E-mail: info@yimpasnakliyat.com | Mobil: 533 355 1183 | Mrk Tel: 0216 572 9979 - 0216 469 4128 - 0212 213 9119 - 0212 281 4529 | Merkez : İstanbul  |  

BAHÇELİEVLER EVDEN EVE NAKLİYAT

evden eve nakliyat

Bahçelievler Evden Eve Nakliyat

Bahçelievler yahut civarında firmamız tarafından sunulan evden eve nakliyat hizmetlerinde, Bahçelievler'da ikamet eden çalışanlarımız vazifelendirilmekte, bu lokasyonda bulunan müşterilerimize Bahçelievler araç parkında bulunan araçlarımız yöneltilmektedir.

Önceki yöntemlerle taşınma dönemi artık yürürlükte değildir. Şu anki Zaman Diliminde kaliteli kavramla evden eve nakliyat işlerinde yeterlilik arz edemeyen nakliye organizasyonlarına ev eşyalarının taşınması hususunda itibar gösterilmemektedir. Evden eve nakliyat kademelerinde profesyonel olan şirket çalışanlarımızın tamamı kendi özel vazife sahalarında son derece potansiyel sahibidir. İşini meslek edinmiş elemanlarla kadrolaşmayı tercih eden organizasyonumuz adına, hizmet verdiğimiz şahıs ve kurumlara arz ettiğimiz servis farklılığı ciddi oranda mühimdir.

Eşya taşımacılığı işlemlerinde herşeyden önce inceleme faaliyeti yerine getirilmektedir. İnceleme organizesi ücretsizdir ve taşımacılık işinin en ciddi bölümlerinden birini oluşturmaktadır. Eksper işlemlerinin dikkatlice yapılması, nakliyat işlemleri boyunca problem meydana gelmesini enlelleyecektir. Bu sebeple, ekspertiz alanında görevlendirdiğimiz elemanlarımız, mesleklerinde birikimli kişilerdir.

İnceleme hizmeti sayesinde sorunlara önceden önlem alınabilmektedir.

Eksper kadromuz, ekspertiz hizmeti nedeniyle evinize vardığında, herşeyden önce eşyalarınızın kaplayacağı alanı hesaplar ve gerekli olacak kapalı kasa transfer aracını belirler. Yağmur ve toz gibi dış durumlardan tüm eşyaları koruyan çelik kasalı ve kendine özgü dizayn araçlarımız, bununla birlikte mukavemeti artırılmış yay donanımıyla fazlasıyla korumalıdır. Çelik kasalı kamyonlarımız bakımlı ve güvenli araçlardır. Lojistik araçlarımızın periyodik bakımları daimi bir şekilde yapılır. Şoförlerimiz uzun senelerin tecrübesine sahip ve ehliyetlidir.

Eksperlerimiz, uygun eşya taşıma vasıtasıyla birlikte lüzumlu olan ambalajlama malzemeleri, görevlendirilecek personel ve başka ciddi gereklilikleri inceleme esnasında belirlemektedir. Raporlama işlemi bitiminde evin civar koşulları saptanır ve nakliye programı belirlenir. İnceleme aşaması akabinde nakliyat sigortası hazırlanır.

Ambalajlama ve Araca İstifleme

Bahçelievler Evden Eve Nakliyat Etkinlikleri konusunda deneyim sahibi olmuş eleman kadromuz, eşya taşımacılığı işlemlerinde fazlasıyla önem barındıran paketleme işlemlerini elit usullerle yerine getirmektedir. Bu kalite perspektifinde Bahçelievler Evden Eve Nakliyat Firmaları içerisinde, firmamız önemli bir statüdedir. Şirketimizin belirlediği Bahçelievler evden eve nakliyat fiyatları son derece uygundur. Ambalajlama, Evden Eve Taşımacılık servis faaliyetleri içerisinde en başta ciddiyet verdiğimiz unsurdur.

Kırılması muhtemel ve kıymetli malzemeleriniz için farklı paketleme yöntemleri geliştirilmiştir. Beyaz eşyalar gibi ev makineleri ve cihazlar için, kendine özgü patpat ambalaj naylonları tercih edilmektedir. Hacimli eşyalar itinayla korunaklanır. Monte konusunda tecrübe sahibi çalışanlarımız mevcuttur. Eşya ve yüklerinizin zarar görmemesi gayesiyle özel ambalajlama seçenekleri bulunmaktadır.

Asansörler, itinayla kurulur. Asansör kamyonunun kurulacağı yere tam birleşmesi ve taşıyıcı bölümün kolay bir şekilde inip çıkması ve sallanmnaması gereklidir Asansörcümüz mesleğinde deneyimlidir. Bahçelievler asansörlü taşımacılık sayesinde şirketimiz, Bahçelievler ve etrafındaki bölgede olan dairenizde eşyalarınızı kısa bir zaman diliminde ve güvenle aşağıya indirerek kamyon veya tıra yerleştirmekte ve aynı şekilde dairenize çıkarmaktadır. Büyük eşyaların öncelikle paketlenmesi ve indirilerek yüklenmesi önem taşır. Ağır eşyalar dayanıklı olduğu için alta konumlandırılır. Kırılgan eşyalar hacimli eşyaların üzerine konumlandırılır.

Eşyaların benzer şekilde taşınılacak eve konumlandırılmasıyla, ev taşıma işlemi geniş oranda tamamlanmış olur. Yeni mekanda eşyaların istenildiği biçimde konumlandırılması ve montaj işlerinin yapılması hususunda uzman ustalarımız çalışmaktadır. Talep edilmesi durumunda eşyaların döşenmesi hizmeti konusunda bayan eleman vazifelendirilebilmektedir.

İstanbul Bahçelievler ya da civarında uluslararası evden eve nakliyat kapsamında da hizmet sunan kurumumuz, söz konusu alandaki hizmetlerinde eşyalarınız diğer bir ülkeye gideceğinden dolayı çok daha dikkatli işlem yapmaktadır.

EKSPER - BİLGİ TALEBİ

Firma yetkililerimiz sizinle irtibata geçsin.Yandaki alana iletişim bilgilerinizi girin, firma yetkililerimiz en kısa sürede size ulaşarak taşınmanız konusunda gerekli bilgi veya ekspertiz için size ulaşsın.

Biz size ulaşalım.
2017 Tüm Hakları Saklıdır | YİMPAŞ NAKLİYAT