E-mail: info@yimpasnakliyat.com | Mobil: 533 355 1183 | Mrk Tel: 0216 572 9979 - 0216 469 4128 - 0212 213 9119 - 0212 281 4529 | Merkez : İstanbul  |  

ANTALYA EVDEN EVE NAKLİYAT

evden eve nakliyat

Antalya Evden Eve Nakliyat

Antalya yahut etrafındaki bölgede kurumumuzca yapılan eşya transferi faaliyet alanında, Antalya çevresinde ikamet eden elemanlarımız vazifelendirilmekte, bu bölgede bulunan hizmet sunduğumuz şahıs ve kurumlara Antalya otoparkımızda olan araçlarımız yönlendirilmektedir.

Geçmiş yöntemlerle eşya taşıma devri bu zamanda geçerliliğini yitirmiştir. Günümüzde elit bir anlayışla evden eve nakliyat işlerinde ihtisaslaşamayan taşımacılık kurumları, ev taşıma konusunda ilgi çekmemektedir. Evden eve nakliyat kademelerinde deneyim kazanmış firma kadromuzun tümü kendi vazife dallarında fazlasıyla tecrübelidir. İcra ettiği hizmeti içselleştirmiş elemanlarla ekiplerini çok daha güçlü bir hale getirmiş bulunan kuruluşumuz adına, hizmet verdiğimiz birey ve kurumlara sunduğumuz hizmet standardı herşeyden çok önemlidir.

Evden eve nakliyat işlerinde ilk olarak ekspertiz işlemi icra edilmektedir. Eksper organizesi bedelsiz yerine getirilir ve eşya taşıma işinin en ciddi bölümlerinden birini meydana getirmektedir. Raporlama işlemlerinin dikkatlice ifa edilmesi, nakil süreçleri süresince arıza olmasını önleyecektir. Söz konusu gerekçeyle, raporlama işlemlerinde vazife verdiğimiz personelimiz, alanında eğitimli kişilerdir.

Raporlama hizmetleri sayesinde olası sorunlar önceden önleniyor

Eksper personelimiz, inceleme hizmeti gayesiyle daire veya ofisinize vardığında, öncelikle eşyalarınızın miktarını hesap eder ve gerekli olan kapalı kasalı eşya taşıma kamyonunu saptar. Nem benzeri dış durumlardan eşyaları koruyan kapalı kasalı ve hususi tasarlanmış nakliyat kamyonlarımız, bununla beraber güçlendirilmiş sarsıntı önleyici donanımıyla son derece güvenlidir. Çelik kasalı kamyonlarımız bakımlı ve güvencelidir. Nakliyat araçlarımızın bakımları devamlı olarak yapılır. Sürücülerimiz tecrübelidir.

Eksperlerimiz, doğru nakliyat vasıtasıyla beraber ihtiyaç duyulacak paketleme bileşenleri, görev verilecek ekip ve farklı mühim unsurları inceleme esnasında belirlemektedir. Son aşamada bina çevre durumu göz önünde bulundurulur ve transfer planlaması hazırlanır. Eksper aşaması sonrasında teminat için sigorta poliçesi yapılır.

Paketleme ve Nakliyat aracına İstif

Antalya Evden Eve Nakliyat Etkinlikleri hakkında eğitimli olan ekiplerimiz, ev taşıma konusunda uç noktada önem arz eden ambalajlama faaliyetlerini uzman usullerle tamamlamaktadır. Bu yüksek hizmet kalitesiyle Antalya Evden Eve Nakliyat Firmaları içerisinde, kurumumuz öncü bir pozisyona sahip bulunmaktadır. Kuruluşumuzun sunduğu Antalya evden eve nakliyat fiyatları oldukça uygundur. Paketleme, Eşya Taşıma hizmet aşamaları perspektifinde ilk olarak dikkat edilmesi icab eden unsurdur.

Kırılması muhtemel yahut değerli materyaller adına özel ambalajlama usulleri geliştirilmiştir. Televizyon gibi ev makineleri ve cihazlar için, farklı paketleme gereçleri kullanılmaktadır. Ağır mobilyalar dikkatli bir biçimde paketlenir. Monte konusunda tecrübe sahibi çalışanlarımız mevcuttur. Evde bulunan eşyaların ziyan görmemesi amacıyla özel paketleme alternatifleri sunulmaktadır.

Asansörler, özenli bir şekilde kurulur. Asansörün balkona tam olarak dayanması ve taşıyıcı bölümün akıcı bir halde çıkıp inmesi ve sallanmnaması zorunludur Asansör şoförümüz işinde tecrübelidir. Antalya asansörlü nakliye hizmetleriyle firmamız, Antalya ve çevresinde bulunan evinizde eşya ve yüklerinizi az bir zaman diliminde ve sağlam bir halde indirerek araca yerleştirmekte ve aynı şekilde yukarıya çıkarmaktadır. Büyük möble ve beyaz eşyaların ilk önce paketlenmesi ve indirilerek istiflenmesi önemlidir. Ağır mobilyalar mukavemetli olması sebebi ile alta konumlandırılır. Hassas ev eşyaları ve elektronik cihazlar ağır eşyaların üstüne konumlandırılır.

Eşyalarınızın benzer şekilde nakledilecekleri eve çıkartılmasıyla, eşya nakli işlemleri genel anlamda biter. Yeni evde eşyaların yerleştirilmesi ve montaj işlemlerinin tamamlanması için uzman personelimiz vazifelendirilir. Talepte bulunulması halinde eşyalarınızın döşenmesi işlemleri hususunda bayan personel vazifelendirilebilmektedir.

Antalya ile çevresinde uluslararası evden eve nakliyat sahasında da hizmet sunan firmamız, sözü edilen alandaki hizmetlerinde eşyalarınız diğer bir uzak bölgeye gideceğinden dolayı çok daha dikkatli işlem yapmaktadır.

Yimpaş Nakliyat, Evden Eve Nakliyat hizmetleri kapsamında ücretsiz ekspertiz, mobilya ve beyaz eşyaların söküm ve kurulumları, özel seçilmiş ambalaj malzemeleriyle paketleme işlemlerini yerine getirmektedir. Ayrıca evden eve nakliyat hizmetleri şirketimiz bünyesinde sigorta kapsamındadır.
Evden Eve Nakliyat Hizmetleri kapsamında firmamız, müşterilerine ücretsiz ekspertiz hizmeti sunmaktadır. Ekspertiz hizmeti, taşınma planlamanızın doğru yapılabilmesi amacıyla adresinize gelerek eşyalarınızın durumunun incelenmesi işlemidir.
Mobilya, beyaz eşyalar, yatak odası gardrobu ve bazı büyük eşyalarınız, taşınırken zarar görmemesi için daha iyi paketlenebilmesi ve araç içerisine daha iyi istiflenebilmesi maksadıyla bulundukları yerde sökülür ve taşıma sonrası tekrar kurulumları yapılır.
Eşyalarınızın türlerine ve şekillerine göre doğru ambalaj malzemeleri kullanılarak paketlenmesi, taşınırken hasar görmemesi adına son derece önemlidir. Bu nedenle firmamız, eşya türlerine göre ambalaj malzemesi seçimi yaparak taşıma öncesi paketleme yapar.
Özellikle şehirler arası evden eve nakliyat sırasında uzun yolun getirebileceği sorunlar göz önüne alındığında sigorta ciddi derecede önem kazanmaktadır. Yimpaş Nakliyat, gerek şehirler arası nakliyat alanında ve gerekse şehiriçi evden eve nakliyatta eşyalarınızın hasara karşı sigorta kapsamına alınmasını sağlamaktadır.

EKSPER - BİLGİ TALEBİ

Firma yetkililerimiz sizinle irtibata geçsin.Yandaki alana iletişim bilgilerinizi girin, firma yetkililerimiz en kısa sürede size ulaşarak taşınmanız konusunda gerekli bilgi veya ekspertiz için size ulaşsın.

Biz size ulaşalım.
2017 Tüm Hakları Saklıdır | YİMPAŞ NAKLİYAT