E-mail: info@yimpasnakliyat.com | Mobil: 533 355 1183 | Mrk Tel: 0216 572 9979 - 0216 469 4128 - 0212 213 9119 - 0212 281 4529 | Merkez : İstanbul  |  

BEYKOZ EVDEN EVE NAKLİYAT

evden eve nakliyat

Beykoz Evden Eve Nakliyat

Beykoz ya da civarında şirketimiz tarafından yapılan evden eve taşımacılık faaliyetlerinde, Beykoz yakınlarında ikamet eden çalışanlarımız istihdam edilmekte, bu bölgede olan müşterilerimize Beykoz bölge otoparkımızda olan araçlarımız yönlendirilmektedir.

Eski tekniklerle ev eşyalarının taşınması devri artık geçersiz durumdadır. Zamanımız şartlarında kaliteli anlamla evden eve nakliyat operasyonlarında ustalaşamayan lojistik kuruluşlarına ev taşıma işlemlerinde rağbet gösterilmemektedir. Evden eve nakliyat faaliyetlerinde eğitimli olan firma elemanlarımızın hepsi kendi hususi vazife dallarında oldukça tecrübelidir. İşini içselleştirmiş elemanlarla kadrolaşmayı önceliği haline getiren firmamız adına, hizmet verdiğimiz şahıs ve kurumlara sunduğumuz servis niteliği fazlasıyla önem taşır.

Eşya taşıma işlemlerinde öncelikle eksper faaliyeti icra edilmektedir. Raporlama hizmetleri ücretsizdir ve nakliyat hizmetinin en ciddi kısımlarından biridir. Ekspertiz faaliyetlerinin kaliteli sunulması, transfer faaliyetleri esnasında aksaklık çıkmasını önleyecektir. Sözü edilen gerekçeyle, raporlama faaliyetleri alanında vazifelendirdiğimiz çalışanlarımız, mesleklerinde uzman kişilerdir.

Ekspertiz hizmeti ile aksaklıklar önceden engellenebilmektedir.

Eksper kadromuz, inceleme hizmeti nedeniyle evinize geldiğinde, herşeyden önce evinizde olan tüm eşyaların kaplayacağı hacmi ölçer ve gerekli olacak nakliye kamyonunu belirler. Nem ve toz gibi dış etkenlerden tüm eşyaları muhafaza eden çelik kasalı ve özel modellenmiş araçlarımız, ayrıca kuvvetlendirilmiş süspansiyon sistemleriye son derece korunaklıdır. Çelik kasa taşıma araçlarımız son model ve güvenli araçlardır. Lojistik araçlarımızın bakım ve tamirleri sürekli olarak takip edilir. Şoförlerimiz tecrübelidir.

Eksper çalışanlarımız, en uygun nakil kamyonuyla birlikte ihtiyaç olan paketleme materyali, görev verilecek ekip ve farklı önemli gereklilikleri ekspertiz sırasında tespit etmektedir. Son aşamada bina civar koşulları saptanır ve transfer planlaması yapılır. Eksper işlemi sonrası nakliye sigortası hazırlanır.

Eşyaların paketlenmesi ve Nakil aracına İstifleme

Beykoz Evden Eve Nakliyat Eylemleri hakkında birikim sahibi olmuş personelimiz, taşınma meselesi için son derece ciddi bulunan ambalajlama işlerini elit bir tarzla uygulamaktadır. Bu kalite muvacehesinde Beykoz Evden Eve Nakliyat Firmaları arasında, organizasyonumuz hakim bir pozisyona sahip bulunmaktadır. Kurumumuzun sunduğu Beykoz evden eve nakliyat fiyatları oldukça ekonomiktir. Ambalajlama, Eşya Taşıma servis kapsamı içerisinde en ciddi işlemdir.

Narin veya özel malzemeleriniz için kapsamlı paketleme usulleri geliştirilmiştir. Bulaşık makinesi gibi ev makineleri ve cihazlar için, hususi paketleme materyali kullanılmaktadır. Hacimli eşyalar dikkatle paketlenir. Monte işleri için tecrübeli personelimiz mevcuttur. Eşya ve yüklerinizin hasar almaması amacıyla en iyi ambalajlama seçenekleri bulunmaktadır.

Eşya taşıma asansörleri, itinayla kurulmaktadır. Asansör aracının binaya tam olarak yaslanması ve taşıyıcı bölümün akıcı bir şekilde çıkıp inmesi ve sarsılmaması gerekir Asansör operatörümüz bu hususta ehliyetlidir. Beykoz asansörlü evden eve nakliye ile kuruluşumuz, Beykoz ve çevresinde bulunan dairenizde eşya ve yüklerinizi kısa zamanda ve sağlam bir biçimde aşağıya indirerek nakliye aracına istiflemekte ve benzer şekilde dairenize konumlandırmaktadır. Ağır möble ve beyaz eşyaların ilk aşamada paketlenmesi ve taşıma aracının önüne indirilerek istiflenmesi önemlidir. Ağır möble ve beyaz eşyalar mukavemetli olduğundan alta istiflenir. Hassas ev eşyaları ve elektronik aygıtlar daha üstlere istiflenir.

Eşyaların benzer biçimde yeni daireye çıkarılmasıyla, ev taşıma işlemleri genel anlamda bitmiş olur. Yeni mekanda ev eşyalarının belirlediğiiniz şekilde konumlandırılması ve monte işlerinin tamamlanması için deneyimli ustalarımız çalışmaktadır. Tercih edilmesi durumunda taşınan malzemelerin döşenmesi işlemleri konusunda bayan personel vazifelendirilmektedir.

İstanbul Beykoz ile çevre ilçelerde uluslararası evden eve nakliyat sahasında da çalışma yapan kuruluşumuz, sözü edilen husustaki faaliyetlerinde eşyalarınız farklı uzak bölgeye sevk edileceği için ciddi oranda daha itinalı olmaktadır.

EKSPER - BİLGİ TALEBİ

Firma yetkililerimiz sizinle irtibata geçsin.Yandaki alana iletişim bilgilerinizi girin, firma yetkililerimiz en kısa sürede size ulaşarak taşınmanız konusunda gerekli bilgi veya ekspertiz için size ulaşsın.

Biz size ulaşalım.
2017 Tüm Hakları Saklıdır | YİMPAŞ NAKLİYAT