E-mail: info@yimpasnakliyat.com | Mobil: 533 355 1183 | Mrk Tel: 0216 572 9979 - 0216 469 4128 - 0212 213 9119 - 0212 281 4529 | Merkez : İstanbul  |  

ATAŞEHİR EVDEN EVE NAKLİYAT

evden eve nakliyat

Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Yimpaş Nakliyat merkez ofisi Ataşehir'dedir.

Ataşehir veya yakınlarında şirketimiz tarafından yapılan evden eve nakliyat kapsamında, Ataşehir çevresinde ikamet eden personelimiz görevlendirilmekte, buradaki müşterilerimize Ataşehir merkez araç parkımızda mevcut bulunan araçlarımız sevk edilmektedir.

Önceki metodlarla ev eşyalarının taşınması çağı artık kapanmıştır. Günümüzde kaliteli anlamda evden eve nakliyat işlerinde gelişemeyen nakliye kurumları, ev eşyalarının taşınması hakkında alaka görmemektedir. Evden eve nakliyat aşamalarında eğitimli olan kurum çalışanlarımızın hepsi kendi şahsi sorumluluk sahalarında oldukça tecrübelidir. İcra ettiği görevi içselleştirmiş bireylerle ekiplerini çok daha kuvvetli hale getirmiş bulunan şirketimiz için, hizmet verdiğimiz kuruluş ve şahısların memnuniyeti fazlasıyla mühimdir.

Eşya nakil hizmetlerinde herşeyden önce inceleme faaliyetleri yerine getirilmektedir. Ekspertiz faaliyetleri ücretsiz yerine getirilir ve taşımacılık hizmetinin en ciddi bölümlerinden bir tanesini oluşturur. İnceleme hizmetinin titiz bir şekilde yapılması, nakil işlemleri boyunca problem olmasını enlelleyecektir. Sözü edilen gerekçeyle, inceleme faaliyetlerinde görevlendirdiğimiz kadromuz, mesleklerinde uzman şahıslardır.

Ekspertiz hizmetleri sayesinde aksaklıklara önceden önlem alınabilmektedir.

Eksperlerimiz, ekspertiz hizmetleri nedeniyle evinize vardığı zaman, öncelikle evde mevcut olan eşyaların kaplayacağı hacmi ölçer ve lüzumlu olan olan çelik kasa aracı saptar. Yağış gibi dış durumlardan eşyaları muhafaza eden çelik kasalı ve hassas modellenmiş taşıma kamyonlarımız, ayrıca kuvvetlendirilmiş esneklik donanımlarıyla son derece korumalıdır. Kapalı kasalı taşıma araçlarımız konforlu ve güvenlidir. Araçlarımızın periyodik bakımları daimi bir şekilde yapılır. Sürücülerimiz tecrübelidir.

Eksper personelimiz, doğru taşıma aracıyla beraber gerekli olan paketleme malzemeleri, görevlendirilecek elemanlar ve başka ciddi gereklilikleri ekspertiz esnasında belirlemektedir. Son aşamada taşınacak yerin muhit durumu göz önünde bulundurulur ve transfer programı yapılır. Ekspertiz aşaması akabinde nakliye sigortası yapılır.

Eşyaların paketlenmesi ve Araca Yükleme

Ataşehir Evden Eve Nakliyat Hizmetleri hakkında birikim kazanmış eleman kadromuz, evden eve nakliyat işlemlerinde yüksek derecede ehemmiyet barındıran ambalajlama işlerini profesyonel yöntemlerle sonuca ulaştırmaktadır. Bu kalite muvacehesinde Ataşehir Evden Eve Nakliyat Firmaları içerisinde, firmamız mühim bir statüye sahip bulunmaktadır. Kuruluşumuzun arz ettiği Ataşehir evden eve nakliyat fiyatları son derece uygundur. Ambalajlama, Evden Eve Taşımacılık hizmet faaliyetleri arasında en başta değer verilen işlemdir.

Kırılgan ve kıymetli malzemeler adına özel paketleme metodları uygulanmaktadır. Bilgisayar gibi beyaz eşya ve cihazlar için, farklı baloncuklu naylonlar uygulanmaktadır. Ağır mobilyalar itinayla ambalajlanır. Montaj işleri için tecrübeli kadromuz bulunmaktadır. Eşyalarınızın tahribat almaması düşüncesiyle özel ambalajlama opsiyonları bulunmaktadır.

Asansörler, itinayla kurulur. Nakliye asansörünün binaya tam olarak yaslanması ve yük bölümünün dengeli bir halde gidip gelmesi ve zorlanmaması zaruridir Asansör şoförümüz alanında ehliyetlidir. Ataşehir asansörlü taşımacılık sayesinde kurumumuz, Ataşehir ve çevresinde olan dairenizde eşya ve yüklerinizi az bir zamanda ve emniyetle zemine indirerek eşya taşıma aracına yüklemekte ve aynı biçimde daireye çıkarmaktadır. Ağır eşyaların ilk aşamada ambalajlanması ve taşıma aracının yakınına indirilerek yüklenmesi önemlidir. Hacimli möble ve beyaz eşyalar dayanıklı olduğundan alta konumlandırılır. Kırılgan materyaller hacimli mobilyaların üzerine konumlandırılır.

Tüm eşyaların aynı biçimde taşınacağınız daireye çıkarılmasıyla, eşya nakliyesi hizmeti büyük çerçevede biter. Yeni evde eşyaların konumlandırılması ve montaj işlerinin tamamlanması için uzman personelimiz vazife yapar. İstediğiniz taktirde taşınan malzemelerin döşenmesi hizmeti konusunda bayan personel temin edilmektedir.

İstanbul Ataşehir ve çevre semtlerde uluslararası evden eve nakliyat sahasında da etkinlik icra eden organizasyonumuz, bu alandaki işlemlerinde eşya ve yükleriniz başka uzak bölgeye sevk edileceğinden dolayı kayda değer oranda daha özenli hareket etmektedir.

EKSPER - BİLGİ TALEBİ

Firma yetkililerimiz sizinle irtibata geçsin.Yandaki alana iletişim bilgilerinizi girin, firma yetkililerimiz en kısa sürede size ulaşarak taşınmanız konusunda gerekli bilgi veya ekspertiz için size ulaşsın.

Biz size ulaşalım.
2017 Tüm Hakları Saklıdır | YİMPAŞ NAKLİYAT