E-mail: info@yimpasnakliyat.com | Mobil: 533 355 1183 | Mrk Tel: 0216 572 9979 - 0216 469 4128 - 0212 213 9119 - 0212 281 4529 | Merkez : İstanbul  |  

BEYOĞLU EVDEN EVE NAKLİYAT

evden eve nakliyat

Beyoğlu Evden Eve Nakliyat

Beyoğlu veya etrafındaki bölgede şirketimizce icra edilen evden eve nakliye faaliyet alanında, Beyoğlu çevresinde ikamet eden elemanlarımız vazifelendirilmekte, bu lokasyondaki müşterilerimize Beyoğlu araç parkında bulunan nakliyat vasıtalarımız sevk edilmektedir.

Önceki tekniklerle ev taşıma dönemi bu zamanda yürürlükten kalkmuştır. Günümüzde elit çözümlerle evden eve nakliyat işlerini zanaat biçimine getiremeyen taşımacılık organizasyonlarına ev taşıma hususunda talepte bulunulmamaktadır. Evden eve nakliyat kademelerinde birikim kazanmış şirket elemanlarımızın hepsi kendi vazife alanlarında önemli derecede tecrübelidir. İcra ettiği görevi içselleştirmiş şahıslarla ekiplerini güçlü hale getirmiş durumda olan kurumumuz için, müşteri memnuniyeti oldukça fazla önemlidir.

Eşya nakli işlerinde ilk olarak raporlama faaliyeti uygulanmaktadır. Eksper organizesi bedelsiz yapılır ve nakliye hizmetinin en önemli bölümlerinden bir tanesini oluşturmaktadır. İnceleme hizmetlerinin titiz bir biçimde icra edilmesi, eşya taşıma faaliyetleri süresince aksaklık olmasını önleyecektir. Sözü edilen gerekçeyle, raporlama faaliyetlerinde vazife yapan çalışanlarımız, alanında tecrübeli kişilerdir.

Raporlama hizmetleri ile ihtimal dahilindeki aksaklıklar meydana gelmeden önlenebilmektedir

Eksper kadromuz, raporlama faaliyetleri gayesiyle adresinize vardığında, herşeyden önce eşyalarınızın kaplayacağı alanı hesap eder ve gerekli olan çelik kasa aracı saptar. Nem benzeri dış olumsuzluklardan eşya ve malzemelerinizi koruyan çelik kasalı ve kendine özgü modellenmiş nakliyat araçlarımız, ayrıca güçlendirilmiş sarsıntı engelleyici donanımıyla ciddi derecede güvenlidir. Çelik kasa kamyonlarımız yeni ve güvenlidir. Taşıma araçlarımızın bakım ve tamirleri devamlı olarak takip edilir. Sürücülerimiz tecrübelidir.

Eksperlerimiz, doğru nakliyat aracıyla birlikte ihtiyaç duyulacak paketleme unsurları, istihdam edilecek personel ve farklı mühim unsurları ekspertiz esnasında tespit etmektedir. Son olarak evin civar durumu saptanır ve nakliyat programı belirlenir. Raporlama işlemi sonrasında sigortalama işlemi yapılır.

Eşyaların paketlenmesi ve Transfer aracına İstifleme

Beyoğlu Evden Eve Nakliyat Hizmetleri hususunda tecrübe kazanmış eleman kadromuz, taşınma konusu için yüksek derecede mühim durumda bulunan paketleme işlerini seçkin bir tarzla sonuçlandırmaktadır. Bu kaliteyle Beyoğlu Evden Eve Nakliyat Firmaları kategorisinde, kuruluşumuz önemli bir mevkidedir. Şirketimizin tanımladığı Beyoğlu evden eve nakliyat fiyatları son derece hesaplıdır. Ev eşyalarının ambalajlanması, Evden Eve Nakliye hizmet ağı perspektifinde en başta dikkat edilmesi gereken unsurdur.

Kırılgan ya da özel eşyalar adına özel paketleme metodları uygulanmaktadır. Buzdolabı gibi elektronik eşyalar ve aygıtlar için, hususi ambalaj unsurları uygulanmaktadır. Geniş eşyalar özenli bir şekilde korunaklanır. Montaj işleri için deneyimli çalışanlarımız görevlendirilmektedir. Eşyalarınızın zarar görmemesi amacıyla en iyi ambalajlama alternatifleri sunulmaktadır.

Eşya taşıma asansörleri, özenli bir şekilde kurulur. Asansör kamyonunun binaya tam birleşmesi ve taşıma bölümünün dengeli bir şekilde inip çıkması ve sallanmnaması gereklidir Asansör şoförümüz alanında uzmandır. Beyoğlu asansörlü taşımacılık ile kuruluşumuz, Beyoğlu ve çevresinde olan daire yahut ofisinizde tüm eşya ve malzemelerinizi kısa zamanda ve güvenle indirerek araca yüklemekte ve benzer biçimde evinize çıkarmaktadır. Ağır mobilyaların öncelikle ambalajlanması ve indirilerek yüklenmesi önemlidir. Hacimli mobilyalar ve beyaz eşyalar sağlam olduğu için öncelikli yerleştirilir. Hassas materyaller büyük mobilyaların üzerine istiflenir.

Eşya ve malzemelerinizin getirildikleri evde yapıldığı gibi taşınacağınız eve konumlandırılmasıyla, eşya nakliyesi hizmeti genel olarak bitmiş olur. Yeni evde eşya ve malzemelerin yerleştirilmesi ve monte işlerinin yapılması için tecrübeli elemanlarımız vazifelendirilmektedir. İstendiğinde taşınan malzemelerin döşenmesi hizmeti hususunda bayan personel görevlendirilmektedir.

İstanbul Beyoğlu ve çevre ilçelerde uluslararası evden eve nakliyat sahasında da etkinlik gösteren şirketimiz, bu alandaki faaliyetlerinde eşyalarınız başka ülkeye ulaştırılacağı için ciddi oranda daha titiz olmaktadır.

EKSPER - BİLGİ TALEBİ

Firma yetkililerimiz sizinle irtibata geçsin.Yandaki alana iletişim bilgilerinizi girin, firma yetkililerimiz en kısa sürede size ulaşarak taşınmanız konusunda gerekli bilgi veya ekspertiz için size ulaşsın.

Biz size ulaşalım.
2017 Tüm Hakları Saklıdır | YİMPAŞ NAKLİYAT