E-mail: info@yimpasnakliyat.com | Mobil: 533 355 1183 | Mrk Tel: 0216 572 9979 - 0216 469 4128 - 0212 213 9119 - 0212 281 4529 | Merkez : İstanbul  |  

ANKARA EVDEN EVE NAKLİYAT

evden eve nakliyat

Ankara Evden Eve Nakliyat

Ankara ve yakınlarında firmamızca yürütülen taşımacılık kapsamında, Ankara'da bulunan çalışanlarımız vazifelendirilmekte, bu çevrede bulunan hizmet verdiğimiz şahıs ve kuruluşlara Ankara otoparkımızda mevcut bulunan eşya taşıma araçlarımız yönlendirilmektedir.

Geçmiş tarzla ev eşyalarının taşınması devri bu zamanda yürürlükten kalkmuştır. Şimdiki çağda kaliteli bir anlayışla evden eve nakliyat işlerinde uzmanlaşamayan lojistik kurumlarına eşya taşıma hakkında rağbet gösterilmemektedir. Evden eve nakliyat işlemlerinde profesyonelleşmiş şirket personelimizin her bireyi kendi sorumluluk dallarında ciddi derecede tecrübe sahibidir. İşini kendi şahsi kariyeri durumuna indirgemiş kişilerle çalışmayı önceliği haline getiren şirketimiz için, hizmet verdiğimiz şahıs ve kurumlara arz ettiğimiz servis standardı fazlasıyla önem taşır.

Evden eve nakliyat operasyonlarında herşeyden önce ekspertiz programı yerine getirilmektedir. Ekspertiz hizmetleri ücretsizdir ve nakliye işinin en önemli aşamalarından biridir. Ekspertiz hizmetlerinin nitelikli olması, nakliye süreçleri süresince aksaklık çıkmasını enlelleyecektir. Söz konusu nedenle, raporlama hizmetlerinde vazifelendirdiğimiz elemanlarımız, işlerinde tecrübeli şahıslardır.

Eksper hizmeti ile olası aksamalara meydana gelmeden engel olunabilmektedir.

Eksper kadromuz, raporlama işlemleri gayesiyle evinize vardığı zaman, herşeyden önce eşyalarınızın kaplayacağı hacmi ölçer ve lüzumlu olan olacak kapalı kasalı aracı kararlaştırır. Yağış benzeri dış durumlardan tüm eşyaları muhafaza eden çelik kasa ve kendine özgü modellenmiş araçlarımız, ayrıca mukavemeti artırılmış süspansiyon sistemleriye fazlasıyla korunaklıdır. Çelik kasa taşıma araçlarımız yüksek model ve güvencelidir. Eşya taşıma araçlarımızın bakım ve onarımları sürekli olarak yapılır. Sürücülerimiz tecrübelidir.

Eksperlerimiz, doğru lojistik kamyonuyla beraber ihtiyaç olan paketleme materyali, istihdam edilecek personel ve başka önemli unsurları inceleme esnasında belirlemektedir. Eksper işlemi sonunda taşınacak yerin çevresel durumu incelenir ve nakliyat planlaması belirlenir. Ekspertiz işlemi akabinde sigortalama işlemi yapılır.

Ambalajlama ve Nakliyat aracına Yükleme

Ankara Evden Eve Nakliyat Organizasyonu hakkında birikimli durumda bulunan elemanlarımız, evden eve nakliyat meselesi için fazlasıyla ehemmiyet içeren paketleme hizmetlerini kaliteli yöntemlerle sonuca ulaştırmaktadır. Sözü edilen yüksek hizmet kalitesiyle Ankara Evden Eve Nakliyat Firmaları arasında, işletmemiz mühim bir mevkidedir. İşletmemizin tanımladığı Ankara evden eve nakliyat fiyatları son derece uygundur. Paketleme, Evden Eve Taşıma hizmet işlemleri içerisinde en fazla dikkat edilmesi gerekli olan noktadır.

Narin yahut özel eşyalarınız adına kendine özgü paketleme usulleri geliştirilmiştir. Buzdolabı gibi evde bulunan makineler ve aygıtlar için, kendine özgü paketleme unsurları kullanılmaktadır. Hacimli mobilyalar özenli bir şekilde ambalajlanır. Montaj işleri için deneyimli personelimiz görevlendirilir. Eşyalarınızın hasar görmemesi adına en iyi paketleme alternatifleri bulunmaktadır.

Eşya taşıma asansörü, dikkatle kurulur. Taşıma asansörünün balkona düzgün bir biçimde yaslanması ve taşıyıcı bölümün kolay bir şekilde çıkıp inmesi ve titrememesi zaruridir Asansörlü aracımızın kullanıcısı bu hususta tecrübe sahibidir. Ankara asansörlü taşımacılık ile kurumumuz, Ankara ve yakınlarında bulunan dairenizde eşyalarınızı kısa zamanda ve sağlam bir biçimde aşağıya indirerek araca istiflemekte ve benzer biçimde evinize konumlandırmaktadır. Ağır möble ve beyaz eşyaların daha önce ambalajlanması ve indirilerek yüklenmesi mühimdir. Büyük mobilyalar dayanıklı olması sebebi ile alt bölüme istiflenir. Hassas materyaller büyük mobilya ve beyaz eşyaların üzerine yerleştirilir.

Tüm eşya ve malzemelerinizin önceki yerde olduğu gibi taşınacağınız eve konumlandırılmasıyla, eşya nakliyesi işlemleri büyük kapsamda bitmiş olur. Yeni adreste eşyaların belirlediğiiniz şekilde yerleştirilmesi ve monte işlemlerinin yapılması için tecrübeli ustalarımız vazifelendirilir. İstendiğinde eşyaların döşenmesi hizmeti konusunda bayan eleman temin edilmektedir.

Ankara ve civarında uluslararası evden eve nakliyat kapsamında da hizmet veren işletmemiz, söz konusu konudaki işlemlerinde eşyalarınız diğer bir ülkeye gideceği için çok daha itinalı işlem yapmaktadır.

Yimpaş Nakliyat, Evden Eve Nakliyat hizmetleri kapsamında ücretsiz ekspertiz, mobilya ve beyaz eşyaların söküm ve kurulumları, özel seçilmiş ambalaj malzemeleriyle paketleme işlemlerini yerine getirmektedir. Ayrıca evden eve nakliyat hizmetleri şirketimiz bünyesinde sigorta kapsamındadır.
Evden Eve Nakliyat Hizmetleri kapsamında firmamız, müşterilerine ücretsiz ekspertiz hizmeti sunmaktadır. Ekspertiz hizmeti, taşınma planlamanızın doğru yapılabilmesi amacıyla adresinize gelerek eşyalarınızın durumunun incelenmesi işlemidir.
Mobilya, beyaz eşyalar, yatak odası gardrobu ve bazı büyük eşyalarınız, taşınırken zarar görmemesi için daha iyi paketlenebilmesi ve araç içerisine daha iyi istiflenebilmesi maksadıyla bulundukları yerde sökülür ve taşıma sonrası tekrar kurulumları yapılır.
Eşyalarınızın türlerine ve şekillerine göre doğru ambalaj malzemeleri kullanılarak paketlenmesi, taşınırken hasar görmemesi adına son derece önemlidir. Bu nedenle firmamız, eşya türlerine göre ambalaj malzemesi seçimi yaparak taşıma öncesi paketleme yapar.
Özellikle şehirler arası evden eve nakliyat sırasında uzun yolun getirebileceği sorunlar göz önüne alındığında sigorta ciddi derecede önem kazanmaktadır. Yimpaş Nakliyat, gerek şehirler arası nakliyat alanında ve gerekse şehiriçi evden eve nakliyatta eşyalarınızın hasara karşı sigorta kapsamına alınmasını sağlamaktadır.

EKSPER - BİLGİ TALEBİ

Firma yetkililerimiz sizinle irtibata geçsin.Yandaki alana iletişim bilgilerinizi girin, firma yetkililerimiz en kısa sürede size ulaşarak taşınmanız konusunda gerekli bilgi veya ekspertiz için size ulaşsın.

Biz size ulaşalım.
2017 Tüm Hakları Saklıdır | YİMPAŞ NAKLİYAT