E-mail: info@yimpasnakliyat.com | Mobil: 533 355 1183 | Mrk Tel: 0216 572 9979 - 0216 469 4128 - 0212 213 9119 - 0212 281 4529 | Merkez : İstanbul  |  

ÇATALCA EVDEN EVE NAKLİYAT

evden eve nakliyat

Çatalca Evden Eve Nakliyat

Çatalca ya da çevre semtlerde kuruluşumuzca yapılan taşımacılık işlemlerinde, Çatalca'da bulunan elemanlarımız vazifelendirilmekte, bu bölgedeki hizmet sunduğumuz kişi ve kurumlara Çatalca otoparkımızda bulunan nakliye vasıtalarımız sevk edilmektedir.

Geçmişte uygulanan tekniklerle eşya taşıma dönemi bu zamanda fesholmuştur. Günümüz şartlarında profesyonel anlamla evden eve nakliyat eylemlerini meslek edinmeyen nakliyat firmalarına ev eşyalarının taşınması hakkında ilgi duyulmamaktadır. Evden eve nakliyat süreçlerinde profesyonelleşmiş firma personelimizin tümü kendi vazife dallarında son derece tecrübe sahibidir. İcra ettiği hizmeti adeta beceri biçimine getirmiş bireylerle kadrosunu kuvvetlendiren kuruluşumuz adına, hizmet verdiğimiz kişi ve kuruluşlara sunduğumuz hizmet farkı kuvvetle önem taşır.

Eşya nakliye organizesinde herşeyden önce inceleme hizmeti icra edilmektedir. Ekspertiz aşaması ücretsizdir ve nakliye işinin en önemli işlemlerinden birini meydana getirir. Eksper hizmetinin dikkatle yapılması, transfer faaliyetleri sırasında problem olmasını enlelleyecektir. Söz konusu sebeple, eksper işlemlerinde vazife yapan personelimiz, işlerinde birikimli şahıslardır.

Ekspertiz hizmeti ile olası aksaklıklara ortaya çıkmadan engel olunabilmektedir

Eksperlerimiz, ekspertiz hizmeti nedeniyle adresinize vardığında, öncelikle eşyalarınızın kaplayacağı hacmi ölçer ve lüzumlu olan olacak çelik kasalı aracı kararlaştırır. Nem ve toz gibi iklimsel olumsuzluklardan tüm eşyaları koruyan kapalı kasalı ve kendine özgü dizayn edilen kamyonlarımız, bununla birlikte mukavemeti artırılmış esneme donanımıyla yüksek derecede korunaklıdır. Kapalı kasa kamyonlarımız konforlu ve güvencelidir. Araçlarımızın bakım ve tamirleri devamlı olarak takip edilir. Araç operatörlerimiz tecrübelidir.

Eksper elemanlarımız, uygun taşıma vasıtasıyla birlikte gereken paketleme malzemeleri, istihdam edilecek kadro ve başka önemli gereklilikleri inceleme sırasında belirlemektedir. Eksper işlemi sonunda taşınacak yerin çevre durumu saptanır ve lojistik planlaması belirlenir. İnceleme hizmeti sonrasında güvence gayesiyle sigorta poliçesi hazırlanır.

Ambalajlama ve Nakliyat aracına İstif

Çatalca Evden Eve Nakliyat Hizmetleri hususunda eğitimli olan personelimiz, taşınma hususunda uç noktada ciddi olan paketleme işlemlerini profesyonel tarzla sonuçlandırmaktadır. Söz konusu yüksek hizmet kalitesiyle Çatalca Evden Eve Nakliyat Firmaları arasında, teşekkülümüz öncü bir konuma sahip bulunmaktadır. Kurumumuzun tariflendirdiği Çatalca evden eve nakliyat fiyatları son derece ekonomiktir. Ev eşyalarının paketlenmesi, Evden Eve Taşıma hizmet kapsamı arasında en başta ciddiyet atfettiğimiz aşamadır.

Kırılması muhtemel ya da özel malzemeler için farklı ambalajlama yöntemleri uygulanmaktadır. Bilgisayar gibi ev makineleri ve cihazlar için, özel patpat naylonlar uygulanmaktadır. Ağır mobilyalar dikkatle paketlenir. Monte konusunda birikim sahibi personelimiz görevlendirilir. Eşyalarınızın ziyan görmemesi için en iyi ambalajlama alternatifleri sunulmaktadır.

Asansörler, dikkatle kurulmaktadır. Asansör kamyonunun duvara tam olarak dayanması ve taşıma alanının dengeli bir halde gidip gelmesi ve zorlanmaması mecburidir Asansörcümüz alanında tecrübelidir. Çatalca asansörlü taşımacılık hizmetleri sayesinde firmamız, Çatalca ve civarında bulunan dairenizde eşyalarınızı kısa zamanda ve emniyetle zemine indirerek araca yerleştirmekte ve aynı şekilde evinize çıkarmaktadır. Hacimli möble ve beyaz eşyaların diğerlerinden önce paketlenmesi ve zemine indirilerek istiflenmesi mühimdir. Ağır mobilyalar dayanıklı olduğundan alt bölüme istiflenir. Kırılabilir ev eşyaları ve elektronik cihazlar nispeten üst kısımlara konumlandırılır.

Eşyalarınızın benzer biçimde nakledilecekleri daireye konumlandırılmasıyla, eşya nakli işlemi büyük kapsamda bitmiş olur. Yeni mekanda taşınan materyallerin yerleştirilmesi ve monte aşamasının yapılması hususunda özel personelimiz vazifelendirilir. Tercih edilmesi halinde tüm eşyaların tamamen yerleşmesi işlemleri için bayan eleman vazifelendirilmektedir.

İstanbul Çatalca yahut çevre semtlerde uluslararası evden eve nakliyat kapsamında da etkinlik icra eden organizasyonumuz, söz konusu konudaki işlemlerinde eşyalarınız farklı uzak bölgeye ulaştırılacağı için çok daha tedbirli işlem yapmaktadır.

EKSPER - BİLGİ TALEBİ

Firma yetkililerimiz sizinle irtibata geçsin.Yandaki alana iletişim bilgilerinizi girin, firma yetkililerimiz en kısa sürede size ulaşarak taşınmanız konusunda gerekli bilgi veya ekspertiz için size ulaşsın.

Biz size ulaşalım.
2017 Tüm Hakları Saklıdır | YİMPAŞ NAKLİYAT