E-mail: info@yimpasnakliyat.com | Mobil: 533 355 1183 | Mrk Tel: 0216 572 9979 - 0216 469 4128 - 0212 213 9119 - 0212 281 4529 | Merkez : İstanbul  |  

ADANA EVDEN EVE NAKLİYAT

evden eve nakliyat

Adana Evden Eve Nakliyat

Adana yahut çevre illerde firmamızca sunulan taşımacılık işlemlerinde, Adana çevresinde bulunan personelimiz istihdam edilmekte, bu çevredeki taşıma işlerini yaptığımız kişi ve kuruluşlara Adana bölge otoparkımızda olan taşıtlarımız sevk edilmektedir.

Geçmiş metodlarla eşya taşıma devri artık geçerliliğini yitirmiştir. Şimdilerde kaliteli anlamda evden eve nakliyat işlerini zanaat edinmeyen nakliye organizasyonlarına eşya taşıma işlemlerinde ilgi duyulmamaktadır. Evden eve nakliyat işlerinde profesyonelleşmiş şirket personelimizin tüm bireyleri kendi hususi görev sahalarında ciddi derecede tecrübelidir. İşini içselleştirmiş şahıslarla ekiplerini sağlamlaştıran teşekkülümüz için, hizmet verdiğimiz kuruluş ve kişilerin memnuniyeti mühim derecede önemlidir.

Eşya nakil organizesinde ilk olarak raporlama faaliyetleri yürütülmektedir. Ekspertiz faaliyetleri bedelsiz yerine getirilir ve nakliye işinin en mühim aşamalarından biridir. Raporlama işlemlerinin dikkatli icra edilmesi, nakil süreçleri süresince aksaklık oluşmasını önleyecektir. Söz konusu nedenden ötürü, raporlama işlemlerinde görev verdiğimiz personelimiz, mesleklerinde deneyimli kişilerdir.

Ekspertiz işlemleri sayesinde ihtimal dahilindeki sorunlar önceden engellenebilmektedir.

Eksper elemanlarımız, raporlama hizmetleri için evinize geldiği zaman, herşeyden önce evinizde var olan eşyaların miktarını ölçer ve gerekli olan nakil kamyonunu saptar. Yağmur ve toz benzeri harici etkenlerden eşyaları muhafaza eden kapalı kasa ve hassas dizayn edilen kamyonlarımız, aynı zamanda mukavemeti artırılmış süspansiyon sistemleriye fazlasıyla güvenlidir. Kapalı kasa taşıma araçlarımız bakımlı ve güvencelidir. Araçlarımızın bakım ve onarımları devamlı olarak takip edilir. Şoförlerimiz uzun yılların tecrübesine sahip ve ehliyetlidir.

Eksper elemanlarımız, en uygun lojistik vasıtasıyla birlikte gerekli olan ambalajlama gereçleri, istihdam edilecek personel ve başka mühim unsurları inceleme sırasında tespit etmektedir. Son aşamada bina muhit koşulları göz önünde bulundurulur ve lojistik programı belirlenir. Eksper aşaması akabinde sigortalama işlemi gerçekleşir.

Eşyaların paketlenmesi ve Araca İstifleme

Adana Evden Eve Nakliyat Organizasyonu hususunda deneyim kazanmış elemanlarımız, eşya taşıma işlemlerinde ciddiyetle ciddi olan ambalajlama işlemlerini profesyonel tarzla tamamlamaktadır. Bu kalite perspektifinde Adana Evden Eve Nakliyat Firmaları arasında, teşekkülümüz öncü bir pozisyondadır. Kuruluşumuzun sunduğu Adana evden eve nakliyat fiyatları son derece uygundur. Ambalajlama, Eşya Taşıma hizmet aşamaları içerisinde en ciddi unsurdur.

Kırılabilecek ya da kıymetli eşyalarınız için çeşitli ambalajlama yöntemleri uygulanmaktadır. Buzdolabı gibi ev makineleri ve cihazlar için, hususi balonlu naylonlar kullanılmaktadır. Hacimli malzemeler özenle ambalajlanır. Monte hizmetleri için birikim sahibi kadromuz görevlendirilir. Eşyalarınızın tahribat almaması gayesiyle çeşitli paketleme seçenekleri sunulmaktadır.

Asansörler, itinayla kurulur. Asansör aracının balkona doğru bir biçimde yaslanması ve taşıma alanının kolay bir şekilde gidip gelmesi ve titrememesi gerekir Asansör şoförümüz alanında tecrübelidir. Adana asansörlü taşımacılık sayesinde kurumumuz, Adana ve civarında olan ev yahut büronuzda eşya ve yüklerinizi az bir zaman diliminde ve emniyetle indirerek eşya taşıma aracına yüklemekte ve benzer biçimde evinize çıkarmaktadır. Hacimli mobilyaların öncelikle paketlenmesi ve indirilerek yüklenmesi önemlidir. Hacimli mobilyalar mukavemetli olması sebebiyle öncelikli konumlandırılır. Kırılgan malzemeler üstlerde bulunan kısımlara konumlandırılır.

Eşya veya malzemelerin önceki yerde yapıldığı şekilde taşınacağınız daireye çıkarılmasıyla, ev taşıma işlemi geniş oranda tamamlanır. Yeni mekanda eşya ve materyallerin yerleştirilmesi ve monte aşamasının tamamlanması için deneyimli elemanlarımız çalışmaktadır. İstemde bulunulması halinde eşyalarınızın döşenmesi hizmeti konusunda bayan eleman görevlendirilmektedir.

Adana ya da etrafındaki bölgede uluslararası evden eve nakliyat alanında da çalışma yapan işletmemiz, söz konusu konudaki işlemlerinde eşya ve malzemeleriniz diğer bir ülkeye gideceğinden dolayı ciddi oranda daha titiz işlem yapmaktadır.

Yimpaş Nakliyat, Evden Eve Nakliyat hizmetleri kapsamında ücretsiz ekspertiz, mobilya ve beyaz eşyaların söküm ve kurulumları, özel seçilmiş ambalaj malzemeleriyle paketleme işlemlerini yerine getirmektedir. Ayrıca evden eve nakliyat hizmetleri şirketimiz bünyesinde sigorta kapsamındadır.
Evden Eve Nakliyat Hizmetleri kapsamında firmamız, müşterilerine ücretsiz ekspertiz hizmeti sunmaktadır. Ekspertiz hizmeti, taşınma planlamanızın doğru yapılabilmesi amacıyla adresinize gelerek eşyalarınızın durumunun incelenmesi işlemidir.
Mobilya, beyaz eşyalar, yatak odası gardrobu ve bazı büyük eşyalarınız, taşınırken zarar görmemesi için daha iyi paketlenebilmesi ve araç içerisine daha iyi istiflenebilmesi maksadıyla bulundukları yerde sökülür ve taşıma sonrası tekrar kurulumları yapılır.
Eşyalarınızın türlerine ve şekillerine göre doğru ambalaj malzemeleri kullanılarak paketlenmesi, taşınırken hasar görmemesi adına son derece önemlidir. Bu nedenle firmamız, eşya türlerine göre ambalaj malzemesi seçimi yaparak taşıma öncesi paketleme yapar.
Özellikle şehirler arası evden eve nakliyat sırasında uzun yolun getirebileceği sorunlar göz önüne alındığında sigorta ciddi derecede önem kazanmaktadır. Yimpaş Nakliyat, gerek şehirler arası nakliyat alanında ve gerekse şehiriçi evden eve nakliyatta eşyalarınızın hasara karşı sigorta kapsamına alınmasını sağlamaktadır.

EKSPER - BİLGİ TALEBİ

Firma yetkililerimiz sizinle irtibata geçsin.Yandaki alana iletişim bilgilerinizi girin, firma yetkililerimiz en kısa sürede size ulaşarak taşınmanız konusunda gerekli bilgi veya ekspertiz için size ulaşsın.

Biz size ulaşalım.
2017 Tüm Hakları Saklıdır | YİMPAŞ NAKLİYAT