E-mail: info@yimpasnakliyat.com | Mobil: 533 355 1183 | Mrk Tel: 0216 572 9979 - 0216 469 4128 - 0212 213 9119 - 0212 281 4529 | Merkez : İstanbul  |  

BAKIRKÖY EVDEN EVE NAKLİYAT

evden eve nakliyat

Bakırköy Evden Eve Nakliyat

Bakırköy yahut yakınlarında kurumumuzca yapılan evden eve nakliyat hizmetlerinde, Bakırköy'da bulunan elemanlarımız istihdam edilmekte, burada bulunan hizmet sunduğumuz birey ve kuruluşlara Bakırköy araç parkımızda mevcut olan kamyon ve tırlarımız sevk edilmektedir.

Geçmiş tekniklerle taşınma devri bu zamanda yürürlükten kalkmuştır. Bu dönemde elit anlamla evden eve nakliyat hizmetlerini meslek edinmeyen nakliyat organizasyonları, ev taşıma hakkında ilgi görmemektedir. Evden eve nakliyat işlerinde birikim sahibi olmuş kurum personelimizin her biri kendi hususi sorumluluk sahalarında son derece tecrübelidir. İşini içselleştirmiş şahıslarla çalışan kurumumuz için, müşterilerimize sunduğumuz servis kalitesi kayda değer oranda mühimdir.

Evden eve nakliyat operasyonlarında ilk olarak ekspertiz işlemi yürütülmektedir. Eksper işlemi ücretsiz yapılır ve nakliyat işinin en mühim aşamalarından bir tanesini oluşturur. Raporlama hizmetinin nitelikli olması, taşıma işlemleri süresince problem çıkmasını enlelleyecektir. Bu sebeple, eksper işlemlerinde vazife yapan personelimiz, alanında uzman elemanlardır.

İnceleme hizmeti ile ihtimal dahilindeki problemlere meydana gelmeden engel olunabilmektedir.

Eksperlerimiz, raporlama hizmeti için adresinize ulaştığında, herşeyden önce evde bulunan eşya ve taşınacak malzemelerin kaplayacağı alanı hesaplar ve gerekli olacak nakil kamyonunu saptar. Nem ve toz benzeri dış etkenlerden tüm eşyaları muhafaza eden çelik kasalı ve özel dizayn edilen kamyonlarımız, aynı zamanda mukavemeti artırılmış süspansiyon donanımlarıyla fazlasıyla güvencelidir. Çelik kasalı kamyonlarımız bakımlı ve güvenli araçlardır. Taşıtlarımızın bakım ve tamirleri sürekli olarak yapılır. Şoförlerimiz tecrübelidir.

Eksperlerimiz, doğru nakil vasıtasıyla birlikte lüzumlu olan ambalajlama gereçleri, istihdam edilecek personel ve başka mühim gereksinimleri inceleme esnasında belirlemektedir. Eksper işlemi bitiminde bina civar koşulları saptanır ve lojistik planlaması hazırlanır. Raporlama hizmeti sonrasında sigortalama işlemi gerçekleşir.

Ambalajlama ve Araca İstifleme

Bakırköy Evden Eve Nakliyat Hizmetleri hakkında deneyimli durumda bulunan elemanlarımız, ev taşıma işlemlerinde uç noktada ehemmiyet içeren ambalajlama hizmetlerini elit tarzla tamamlamaktadır. Söz konusu yüksek hizmet kalitesiyle Bakırköy Evden Eve Nakliyat Firmaları içerisinde, işletmemiz önemli bir mevkiye sahip bulunmaktadır. Firmamızın belirlediği Bakırköy evden eve nakliyat fiyatları oldukça hesaplıdır. Paketleme, Eşya Taşıma servis işlemleri içerisinde öncelikli olarak ciddiyet atfettiğimiz aşamadır.

Hassas yahut kıymetli eşyalar için kendine özgü ambalajlama yöntemleri uygulanmaktadır. Buzdolabı gibi evde bulunan makineler ve cihazlar için, kendine özgü ambalaj malzemeleri tercih edilmektedir. Ağır malzemeler özenli bir biçimde sarılır. Montaj konusunda uzman çalışanlarımız görevlendirilmektedir. Evde bulunan eşyaların hasar almaması gayesiyle farklı paketleme opsiyonları sunulmaktadır.

Eşya taşıma asansörleri, özenle kurulur. Eşya taşıma asansörünün binaya uygun bir şekilde birleşmesi ve yük bölümünün düzgün bir şekilde gidip gelmesi ve sallanmnaması gerekir Asansör operatörümüz mesleğinde uzmandır. Bakırköy asansörlü nakliye hizmetleri neticesinde firmamız, Bakırköy ve etrafındaki bölgede bulunan dairenizde tüm eşya ve malzemelerinizi küçük bir zaman diliminde ve güvenle indirerek araca yerleştirmekte ve aynı şekilde evinize konumlandırmaktadır. Ağır mobilyaların öncelikle ambalajlanması ve aşağıya indirilerek yüklenmesi önemlidir. Ağır möble ve beyaz eşyalar dayanıklı olduğu için alta istiflenir. Hassas ev eşyaları ve cihazlar daha üst kısımlara istiflenir.

Eşya yahut malzemelerinizin getirildikleri dairede olduğu şekilde taşınacağınız eve çıkartılmasıyla, eşya nakliyesi işlemleri genel anlamda tamamlanmış olur. Ev içinde taşınan materyallerin konumlandırılması ve monte işlerinin yapılması hususunda uzman personelimiz çalışmaktadır. İstendiğinde eşyalarınızın tam olarak yerleşmesi hizmeti hususunda bayan personel görevlendirilebilmektedir.

İstanbul Bakırköy ya da yakınlarında uluslararası evden eve nakliyat alanında da hizmet veren firmamız, bu konudaki faaliyetlerinde eşya ve malzemeleriniz diğer bir ülkeye sevk edileceği için kayda değer oranda daha dikkatli işlem yapmaktadır.

EKSPER - BİLGİ TALEBİ

Firma yetkililerimiz sizinle irtibata geçsin.Yandaki alana iletişim bilgilerinizi girin, firma yetkililerimiz en kısa sürede size ulaşarak taşınmanız konusunda gerekli bilgi veya ekspertiz için size ulaşsın.

Biz size ulaşalım.
2017 Tüm Hakları Saklıdır | YİMPAŞ NAKLİYAT