E-mail: info@yimpasnakliyat.com | Mobil: 533 355 1183 | Mrk Tel: 0216 572 9979 - 0216 469 4128 - 0212 213 9119 - 0212 281 4529 | Merkez : İstanbul  |  

BEYLİKDÜZÜ EVDEN EVE NAKLİYAT

evden eve nakliyat

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat

Beylikdüzü ya da civarında kurumumuzca icra edilen taşımacılık alanında, Beylikdüzü bölgesinde ikamet eden personelimiz istihdam edilmekte, bu lokasyonda bulunan müşterilerimize Beylikdüzü departman araç parkımızda olan araçlarımız yönlendirilmektedir.

Geçmişte uygulanan usullerle ev taşıma çağı bu zamanda yürürlükte değildir. Bugün profesyonel bir anlayışla evden eve nakliyat işlemlerinde gelişemeyen lojistik şirketleri, eşya taşıma hizmetlerimizde tercih edilmemektedir. Evden eve nakliyat hizmetlerinde profesyonelleşmiş şirket kadromuzun tümü kendi görev alanlarında fazlasıyla tecrübelidir. Görevini yetenek durumuna getirmiş bireylerle ekiplerini kuvvetlendiren şirketimiz adına, hizmet verdiğimiz birey ve kuruluşlara sunduğumuz servis standartları kayda değer oranda mühimdir.

Evden eve taşımacılık operasyonlarında herşeyden önce inceleme işlemleri icra edilmektedir. İnceleme programı bedelsizdir ve eşya taşımacılığı işinin en ciddi kısımlarından birini oluşturmaktadır. Ekspertiz hizmetlerinin titiz bir biçimde yapılması, transfer faaliyetleri sırasında sıkıntı oluşmasını önleyecektir. Bu nedenle, raporlama faaliyetleri alanında görevlendirdiğimiz elemanlarımız, mesleklerinde eğitimli elemanlardır.

Raporlama işlemleri sayesinde olası aksaklıklara ortaya çıkmadan tedbir alınabilmektedir.

Eksper elemanlarımız, ekspertiz faaliyetleri gayesiyle adresinize ulaştığında, öncelikle eşyalarınızın miktarını ölçer ve gerekli olan transfer kamyonunu tespit eder. Nem ve toz benzeri iklimsel etkenlerden eşya ve malzemelerinizi muhafaza eden kapalı kasa ve hassas dizayn nakliyat araçlarımız, ayrıca mukavemeti artırılmış sarsıntı önleyici donanımıyla yüksek derecede korumalıdır. Çelik kasalı kamyonlarımız son model ve güvenlidir. Taşıtlarımızın bakımları daimi bir şekilde takip edilir. Sürücülerimiz deneyimlidir.

Eksper elemanlarımız, doğru lojistik aracıyla beraber lüzumlu olan paketleme gereçleri, görev verilecek personel ve başka mühim gereksinimleri ekspertiz sırasında tespit etmektedir. Raporlama işlemi bitiminde bina civar koşulları incelenir ve nakliyat planlaması belirlenir. Raporlama işlemi sonrasında güvence nedeniyle sigorta poliçesi yapılır.

Ambalajlama ve Araca İstif

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat Faaliyetleri hususunda tecrübeli olan eleman kadromuz, ev taşıma konusu için ciddiyetle ehemmiyet barındıran paketleme işlerini kaliteli tekniklerle yerine getirmektedir. Bu kalite çerçevesinde Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat Firmaları kategorisinde, şirketimiz ciddi bir konumdadır. Kurumumuzun arz ettiği Beylikdüzü evden eve nakliyat fiyatları oldukça hesaplıdır. Paketleme, Eşya Taşıma hizmet faaliyetleri arasında en fazla titizlik gösterilmesi gerekli olan aşamadır.

Kırılabilecek ve kıymetli materyalleriniz adına kapsamlı paketleme metodları uygulanmaktadır. Bilgisayar gibi ev makineleri ve cihazlar için, çeşitli ambalaj materyali tercih edilmektedir. Ağır mobilyalar özenle ambalajlanır. Monte konusunda deneyim sahibi personelimiz bulunmaktadır. Evde bulunan eşyaların hasar almaması gayesiyle malzeme türlerine göre farklılaşan paketleme seçenekleri sunulmaktadır.

Asansör tertibatı, dikkatle kurulur. Asansörün balkona düzgün bir biçimde birleşmesi ve taşıyıcı bölümün kolay bir halde çıkıp inmesi ve titrememesi mecburidir Asansör operatörümüz alanında birikim sahibidir. Beylikdüzü asansörlü nakliyat hizmetleriyle kuruluşumuz, Beylikdüzü ve yakınlarında olan dairenizde eşya ve yüklerinizi az bir zaman perspektifinde ve sağlam bir şekilde aracın yanına indirerek nakil aracına yerleştirmekte ve benzer biçimde daireye konumlandırmaktadır. Hacimli eşyaların öncelikle ambalajlanması ve indirilerek yüklenmesi önemlidir. Ağır eşyalar dayanıklı olması sebebiyle alta konumlandırılır. Kırılgan ev eşyaları ve cihazlar daha üst kısımlara yerleştirilir.

Eşya ve malzemelerinizin benzer biçimde taşınılacak daireye çıkartılmasıyla, ev taşıma faaliyeti büyük oranda tamamlanmış olur. Yeni evde taşınan malzemelerin konumlandırılması ve montaj işlemlerinin yapılması konusunda tecrübeli ustalarımız vazifelendirilmektedir. İstediğiniz taktirde tüm eşyaların döşenmesi hizmeti hususunda bayan eleman temin edilmektedir.

İstanbul Beylikdüzü ya da çevre ilçelerde uluslararası evden eve nakliyat sahasında da faaliyet gösteren işletmemiz, sözü edilen alandaki organisazyonlarında eşyalarınız diğer bir ülkeye gideceği için ciddi oranda daha dikkatli olmaktadır.

EKSPER - BİLGİ TALEBİ

Firma yetkililerimiz sizinle irtibata geçsin.Yandaki alana iletişim bilgilerinizi girin, firma yetkililerimiz en kısa sürede size ulaşarak taşınmanız konusunda gerekli bilgi veya ekspertiz için size ulaşsın.

Biz size ulaşalım.
2017 Tüm Hakları Saklıdır | YİMPAŞ NAKLİYAT