E-mail: info@yimpasnakliyat.com | Mobil: 533 355 1183 | Mrk Tel: 0216 572 9979 - 0216 469 4128 - 0212 213 9119 - 0212 281 4529 | Merkez : İstanbul  |  

BAŞAKŞEHİR EVDEN EVE NAKLİYAT

evden eve nakliyat

Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Başakşehir ve çevresinde işletmemiz tarafından yürütülen taşımacılık işlemlerinde, Başakşehir bölgesinde ikamet eden çalışanlarımız istihdam edilmekte, buradaki müşterilerimize Başakşehir departman park yerimizde mevcut olan taşıtlarımız yöneltilmektedir.

Önceki yöntemlerle ev taşıma çağı artık yürürlükte değildir. Günümüz platformunda kaliteli anlamda evden eve nakliyat hizmetlerinde branşlaşamayan nakliye şirketlerine eşya taşıma hizmetlerimizde itibar edilmemektedir. Evden eve nakliyat işlerinde profesyonelleşmiş firma personelimizin her biri kendi özel vazife dallarında son derece tecrübe sahibidir. Yaptığı işi içselleştirmiş bireylerle kadrosunu kuvvetlendiren kurumumuz adına, müşterilerimizin hizmetlerimizden memnun olması fazlasıyla önemlidir.

Eşya transferi faaliyetlerinde öncelikle inceleme faaliyeti yürütülmektedir. Eksper hizmetleri ücretsizdir ve taşımacılık hizmetinin en önemli işlemlerinden biridir. İnceleme sürecinin titiz bir biçimde ifa edilmesi, nakil süreçleri boyunca sıkıntı meydana gelmesini önleyecektir. Bu nedenden ötürü, raporlama alanında görev verdiğimiz çalışanlarımız, işinde deneyimli kişilerdir.

Raporlama hizmetleri sayesinde aksaklıklar meydana gelmeden engellenebilmektedir.

Eksperlerimiz, raporlama hizmeti gayesiyle adresinize ulaştığında, öncelikle eşyalarınızın miktarını ölçer ve gereken olacak çelik kasalı transfer kamyonunu kararlaştırır. Yağmur gibi dış olumsuzluklardan tüm eşyaları koruyan çelik kasalı ve hassas tasarlanmış araçlarımız, bununla beraber mukavemeti artırılmış esneklik donanımıyla son derece güvenlidir. Kapalı kasa taşıma araçlarımız son model ve güvenli araçlardır. Araçlarımızın bakımları sürekli olarak takip edilir. Sürücülerimiz uzun senelerin deneyimine sahip ve uzmandır.

Eksper personelimiz, doğru lojistik vasıtasıyla beraber ihtiyaç duyulacak paketleme materyali, görevlendirilecek kadro ve farklı önemli gereksinimleri inceleme esnasında tespit etmektedir. Son aşamada evin civar durumu göz önünde bulundurulur ve transfer programı hazırlanır. Raporlama işlemi sonrası güvence gayesiyle sigorta poliçesi hazırlanır.

Paketleme ve Araca İstifleme

Başakşehir Evden Eve Nakliyat Faaliyetleri konusunda birikim kazanmış personelimiz, ev taşıma meselesi için ciddi derecede mühim bulunan ambalajlama işlerini uzman tekniklerle yapmaktadır. Söz konusu kalite çerçevesinde Başakşehir Evden Eve Nakliyat Firmaları içerisinde, şirketimiz mühim bir pozisyona sahip bulunmaktadır. Kuruluşumuzun tariflendirdiği Başakşehir evden eve nakliyat fiyatları oldukça hesaplıdır. Taşınacak materyalin paketlenmesi, Evden Eve Taşıma hizmet ağı arasında özellikle titizlik gösterilmesi gerekli olan unsurdur.

Hassas veya özel malzemeler için kapsamlı ambalajlama metodları uygulanmaktadır. Televizyon gibi evde bulunan makineler ve cihazlar için, hususi paketleme bileşenleri tercih edilmektedir. Geniş mobilyalar özenle korunaklanır. Monte işleri için tecrübeli elemanlarımız görevlendirilmektedir. Eşyalarınızın ziyan görmemesi adına en iyi paketleme opsiyonları sunulmaktadır.

Asansör, özenle kurulmaktadır. Taşıma asansörünün kurulacağı yere düzgün bir şekilde birleşmesi ve taşıyıcı bölümün doğru bir şekilde gidip gelmesi ve sarsılmaması gereklidir Asansörcümüz asansör kullanımı konusunda ehliyetlidir. Başakşehir asansörlü nakliye hizmetleri neticesinde kuruluşumuz, Başakşehir ve yakınlarında olan dairenizde eşya ve yüklerinizi küçük bir zaman diliminde ve güvenle zemine indirerek nakliyat aracına yerleştirmekte ve benzer şekilde yukarıya konumlandırmaktadır. Hacimli mobilyaların diğerlerinden önce ambalajlanması ve taşıma aracının yanına indirilerek yüklenmesi önem taşır. Büyük möble ve beyaz eşyalar dayanıklı olması nedeni ile alta istiflenir. Kırılabilir ev eşyaları ve cihazlar hacimli mobilyaların üstüne yerleştirilir.

Eşya ya da malzemelerinizin önceki yerde yapıldığı şekilde taşınacağınız eve çıkartılmasıyla, taşınma hizmeti genel anlamda biter. Yeni evde eşya ve malzemelerin istenildiği gibi yerleştirilmesi ve monte işlerinin tamamlanması hususunda deneyimli ustalarımız görevlendirilir. İstediğiniz taktirde eşyaların tam olarak yerleşmesi hizmeti için bayan personel vazifelendirilmektedir.

İstanbul Başakşehir ve yakınlarında uluslararası evden eve nakliyat kapsamında da hizmet veren kuruluşumuz, sözü edilen konudaki işlemlerinde eşya ve malzemeleriniz başka ülkeye ulaştırılacağı için çok daha dikkatli işlem yapmaktadır.

EKSPER - BİLGİ TALEBİ

Firma yetkililerimiz sizinle irtibata geçsin.Yandaki alana iletişim bilgilerinizi girin, firma yetkililerimiz en kısa sürede size ulaşarak taşınmanız konusunda gerekli bilgi veya ekspertiz için size ulaşsın.

Biz size ulaşalım.
2017 Tüm Hakları Saklıdır | YİMPAŞ NAKLİYAT