E-mail: info@yimpasnakliyat.com | Mobil: 533 355 1183 | Mrk Tel: 0216 572 9979 - 0216 469 4128 - 0212 213 9119 - 0212 281 4529 | Merkez : İstanbul  |  

BÜYÜKÇEKMECE EVDEN EVE NAKLİYAT

evden eve nakliyat

Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat

Büyükçekmece veya etrafındaki bölgede kuruluşumuzca yapılan eşya taşımacılığı faaliyetlerinde, Büyükçekmece içerisinde ikamet eden personelimiz görevlendirilmekte, bu çevredeki taşıma işlerini yaptığımız kişi ve kuruluşlara Büyükçekmece bölge araç parkında mevcut olan taşıtlarımız yönlendirilmektedir.

Geçmiş yöntemlerle taşınma devri artık kapanmıştır. Zamanımızda kaliteli çözümlerle evden eve nakliyat işlerini meslek edinmeyen nakliye kuruluşlarına ev eşyalarının taşınması hakkında rağbet gösterilmemektedir. Evden eve nakliyat hizmetlerinde profesyonelleşmiş kurum elemanlarımızın tamamı kendi özel vazife alanlarında son derece potansiyel sahibidir. İcra ettiği vazifeyi zanaat haline getirmiş şahıslarla çalışan firmamız için, müşteri memnuniyeti oldukça fazla önem taşır.

Eşya nakli işlemlerinde öncelikle raporlama faaliyeti icra edilmektedir. Ekspertiz işlemi bedelsizdir ve nakliyat işinin en önemli bölümlerinden biridir. Ekspertiz faaliyetlerinin dikkatlice ifa edilmesi, nakil faaliyetleri sırasında sorun meydana gelmesini enlelleyecektir. Bu sebeple, raporlama hizmetlerinde görev yapan kadromuz, işinde birikimli elemanlardır.

İnceleme hizmetleri sayesinde olası problemler meydana gelmeden önlenebilmektedir

Eksperlerimiz, inceleme faaliyetleri amacıyla evinize ulaştığında, herşeyden önce evinizde olan eşya ve taşınacak malzemelerin miktarını hesap eder ve gereken olacak nakliye aracını kararlaştırır. Nem gibi havayla ilgili etkenlerden eşyaları muhafaza eden kapalı kasalı ve kendine özgü tasarlanmış kamyonlarımız, bununla birlikte güçlendirilmiş süspansiyon sistemleriye fazlasıyla korumalıdır. Kapalı kasalı kamyonlarımız yüksek model ve güvencelidir. Taşıtlarımızın periyodik bakımları sürekli olarak takip edilir. Araç operatörlerimiz tecrübe sahibidir.

Eksper kadromuz, uygun eşya taşıma kamyonuyla birlikte lüzumlu olan paketleme malzemeleri, görevlendirilecek kadro ve farklı ciddi gereksinimleri inceleme esnasında belirlemektedir. Raporlama işlemi bitiminde evin çevresel koşulları göz önünde bulundurulur ve transfer planlaması hazırlanır. Eksper işlemi sonrası güvence amacıyla sigorta poliçesi hazırlanır.

Eşyaların paketlenmesi ve Araca Yükleme

Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat İşlemleri hususunda tecrübeli durumda bulunan eleman kadromuz, eşya taşımacılığı meselesi için uç noktada ehemmiyet verilmesi lüzumlu olan ambalajlama hizmetlerini elit yöntemlerle uygulamaktadır. Sözü edilen hizmetlerle Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat Firmaları kategorisinde, organizasyonumuz ciddi bir yere sahip bulunmaktadır. Şirketimizin arz ettiği Büyükçekmece evden eve nakliyat fiyatları son derece uygundur. Ambalajlama, Eşya Taşıma servis ağı perspektifinde öncelikli olarak değer verilen işlemdir.

Hassas veya değerli materyalleriniz adına farklı ambalajlama yöntemleri geliştirilmiştir. Bilgisayar gibi ev makineleri ve cihazlar için, çeşitli ambalaj gereçleri tercih edilmektedir. Hacimli malzemeler özenle sarılır. Montaj konusunda birikim sahibi personelimiz bulunmaktadır. Eşya ve yüklerinizin tahribat almaması amacıyla eşya türlerine göre özelleşen paketleme seçenekleri bulunmaktadır.

Eşya taşıma asansörleri, itinayla kurulur. Asansörün binaya doğru bir şekilde birleşmesi ve yük bölümünün akıcı bir şekilde çıkıp inmesi ve zorlanmaması mecburidir Asansör operatörümüz alanında deneyimlidir. Büyükçekmece asansörlü evden eve nakliye sayesinde şirketimiz, Büyükçekmece ve etrafındaki bölgede bulunan dairenizde eşyalarınızı kısa bir zaman perspektifinde ve güvenle zemine indirerek kamyon veya tıra istiflemekte ve aynı şekilde dairenize çıkarmaktadır. Hacimli eşyaların ilk aşamada ambalajlanması ve indirilerek istiflenmesi önemlidir. Ağır malzemeler mukavemetli olduğu için öncelikli yerleştirilir. Hassas ev eşyaları ve elektronik cihazlar hacimli mobilya ve beyaz eşyaların üzerine istiflenir.

Tüm eşyalarınızın getirildikleri dairede yapıldığı şekilde nakledilecekleri eve konumlandırılmasıyla, eşya nakli süreci geniş çerçevede biter. Yeni adreste eşyaların konumlandırılması ve monte işlerinin yapılması için tecrübeli personelimiz çalışmaktadır. İstendiğinde eşya ve malzemelerin tamamen yerleşmesi hizmeti konusunda bayan eleman vazifelendirilebilmektedir.

İstanbul Büyükçekmece yahut çevre semtlerde uluslararası evden eve nakliyat alanında da iş yapan kuruluşumuz, söz konusu konudaki hizmetlerinde eşyalarınız başka ülkeye sevk edileceğinden dolayı çok daha dikkatli olmaktadır.

EKSPER - BİLGİ TALEBİ

Firma yetkililerimiz sizinle irtibata geçsin.Yandaki alana iletişim bilgilerinizi girin, firma yetkililerimiz en kısa sürede size ulaşarak taşınmanız konusunda gerekli bilgi veya ekspertiz için size ulaşsın.

Biz size ulaşalım.
2017 Tüm Hakları Saklıdır | YİMPAŞ NAKLİYAT