E-mail: info@yimpasnakliyat.com | Mobil: 533 355 1183 | Mrk Tel: 0216 572 9979 - 0216 469 4128 - 0212 213 9119 - 0212 281 4529 | Merkez : İstanbul  |  

BEŞİKTAŞ EVDEN EVE NAKLİYAT

evden eve nakliyat

Beşiktaş Evden Eve Nakliyat

Beşiktaş ve çevresinde firmamız tarafından yapılan eşya taşıma kapsamında, Beşiktaş çevresinde ikamet eden elemanlarımız görevlendirilmekte, bu bölgede olan taşıma işlerini yaptığımız şahıs ve kuruluşlara Beşiktaş alan otoparkında mevcut olan araçlarımız yönlendirilmektedir.

Önceki metodlarla ev taşıma devri bu zamanda fesih olmuştur. Bu çağda kaliteli anlamla evden eve nakliyat işlemlerinde tatminkar eserler gerçekleştiremeyen nakliyat organizasyonlarına ev taşıma hususunda alaka duyulmamaktadır. Evden eve nakliyat aşamalarında birikim sahibi olmuş firma personelimizin tamamı kendi görev dallarında son derece tecrübelidir. Yaptığı işi meslek edinmiş bireylerle çalışan şirketimiz adına, müşteri memnuniyeti ciddi derecede önemlidir.

Evden eve lojistik işlemlerinde herşeyden önce ekspertiz programı yürütülmektedir. Ekspertiz işlemleri bedelsiz sonuçlandırılır ve taşıma hizmetinin en mühim kısımlarından bir tanesini meydana getirmektedir. İnceleme organizesinin nitelikli olması, taşıma işlemleri boyunca problem olmasını önleyecektir. Söz konusu nedenle, raporlama işlemlerinde görev yapan elemanlarımız, işinde deneyimli şahıslardır.

İnceleme hizmeti sayesinde sorunlara ortaya çıkmadan tedbir alınabilmektedir

Eksper elemanlarımız, inceleme hizmetleri için evinize geldiğinde, öncelikle eşyalarınızın miktarını ölçer ve lüzumlu olan olacak nakliyat kamyonunu tespit eder. Nem benzeri iklimsel durumlardan eşyaları koruyan kapalı kasalı ve hassas dizayn kamyonlarımız, bununla beraber mukavemeti artırılmış yay donanımlarıyla uç noktada güvenlidir. Çelik kasalı kamyonlarımız son model ve güvencelidir. Taşıtlarımızın bakım ve onarımları düzenli olarak takip edilir. Sürücülerimiz uzun senelerin tecrübesine sahip ve ehliyetlidir.

Eksperlerimiz, en uygun taşıma vasıtasıyla beraber lüzumlu olan ambalajlama öğeleri, görev verilecek kadro ve diğer önemli gereklilikleri ekspertiz sırasında belirlemektedir. Son aşamada evin muhit koşulları saptanır ve transfer planlaması yapılır. Ekspertiz hizmeti sonrasında nakliye sigortası hazırlanır.

Ambalajlama ve Araca İstif

Beşiktaş Evden Eve Nakliyat İşlemleri konusunda birikim kazanmış personelimiz, evden eve nakliyat konusu için ciddiyetle mühim durumda bulunan paketleme faaliyetlerini elit tarzla yapmaktadır. Bu yüksek hizmet kalitesiyle Beşiktaş Evden Eve Nakliyat Firmaları arasında, kurumumuz mühim bir statüye sahiptir. Firmamızın belirlediği Beşiktaş evden eve nakliyat fiyatları oldukça ekonomiktir. Tüm eşyaların paketlenmesi, Eşya Taşıma servis ağı arasında en çok önem atfedilen aşamadır.

Kırılabilecek ve özel eşyalarınız için kapsamlı ambalajlama yöntemleri geliştirilmiştir. Televizyon gibi evde bulunan makineler ve cihazlar için, özel baloncuklu paketleme malzemeleri uygulanmaktadır. Ağır mobilyalar itinayla paketlenir. Monte hizmetleri için deneyimli personelimiz mevcuttur. Evde bulunan eşyaların hasar almaması düşüncesiyle malzeme türlerine göre özelleşen ambalajlama alternatifleri bulunmaktadır.

Eşya taşıma asansörleri, dikkatle kurulur. Asansörün balkona tam olarak yaslanması ve taşıyıcı bölümün sağlam bir şekilde çıkıp inmesi ve zorlanmaması mecburidir Asansörlü aracımızın kullanıcısı asansör kullanmak hakkında tecrübe sahibidir. Beşiktaş asansörlü evden eve nakliyat ile kurumumuz, Beşiktaş ve etrafındaki bölgede bulunan dairenizde eşyalarınızı kısa zamanda ve emniyetle indirerek nakliye aracına yüklemekte ve benzer şekilde dairenize çıkarmaktadır. Büyük möble ve beyaz eşyaların ilk aşamada ambalajlanması ve zemine indirilerek yüklenmesi mühimdir. Büyük eşyalar dayanıklı olduğu için öncelikli yerleştirilir. Hassas ev eşyaları ve cihazlar üstte bulunan yerlere konumlandırılır.

Tüm eşya ve malzemelerin benzer biçimde yeni daireye çıkarılmasıyla, taşınma hizmeti büyük kapsamda bitmiş olur. Ev içinde eşya ve malzemelerin belirlendiği şekilde konumlandırılması ve monte işlerinin yapılması için uzman personelimiz vazifelendirilir. İstendiğinde tüm eşyaların döşenmesi işlemi hususunda bayan personel görevlendirilebilmektedir.

İstanbul Beşiktaş ile etrafındaki bölgede uluslararası evden eve nakliyat alanında da iş yapan organizasyonumuz, sözü edilen husustaki organisazyonlarında eşya ve malzemeleriniz diğer bir ülkeye gideceğinden dolayı ciddi oranda daha özenli olmaktadır.

EKSPER - BİLGİ TALEBİ

Firma yetkililerimiz sizinle irtibata geçsin.Yandaki alana iletişim bilgilerinizi girin, firma yetkililerimiz en kısa sürede size ulaşarak taşınmanız konusunda gerekli bilgi veya ekspertiz için size ulaşsın.

Biz size ulaşalım.
2017 Tüm Hakları Saklıdır | YİMPAŞ NAKLİYAT