gelip gitmesi ve sallanmnaması mecburidir Asansör operatörümüz mesleğinde deneyimlidir. Adalar asansörlü taşımacılık hizmetleri sayesinde işletmemiz, Adalar ve civarında olan evinizde tüm eşya ve malzemelerinizi kısa bir zamanda ve güvenle indirerek nakliyat aracına yerleştirmekte ve benzer şekilde daireye çıkarmaktadır. Hacimli möble ve beyaz eşyaların öncelikle paketlenmesi ve indirilerek yüklenmesi önem taşır. Büyük mobilyalar dayanıklı olduğundan alta yerleştirilir. Kırılabilir ev eşyaları ve cihazlar ağır mobilya ve beyaz eşyaların üstüne istiflenir.

Eşya ve malzemelerinizin önceki evde olduğu gibi nakledilecekleri eve konumlandırılmasıyla, eşya taşıma işlemleri geniş kapsamda tamamlanır. Ev içinde ev eşyalarının istediğiniz şekilde yerleştirilmesi ve monte işlerinin yapılması hususunda deneyimli elemanlarımız görev yapar. İstendiğinde tüm eşyaların döşenmesi işlemi hususunda bayan personel görevlendirilmektedir.

İstanbul Adalar ve yakınlarında uluslararası evden eve nakliyat alanında da iş yapan şirketimiz, söz konusu alandaki faaliyetlerinde eşya ve yükleriniz diğer bir uzak bölgeye ulaştırılacağından dolayı ciddi oranda daha özenli davranmaktadır.

EKSPER - BİLGİ TALEBİ

Firma yetkililerimiz sizinle irtibata geçsin.Yandaki alana iletişim bilgilerinizi girin, firma yetkililerimiz en kısa sürede size ulaşarak taşınmanız konusunda gerekli bilgi veya ekspertiz için size ulaşsın.

Biz size ulaşalım.
2017 Tüm Hakları Saklıdır | YİMPAŞ NAKLİYAT