E-mail: info@yimpasnakliyat.com | Mobil: 533 355 1183 | Mrk Tel: 0216 572 9979 - 0216 469 4128 - 0212 213 9119 - 0212 281 4529 | Merkez : İstanbul  |  

BAĞCILAR EVDEN EVE NAKLİYAT

evden eve nakliyat

Bağcılar Evden Eve Nakliyat

Bağcılar yahut çevre ilçelerde firmamız tarafından yürütülen evden eve taşıma alanında, Bağcılar çevresinde bulunan elemanlarımız vazifelendirilmekte, burada olan müşterilerimize Bağcılar bölge araç parkında bulunan taşıtlarımız yönlendirilmektedir.

Geçmişte uygulanan usullerle taşınma devri artık tasfiye olmuştur. Bu gün kaliteli anlamda evden eve nakliyat kapsamında uzmanlaşamayan taşıma firmaları, ev taşıma işlemlerinde tercih edilmemektedir. Evden eve nakliyat işlerinde deneyim sahibi olmuş kurum elemanlarımızın tümü kendi görev alanlarında oldukça tecrübe sahibidir. Görevini yetenek biçimine indirgemiş şahıslarla çalışan teşekkülümüz adına, müşterilerimizin hizmetlerimizden memnun olması ciddi oranda mühimdir.

Evden eve lojistik organizesinde öncelikle ekspertiz hizmetleri yürütülmektedir. Raporlama işlemi bedelsiz yapılmaktadır ve eşya taşımacılığı işinin en önemli aşamalarından birini oluşturur. Eksper hizmetinin nitelikli olması, nakil faaliyetleri esnasında sorun olmasını enlelleyecektir. Bu nedenle, inceleme hizmetlerinde vazife yapan kadromuz, mesleğinde eğitimli kişilerdir.

Ekspertiz hizmetleri ile ihtimal dahilindeki aksaklıklar meydana gelmeden engelleniyor.

Eksper kadromuz, inceleme hizmeti nedeniyle ev veya ofisinize ulaştığında, ilk aşamada eşyalarınızın miktarını hesaplar ve gereken olacak kapalı kasalı transfer vasıtasını tespit eder. Yağmur ve toz gibi harici olumsuzluklardan tüm eşyaları koruyan çelik kasa ve hassas dizayn edilen eşya taşıma araçlarımız, aynı zamanda güçlendirilmiş sarsıntı önleme donanımıyla son derece güvencelidir. Kapalı kasa kamyonlarımız yeni ve güvenlidir. Taşıtlarımızın bakım ve onarımları devamlı olarak takip edilir. Sürücülerimiz tecrübe sahibidir.

Eksper çalışanlarımız, uygun nakliyat kamyonuyla beraber gerekli olan paketleme gereçleri, görev verilecek elemanlar ve farklı ciddi gereksinimleri inceleme sırasında belirlemektedir. Son aşamada bina çevre koşulları göz önünde bulundurulur ve nakliyat planlaması belirlenir. Eksper işlemi sonrası güvence nedeniyle sigorta poliçesi yapılır.

Paketleme ve Araca İstifleme

Bağcılar Evden Eve Nakliyat Etkinlikleri hakkında profesyonel durumda bulunan elemanlarımız, evden eve nakliyat işlemlerinde ciddiyetle ehemmiyetli olan paketleme işlemlerini profesyonel tarzla sonuçlandırmaktadır. Bu yüksek hizmet kalitesiyle Bağcılar Evden Eve Nakliyat Firmaları arasında, şirketimiz öncü bir konumdadır. Şirketimizin sunduğu Bağcılar evden eve nakliyat fiyatları oldukça ekonomiktir. Paketleme, Eşya Taşıma servis kapsamı perspektifinde öncelikli olarak titizlik gösterilmesi gereken unsurdur.

Kırılgan ya da özel eşyalar için farklı ambalajlama yöntemleri geliştirilmiştir. Beyaz eşyalar gibi evde bulunan makineler ve cihazlar için, özel baloncuklu naylonlar kullanılmaktadır. Ağır malzemeler dikkatle sarılır. Monte hizmetleri için deneyim sahibi personelimiz bulunmaktadır. Eşyalarınızın tahribat almaması adına özel ambalajlama alternatifleri bulunmaktadır.

Eşya taşıma asansörleri, dikkatle kurulmaktadır. Nakliye asansörünün kurulacağı yere doğru bir biçimde yanaşması ve yük bölümünün düzgün bir halde çıkıp inmesi ve zorlanmaması gerekmektedir Asansör operatörümüz bu hususta tecrübelidir. Bağcılar asansörlü nakliye ile kurumumuz, Bağcılar ve etrafındaki bölgede olan dairenizde eşyalarınızı kısa bir zaman perspektifinde ve emniyetle indirerek araca yüklemekte ve aynı şekilde yukarıya konumlandırmaktadır. Hacimli möble ve beyaz eşyaların daha önce paketlenmesi ve indirilerek yüklenmesi önem arz eder. Büyük mobilyalar mukavemetli olması sebebiyle alt bölüme yerleştirilir. Kırılabilir malzemeler ağır eşyaların üstüne konumlandırılır.

Eşya yahut malzemelerinizin aynı şekilde yeni eve çıkartılmasıyla, ev taşıma işlemleri büyük oranda tamamlanır. Ev içinde ev eşyalarının belirlendiği şekilde yerleştirilmesi ve monte aşamasının tamamlanması hususunda tecrübeli elemanlarımız görev yapar. İstemde bulunulması durumunda eşyaların tamamen yerleşmesi işlemleri konusunda bayan personel vazifelendirilebilmektedir.

İstanbul Bağcılar yahut civarında uluslararası evden eve nakliyat kapsamında da etkinlik icra eden kuruluşumuz, söz konusu husustaki işlemlerinde eşyalarınız farklı ülkeye sevk edileceği için kayda değer oranda daha itinalı işlem yapmaktadır.

EKSPER - BİLGİ TALEBİ

Firma yetkililerimiz sizinle irtibata geçsin.Yandaki alana iletişim bilgilerinizi girin, firma yetkililerimiz en kısa sürede size ulaşarak taşınmanız konusunda gerekli bilgi veya ekspertiz için size ulaşsın.

Biz size ulaşalım.
2017 Tüm Hakları Saklıdır | YİMPAŞ NAKLİYAT