E-mail: info@yimpasnakliyat.com | Mobil: 533 355 1183 | Mrk Tel: 0216 572 9979 - 0216 469 4128 - 0212 213 9119 - 0212 281 4529 | Merkez : İstanbul  |  

ÇEKMEKÖY EVDEN EVE NAKLİYAT

evden eve nakliyat

Çekmeköy Evden Eve Nakliyat

Çekmeköy ya da yakınlarında kurumumuzca yürütülen eşya nakli faaliyet alanında, Çekmeköy çevresinde bulunan elemanlarımız istihdam edilmekte, buradaki hizmet sunduğumuz kişi ve kuruluşlara Çekmeköy bölge araç parkımızda mevcut bulunan taşıtlarımız sevk edilmektedir.

Önceki tarzla eşya taşıma çağı artık tasfiye olmuştur. Çağımız şartlarında elit bir anlayışla evden eve nakliyat eylemlerinde yeterlilik arz edemeyen taşımacılık kuruluşları, ev eşyalarının taşınması işlemlerinde rağbet görmemektedir. Evden eve nakliyat işlerinde birikimli olan kurum personelimizin tümü kendi özel sorumluluk sahalarında son derece tecrübelidir. Görevini içselleştirmiş elemanlarla kadrolaşmayı önceliği durumuna getiren işletmemiz için, hizmet arz ettiğimiz kuruluş ve bireylerin işlemlerimizden memnuniyet duyması ciddi oranda önem arz eder.

Eşya taşıma organizesinde öncelikle inceleme işlemi uygulanmaktadır. Ekspertiz işlemi bedelsiz neticelendirilir ve taşımacılık işinin en mühim işlemlerinden biridir. Ekspertiz organizesinin dikkatli ifa edilmesi, nakil süreçleri süresince arıza meydana gelmesini önleyecektir. Söz konusu sebeple, inceleme faaliyetleri alanında görev yapan kadromuz, işlerinde birikimli elemanlardır.

Ekspertiz organizesi sayesinde olası zor durumlara meydana gelmeden engel olunabilmektedir

Eksperlerimiz, raporlama hizmetleri için evinize geldiğinde, öncelikle eşyalarınızın kaplayacağı hacmi hesap eder ve gereken olacak çelik kasalı aracı tespit eder. Yağış gibi harici olumsuzluklardan eşya ve malzemelerinizi muhafaza eden çelik kasalı ve hassas tasarlanmış kamyonlarımız, ayrıca kuvvetlendirilmiş süspansiyon donanımıyla fazlasıyla korumalıdır. Kapalı kasalı kamyonlarımız bakımlı ve güvencelidir. Nakil araçlarımızın periyodik bakımları daimi bir şekilde yapılır. Araç operatörlerimiz tecrübelidir.

Eksperlerimiz, uygun nakil vasıtasıyla beraber gereken ambalajlama malzemeleri, görevlendirilecek ekip ve başka mühim unsurları ekspertiz sırasında tespit etmektedir. Son olarak bina muhit koşulları incelenir ve transfer planlaması hazırlanır. Raporlama aşaması akabinde nakliye sigortası yapılır.

Ambalajlama ve Taşıma aracına İstif

Çekmeköy Evden Eve Nakliyat İşlemleri konusunda deneyim kazanmış elemanlarımız, ev taşıma meselesi için son derece önemli olan paketleme faaliyetlerini seçkin usullerle sonuçlandırmaktadır. Sözü edilen kalite muvacehesinde Çekmeköy Evden Eve Nakliyat Firmaları içerisinde, organizasyonumuz hakim bir statüye sahiptir. Firmamızın sunduğu Çekmeköy evden eve nakliyat fiyatları oldukça uygundur. Ambalajlama, Eşya Taşıma hizmet işlemleri perspektifinde öncelikle titizlik gösterilmesi icab eden unsurdur.

Kırılabilecek ve hususi materyalleriniz adına çeşitli ambalajlama usulleri geliştirilmiştir. Beyaz eşyalar gibi ev makineleri ve cihazlar için, kendine özgü balonlu naylonlar uygulanmaktadır. Ağır eşyalar itinayla korunaklanır. Montaj işleri için uzman kadromuz görevlendirilir. Eşya ve yüklerinizin ziyan görmemesi düşüncesiyle malzeme türlerine göre özelleşen ambalajlama alternatifleri sunulmaktadır.

Asansör, özenli bir şekilde kurulmaktadır. Asansörün binaya tam yanaşması ve taşıyıcı bölümün düzgün bir halde gidip gelmesi ve sarsılmaması gereklidir Asansörcümüz bu konu hakkında deneyimlidir. Çekmeköy asansörlü nakliyat hizmetleri sayesinde ekibimiz, Çekmeköy ve etrafındaki bölgede olan dairenizde eşya ve yüklerinizi kısa zamanda ve sağlam bir halde indirerek araca istiflemekte ve aynı şekilde dairenize konumlandırmaktadır. Hacimli möble ve beyaz eşyaların diğerlerinden önce ambalajlanması ve indirilerek yüklenmesi mühimdir. Hacimli mobilyalar mukavemetli olduğu için alta yerleştirilir. Kırılgan eşyalar nispeten üst kısımlara konumlandırılır.

Eşya veya malzemelerinizin getirildikleri yerde yapıldığı şekilde yeni daireye çıkartılmasıyla, eşya nakli hizmeti genel anlamda tamamlanır. Yeni evde taşınan malzemelerinizin konumlandırılması ve montaj işlerinin tamamlanması hususunda uzman ustalarımız görev yapmaktadır. Talep edilmesi durumunda eşyalarınızın tamamen yerleşmesi işlemi hususunda bayan eleman vazifelendirilebilmektedir.

İstanbul Çekmeköy ile çevresinde uluslararası evden eve nakliyat sahasında da etkinlik gösteren organizasyonumuz, söz konusu alandaki hizmetlerinde eşyalarınız başka uzak bölgeye sevk edileceği için çok daha tedbirli davranmaktadır.

EKSPER - BİLGİ TALEBİ

Firma yetkililerimiz sizinle irtibata geçsin.Yandaki alana iletişim bilgilerinizi girin, firma yetkililerimiz en kısa sürede size ulaşarak taşınmanız konusunda gerekli bilgi veya ekspertiz için size ulaşsın.

Biz size ulaşalım.
2017 Tüm Hakları Saklıdır | YİMPAŞ NAKLİYAT