E-mail: info@yimpasnakliyat.com | Mobil: 533 355 1183 | Mrk Tel: 0216 572 9979 - 0216 469 4128 - 0212 213 9119 - 0212 281 4529 | Merkez : İstanbul  |  

ARNAVUTKÖY EVDEN EVE NAKLİYAT

evden eve nakliyat

Arnavutköy Evden Eve Nakliyat

Arnavutköy veya civarında şirketimizce yürütülen taşımacılık faaliyetleri alanında, Arnavutköy içerisinde ikamet eden çalışanlarımız vazifelendirilmekte, bu çevrede olan hizmet verdiğimiz şahıs ve kurumlara Arnavutköy otoparkımızda bulunan kamyon ve tırlarımız yöneltilmektedir.

Önceki tarzla eşya taşıma dönemi artık kapanmıştır. Çağımızda profesyonel anlamla evden eve nakliyat hizmetlerini meslek durumuna getiremeyen taşıma firmaları, ev taşıma konusunda ilgi çekmemektedir. Evden eve nakliyat hizmetlerinde deneyim kazanmış kurum personelimizin tüm bireyleri kendi hususi vazife alanlarında oldukça tecrübelidir. Yaptığı görevi kendi kişisel uzmanlığı haline getirmiş elemanlarla çalışan işletmemiz adına, hizmet verdiğimiz kişi ve kurumlara arz ettiğimiz hizmet standartları kuvvetle önemlidir.

Eşya nakil faaliyetlerinde ilk olarak eksper hizmetleri uygulanmaktadır. İnceleme organizesi ücretsiz sonuçlandırılır ve eşya taşımacılığı işinin en ciddi kısımlarından biridir. Ekspertiz faaliyetlerinin nitelikli sunulması, eşya taşıma süreçleri sırasında sorun çıkmasını enlelleyecektir. Söz konusu nedenle, ekspertiz hizmetlerinde vazife verdiğimiz kadromuz, alanında tecrübeli kişilerdir.

Ekspertiz hizmetleri ile ihtimal dahilindeki aksamalar meydana gelmeden engelleniyor

Eksperlerimiz, ekspertiz işlemleri nedeniyle evinize vardığı zaman, herşeyden önce evde mevcut bulunan eşya ve taşınacak tüm materyalin miktarını ölçer ve lüzumlu olan olacak nakliye kamyonunu tespit eder. Isı ve nem benzeri iklimsel olumsuzluklardan eşyalarınızı muhafaza eden çelik kasa ve özel modellenmiş nakliye araçlarımız, ayrıca güçlendirilmiş esneme sistemleriye yüksek derecede korumalıdır. Kapalı kasa taşıma araçlarımız yüksek model ve güvenli araçlardır. Eşya taşıma araçlarımızın bakımları sürekli olarak yapılır. Şoförlerimiz tecrübelidir.

Eksperlerimiz, uygun nakliye aracıyla beraber gereken ambalajlama materyali, görevlendirilecek personel ve başka mühim gereksinimleri inceleme esnasında tespit etmektedir. Eksper işlemi bitiminde bina çevresel durumu göz önünde bulundurulur ve nakliyat planlaması hazırlanır. Eksper işlemi akabinde sigortalama işlemi yapılır.

Paketleme ve Nakil aracına İstif

Arnavutköy Evden Eve Nakliyat Organizasyonu hususunda birikim kazanmış personelimiz, eşya taşıma meselesi için yüksek derecede ehemmiyetli bulunan paketleme işlemlerini uzman bir tarzla uygulamaktadır. Bu hizmetlerle Arnavutköy Evden Eve Nakliyat Firmaları kategorisinde, kuruluşumuz mühim bir konumdadır. Kuruluşumuzun belirlediği Arnavutköy evden eve nakliyat fiyatları oldukça hesaplıdır. Paketleme, Evden Eve Taşıma hizmet kapsamı içerisinde en fazla titizlik gösterilmesi gerekli olan aşamadır.

Narin veya özel malzemeler adına kapsamlı paketleme metodları uygulanmaktadır. Televizyon gibi evde bulunan makineler ve cihazlar için, kendine özgü ambalaj materyali tercih edilmektedir. Geniş malzemeler dikkatli bir biçimde ambalajlanır. Montaj konusunda uzman elemanlarımız görevlendirilmektedir. Eşya ve yüklerinizin hasar almaması adına farklı paketleme alternatifleri sunulmaktadır.

Asansörler, özenle kurulmaktadır. Asansörün duvara tam birleşmesi ve eşya taşıma bölümünün doğru bir biçimde gidip gelmesi ve titrememesi zaruridir Asansörcümüz mesleğinde tecrübelidir. Arnavutköy asansörlü taşımacılık hizmetleriyle şirketimiz, Arnavutköy ve yakınlarında bulunan dairenizde tüm eşya ve materyalinizi kısa zamanda ve güvenle zemine indirerek kamyon veya tıra yerleştirmekte ve benzer biçimde dairenize konumlandırmaktadır. Ağır mobilyaların öncelikle ambalajlanması ve indirilerek yüklenmesi önemlidir. Ağır malzemeler mukavemetli olması sebebi ile alt bölüme istiflenir. Kırılabilir eşyalar üstlerde kalan yerlere istiflenir.

Tüm eşyalarınızın benzer şekilde nakledilecekleri eve konumlandırılmasıyla, ev taşıma işlemleri büyük kapsamda tamamlanır. Yeni mekanda ev eşyalarının yerleştirilmesi ve montaj işlerinin yapılması için özel ustalarımız görevlendirilir. Tercih edilmesi durumunda taşınan malzemelerin döşenmesi hizmeti için bayan eleman görevlendirilebilmektedir.

İstanbul Arnavutköy ile etrafındaki bölgede uluslararası evden eve nakliyat kapsamında da hizmet veren kuruluşumuz, söz konusu husustaki organisazyonlarında eşyalarınız farklı uzak bölgeye gideceğinden dolayı çok daha tedbirli davranmaktadır.

EKSPER - BİLGİ TALEBİ

Firma yetkililerimiz sizinle irtibata geçsin.Yandaki alana iletişim bilgilerinizi girin, firma yetkililerimiz en kısa sürede size ulaşarak taşınmanız konusunda gerekli bilgi veya ekspertiz için size ulaşsın.

Biz size ulaşalım.
2017 Tüm Hakları Saklıdır | YİMPAŞ NAKLİYAT