E-mail: info@yimpasnakliyat.com | Mobil: 533 355 1183 | Mrk Tel: 0216 572 9979 - 0216 469 4128 - 0212 213 9119 - 0212 281 4529 | Merkez : İstanbul  |  

BAYRAMPAŞA EVDEN EVE NAKLİYAT

evden eve nakliyat

Bayrampaşa Evden Eve Nakliyat

Bayrampaşa veya yakınlarında kurumumuz tarafından sunulan evden eve nakliye faaliyet alanında, Bayrampaşa bölgesinde bulunan personelimiz görevlendirilmekte, bu lokasyondaki müşterilerimize Bayrampaşa otoparkımızda bulunan taşıma araçlarımız yönlendirilmektedir.

Eskiden uygulanan yöntemlerle ev taşıma devri artık tasfiye olmuştur. Şimdiki Zaman Diliminde kaliteli anlamda evden eve nakliyat işlerini içselleştirmeyen nakliyat kurumlarına eşya taşıma konusunda rağbet edilmemektedir. Evden eve nakliyat aşamalarında birikimli olan şirket çalışanlarımızın tümü kendi şahsi sorumluluk dallarında fazlasıyla tecrübelidir. Yaptığı işi kendi şahsi kariyeri durumuna indirgemiş kişilerle kadrolaşmayı önceliği haline getiren kurumumuz adına, müşteri memnuniyeti fazlasıyla önem arz eder.

Eşya nakli organizesinde ilk olarak inceleme işlemi icra edilmektedir. Eksper aşaması ücretsizdir ve eşya taşıma işinin en mühim kısımlarından bir tanesini oluşturmaktadır. Raporlama sürecinin dikkatle yapılması, nakil süreçleri süresince sıkıntı meydana gelmesini önleyecektir. Bu sebeple, inceleme alanında görev yapan personelimiz, mesleğinde deneyimli kişilerdir.

Raporlama organizesi ile aksaklıklar önceden önlenebilmektedir.

Eksper personelimiz, raporlama hizmeti gayesiyle ev veya büronuza geldiğinde, öncelikle evinizde mevcut olan tüm eşyaların kaplayacağı hacmi hesap eder ve lüzumlu olan olacak transfer aracını tespit eder. Yağış benzeri havayla ilgili olumsuzluklardan eşyalarınızı muhafaza eden kapalı kasalı ve özel dizayn edilen kamyonlarımız, bununla beraber güçlendirilmiş sarsıntı engelleme donanımıyla son derece güvenlidir. Kapalı kasa taşıma araçlarımız bakımlı ve güvenlidir. Transfer araçlarımızın bakımları daimi bir şekilde yapılır. Araç operatörlerimiz deneyimlidir.

Eksperlerimiz, doğru nakliye kamyonuyla birlikte gereken ambalajlama unsurları, istihdam edilecek kadro ve farklı mühim gereksinimleri inceleme sırasında tespit etmektedir. Son olarak evin civar koşulları saptanır ve lojistik planlaması yapılır. Ekspertiz işlemi sonrasında nakliyat sigortası hazırlanır.

Paketleme ve Transfer aracına İstifleme

Bayrampaşa Evden Eve Nakliyat Eylemleri hususunda birikimli durumda bulunan ekiplerimiz, taşınma konusu için fazlasıyla ehemmiyetli bulunan ambalajlama işlemlerini profesyonel usullerle sonuca ulaştırmaktadır. Bu kaliteyle Bayrampaşa Evden Eve Nakliyat Firmaları arasında, şirketimiz önemli bir statüdedir. İşletmemizin tariflendirdiği Bayrampaşa evden eve nakliyat fiyatları oldukça ekonomiktir. Paketleme, Eşya Taşıma hizmet faaliyetleri perspektifinde özellikle değer atfettiğimiz unsurdur.

Kırılabilecek ve değerli materyaller için özel ambalajlama yöntemleri geliştirilmiştir. Beyaz eşyalar gibi elektronik eşyalar ve aygıtlar için, kendine özgü patpat naylonlar kullanılmaktadır. Büyük malzemeler dikkatle ambalajlanır. Monte konusunda deneyim sahibi kadromuz bulunmaktadır. Eşyalarınızın hasar görmemesi amacıyla değişik paketleme alternatifleri sunulmaktadır.

Eşya taşıma asansörleri, özenle kurulmaktadır. Nakliye asansörünün binaya tam yaslanması ve yük bölümünün düzgün bir şekilde çıkıp inmesi ve sarsılmaması zorunludur Asansörlü aracımızın kullanıcısı mesleğinde tecrübelidir. Bayrampaşa asansörlü evden eve nakliye ile firmamız, Bayrampaşa ve etrafındaki bölgede olan evinizde eşyalarınızı küçük bir zaman diliminde ve güvenle indirerek kamyon veya tıra yerleştirmekte ve benzer şekilde daireye çıkarmaktadır. Büyük möble ve beyaz eşyaların diğerlerinden önce ambalajlanması ve zemine indirilerek yüklenmesi önem arz eder. Büyük mobilyalar sağlam olduğu için alt bölüme yerleştirilir. Kırılgan materyaller üstlerde bulunan bölümlere yerleştirilir.

Tüm eşya ya da malzemelerin benzer şekilde nakledilecekleri daireye çıkarılmasıyla, eşya taşıma süreci büyük çerçevede tamamlanmış olur. Yeni adreste eşya ve malzemelerinizin konumlandırılması ve montaj işlemlerinin yapılması hususunda uzman ustalarımız vazifelendirilir. İstendiğinde taşınan malzemelerin tamamen yerleşmesi işlemi için bayan eleman görevlendirilmektedir.

İstanbul Bayrampaşa ya da etrafındaki bölgede uluslararası evden eve nakliyat alanında da hizmet sunan organizasyonumuz, sözü edilen husustaki faaliyetlerinde eşya ve malzemeleriniz farklı ülkeye sevk edileceğinden dolayı ciddi oranda daha dikkatli hareket etmektedir.

EKSPER - BİLGİ TALEBİ

Firma yetkililerimiz sizinle irtibata geçsin.Yandaki alana iletişim bilgilerinizi girin, firma yetkililerimiz en kısa sürede size ulaşarak taşınmanız konusunda gerekli bilgi veya ekspertiz için size ulaşsın.

Biz size ulaşalım.
2017 Tüm Hakları Saklıdır | YİMPAŞ NAKLİYAT