E-mail: info@yimpasnakliyat.com | Mobil: 533 355 1183 | Mrk Tel: 0216 572 9979 - 0216 469 4128 - 0212 213 9119 - 0212 281 4529 | Merkez : İstanbul  |  

AVCILAR EVDEN EVE NAKLİYAT

evden eve nakliyat

Avcılar Evden Eve Nakliyat

Avcılar ya da çevre ilçelerde firmamız tarafından yürütülen taşımacılık hizmetlerinde, Avcılar içerisinde ikamet eden personelimiz istihdam edilmekte, bu bölgede bulunan hizmet sunduğumuz kişi ve kuruluşlara Avcılar otoparkımızda mevcut olan kamyon ve tırlarımız yöneltilmektedir.

Geçmiş yöntemlerle ev eşyalarının taşınması dönemi bu zamanda fesholmuştur. Çağımız şartlarında kaliteli anlamla evden eve nakliyat faaliyetlerinde ustalaşamayan taşımacılık organizasyonlarına ev eşyalarının taşınması konusunda itibar gösterilmemektedir. Evden eve nakliyat kademelerinde profesyonelleşmiş şirket çalışanlarımızın tüm bireyleri kendi kişisel vazife dallarında oldukça potansiyel sahibidir. Görevini kendi kişisel kariyeri biçimine getirmiş şahıslarla çalışmayı önceliği haline getiren işletmemiz için, müşteri memnuniyeti kayda değer oranda mühimdir.

Eşya taşıma organizesinde öncelikle eksper hizmetleri yerine getirilmektedir. Ekspertiz programı ücretsizdir ve nakliye hizmetinin en mühim kısımlarından birini meydana getirmektedir. Ekspertiz işlemlerinin dikkatli icra edilmesi, nakil faaliyetleri sırasında aksaklık çıkmasını enlelleyecektir. Bu nedenden ötürü, ekspertiz alanında görev verdiğimiz personelimiz, alanlarında tecrübeli kişilerdir.

Raporlama organizesi sayesinde aksaklıklara önceden önlem alınabilmektedir.

Eksperlerimiz, ekspertiz hizmeti için evinize geldiğinde, herşeyden önce evinizde mevcut bulunan tüm eşyaların kaplayacağı hacmi hesap eder ve lüzumlu olan olacak çelik kasa nakliye kamyonunu belirler. Nem ve toz benzeri havayla ilgili etkenlerden eşyaları koruyan çelik kasa ve özel modellenmiş taşıma kamyonlarımız, bununla birlikte mukavemeti artırılmış yay sistemleriye yüksek derecede güvencelidir. Kapalı kasalı taşıma araçlarımız bakımlı ve güvenlidir. Taşıtlarımızın bakımları daimi bir şekilde yapılır. Araç operatörlerimiz uzun yılların deneyimine sahip ve uzmandır.

Eksper personelimiz, uygun eşya taşıma aracıyla beraber gerekli olan paketleme öğeleri, görev verilecek kadro ve diğer ciddi unsurları ekspertiz esnasında belirlemektedir. Eksper işlemi sonunda bina çevresel durumu göz önünde bulundurulur ve nakliyat planlaması hazırlanır. Ekspertiz aşaması sonrasında sigortalama işlemi yapılır.

Paketleme ve Transfer aracına Yükleme

Avcılar Evden Eve Nakliyat Organizasyonu hakkında tecrübe kazanmış ekiplerimiz, eşya taşımacılığı meselesi için ciddiyetle ehemmiyetli olan ambalajlama işlerini uzman tarzla yapmaktadır. Söz konusu kalite perspektifinde Avcılar Evden Eve Nakliyat Firmaları arasında, kurumumuz öncü bir yerdedir. İşletmemizin sunduğu Avcılar evden eve nakliyat fiyatları oldukça ekonomiktir. Paketleme, Eşya Taşıma hizmet faaliyetleri arasında en başta dikkat edilmesi gerekli olan unsurdur.

Kırılması muhtemel veya değerli malzemeleriniz için kendine özgü paketleme usulleri geliştirilmiştir. Çamaşır makinesi gibi evde bulunan makineler ve aygıtlar için, kendine özgü patpat paketleme naylonları uygulanmaktadır. Büyük mobilyalar özenli bir biçimde korunaklanır. Montaj konusunda birikim sahibi kadromuz bulunmaktadır. Eşyalarınızın ziyan görmemesi amacıyla çeşitli paketleme seçenekleri bulunmaktadır.

Asansörler, özenli bir şekilde kurulur. Asansör aracının kurulacağı yere tam yanaşması ve taşıma alanının düzgün bir biçimde gidip gelmesi ve titrememesi mecburidir Asansör operatörümüz asansör kullanmak hakkında deneyim sahibidir. Avcılar asansörlü nakliye hizmetleri sayesinde firmamız, Avcılar ve etrafındaki bölgede bulunan dairenizde eşya ve yüklerinizi az bir zaman diliminde ve emniyetle indirerek araca istiflemekte ve benzer biçimde daireye çıkarmaktadır. Ağır mobilyaların öncelikle ambalajlanması ve indirilerek yüklenmesi önemlidir. Büyük malzemeler sağlam olduğundan alta istiflenir. Kırılabilir ev eşyaları ve elektronik cihazlar üstte bulunan bölümlere istiflenir.

Eşya yahut malzemelerin getirildikleri yerde olduğu biçimde taşınılacak eve çıkartılmasıyla, ev taşıma işlemi geniş kapsamda bitmiş olur. Yeni mekanda ev eşyalarının istediğiniz biçimde yerleştirilmesi ve montaj işlerinin tamamlanması için uzman elemanlarımız vazifelendirilir. İstediğiniz taktirde taşınan malzemelerin tam olarak yerleşmesi işlemi hususunda bayan eleman görevlendirilebilmektedir.

İstanbul Avcılar ile çevre ilçelerde uluslararası evden eve nakliyat alanında da çalışma yapan firmamız, söz konusu alandaki hizmetlerinde eşyalarınız farklı ülkeye ulaştırılacağı için kayda değer oranda daha itinalı işlem yapmaktadır.

EKSPER - BİLGİ TALEBİ

Firma yetkililerimiz sizinle irtibata geçsin.Yandaki alana iletişim bilgilerinizi girin, firma yetkililerimiz en kısa sürede size ulaşarak taşınmanız konusunda gerekli bilgi veya ekspertiz için size ulaşsın.

Biz size ulaşalım.
2017 Tüm Hakları Saklıdır | YİMPAŞ NAKLİYAT