E-mail: info@yimpasnakliyat.com | Mobil: 533 355 1183 | Mrk Tel: 0216 572 9979 - 0216 469 4128 - 0212 213 9119 - 0212 281 4529 | Merkez : İstanbul  |  

BURSA EVDEN EVE NAKLİYAT

evden eve nakliyat

Bursa Evden Eve Nakliyat

Bursa ya da civarında kurumumuzca yapılan taşımacılık faaliyetleri alanında, Bursa bölgesinde ikamet eden çalışanlarımız görevlendirilmekte, bu çevredeki hizmet sunduğumuz kişi ve kuruluşlara Bursa otoparkımızda mevcut bulunan araçlarımız sevk edilmektedir.

Eskiden uygulanan tarzla taşınma dönemi artık tasfiye olmuştur. Şu anki dönemde kaliteli anlamda evden eve nakliyat hizmetlerinde yeterlilik arz edemeyen nakliye firmaları, eşya taşıma işlemlerinde ilgi çekmemektedir. Evden eve nakliyat aşamalarında profesyonelleşmiş şirket çalışanlarımızın tamamı kendi görev sahalarında fazlasıyla tecrübe sahibidir. Görevini hüner edinmiş şahıslarla kadrolaşmayı tercih eden teşekkülümüz için, hizmet sunduğumuz kurum ve kişilerin hizmetlerimizden memnuniyet duyması fazlasıyla önemlidir.

Evden eve lojistik hizmetlerinde herşeyden önce ekspertiz işlemi icra edilmektedir. Eksper organizesi bedelsizdir ve nakliye hizmetinin en mühim kısımlarından birini meydana getirmektedir. Ekspertiz sürecinin nitelikli olması, transfer faaliyetleri esnasında sıkıntı olmasını enlelleyecektir. Sözü edilen gerekçeyle, inceleme alanında vazifelendirdiğimiz elemanlarımız, mesleğinde birikimli elemanlardır.

Raporlama organizesi sayesinde olası aksamalara meydana gelmeden engel olunabilmektedir.

Eksperlerimiz, inceleme işlemleri nedeniyle evinize geldiğinde, ilk aşamada evinizde var olan eşyaların miktarını hesaplar ve lüzumlu olan olan çelik kasa aracı kararlaştırır. Yağmur gibi havayla ilgili etkenlerden eşya ve malzemelerinizi koruyan kapalı kasalı ve hususi modellenmiş araçlarımız, aynı zamanda mukavemeti artırılmış esneklik sistemleriye ciddi derecede güvenlidir. Çelik kasalı taşıma araçlarımız son model ve güvenlidir. Taşıtlarımızın bakım ve onarımları daimi bir şekilde takip edilir. Araç operatörlerimiz uzun yılların deneyimine sahip ve ehliyetlidir.

Eksper personelimiz, en uygun eşya taşıma vasıtasıyla beraber gereken ambalajlama gereçleri, görevlendirilecek kadro ve farklı mühim gereklilikleri inceleme esnasında tespit etmektedir. Eksper işlemi sonunda taşınacak yerin çevre durumu göz önünde bulundurulur ve lojistik planlaması belirlenir. İnceleme hizmeti akabinde sigortalama işlemi yapılır.

Paketleme ve Araca İstifleme

Bursa Evden Eve Nakliyat Faaliyetleri hakkında tecrübe sahibi olmuş personelimiz, eşya taşımacılığı konusu için ciddiyetle ehemmiyet arz eden paketleme faaliyetlerini profesyonel metodlarla sonuçlandırmaktadır. Söz konusu kalite perspektifinde Bursa Evden Eve Nakliyat Firmaları kategorisinde, firmamız ciddi bir mevkidedir. İşletmemizin tariflendirdiği Bursa evden eve nakliyat fiyatları son derece hesaplıdır. Ambalajlama, Evden Eve Nakliyat servis kapsamı arasında en çok önem atfedilen aşamadır.

Kırılması muhtemel ve özel eşyalar için farklı paketleme metodları geliştirilmiştir. Buzdolabı gibi evde bulunan makineler ve cihazlar için, hususi balonlu paketleme malzemeleri tercih edilmektedir. Hacimli mobilyalar özenle paketlenir. Montaj konusunda uzman personelimiz görevlendirilir. Evde bulunan eşyaların ziyan görmemesi düşüncesiyle eşya çeşitlerine göre farklılaşan ambalajlama opsiyonları sunulmaktadır.

Nakliyat asansörü, özenle kurulur. Nakliye asansörünün binaya doğru bir biçimde dayanması ve taşıyıcı bölümün dengeli bir halde inip çıkması ve zorlanmaması zaruridir Asansör operatörümüz bu konuda uzmandır. Bursa asansörlü nakliye sayesinde şirketimiz, Bursa ve çevresinde olan dairenizde eşyalarınızı küçük bir zaman içerisinde ve sağlam bir halde zemine indirerek nakliyat aracına yerleştirmekte ve benzer şekilde evinize çıkarmaktadır. Büyük mobilyaların ilk aşamada paketlenmesi ve zemine indirilerek istiflenmesi önemlidir. Ağır malzemeler sağlam olması sebebi ile öncelikli konumlandırılır. Kırılabilir malzemeler ağır mobilyaların üzerlerine istiflenir.

Tüm eşya ve malzemelerinizin getirildikleri evde olduğu gibi yeni daireye çıkarılmasıyla, eşya nakliyesi süreci büyük kapsamda tamamlanmış olur. Ev içinde taşınan malzemelerinizin konumlandırılması ve montaj işlemlerinin yapılması hususunda özel ustalarımız görev yapar. İstendiğinde eşyalarınızın döşenmesi hizmeti hususunda bayan personel temin edilmektedir.

Bursa ile çevresinde uluslararası evden eve nakliyat sahasında da etkinlik icra eden işletmemiz, sözü edilen konudaki işlemlerinde eşyalarınız başka uzak bölgeye gideceğinden dolayı ciddi oranda daha tedbirli işlem yapmaktadır.

Yimpaş Nakliyat, Evden Eve Nakliyat hizmetleri kapsamında ücretsiz ekspertiz, mobilya ve beyaz eşyaların söküm ve kurulumları, özel seçilmiş ambalaj malzemeleriyle paketleme işlemlerini yerine getirmektedir. Ayrıca evden eve nakliyat hizmetleri şirketimiz bünyesinde sigorta kapsamındadır.
Evden Eve Nakliyat Hizmetleri kapsamında firmamız, müşterilerine ücretsiz ekspertiz hizmeti sunmaktadır. Ekspertiz hizmeti, taşınma planlamanızın doğru yapılabilmesi amacıyla adresinize gelerek eşyalarınızın durumunun incelenmesi işlemidir.
Mobilya, beyaz eşyalar, yatak odası gardrobu ve bazı büyük eşyalarınız, taşınırken zarar görmemesi için daha iyi paketlenebilmesi ve araç içerisine daha iyi istiflenebilmesi maksadıyla bulundukları yerde sökülür ve taşıma sonrası tekrar kurulumları yapılır.
Eşyalarınızın türlerine ve şekillerine göre doğru ambalaj malzemeleri kullanılarak paketlenmesi, taşınırken hasar görmemesi adına son derece önemlidir. Bu nedenle firmamız, eşya türlerine göre ambalaj malzemesi seçimi yaparak taşıma öncesi paketleme yapar.
Özellikle şehirler arası evden eve nakliyat sırasında uzun yolun getirebileceği sorunlar göz önüne alındığında sigorta ciddi derecede önem kazanmaktadır. Yimpaş Nakliyat, gerek şehirler arası nakliyat alanında ve gerekse şehiriçi evden eve nakliyatta eşyalarınızın hasara karşı sigorta kapsamına alınmasını sağlamaktadır.

EKSPER - BİLGİ TALEBİ

Firma yetkililerimiz sizinle irtibata geçsin.Yandaki alana iletişim bilgilerinizi girin, firma yetkililerimiz en kısa sürede size ulaşarak taşınmanız konusunda gerekli bilgi veya ekspertiz için size ulaşsın.

Biz size ulaşalım.
2017 Tüm Hakları Saklıdır | YİMPAŞ NAKLİYAT