E-mail: info@yimpasnakliyat.com | Mobil: 533 355 1183 | Mrk Tel: 0216 572 9979 - 0216 469 4128 - 0212 213 9119 - 0212 281 4529 | Merkez : İstanbul  |  

DİYARBAKIR EVDEN EVE NAKLİYAT

evden eve nakliyat

Diyarbakır Evden Eve Nakliyat

Diyarbakır ile çevre illerde işletmemiz tarafından icra edilen eşya nakli alanında, Diyarbakır çevresinde bulunan personelimiz istihdam edilmekte, buradaki taşıma işlerini yaptığımız kişi ve kuruluşlara Diyarbakır alan otoparkında bulunan kamyon ve tırlarımız yönlendirilmektedir.

Eskiden uygulanan metodlarla ev eşyalarının taşınması dönemi bu zamanda kapanmıştır. Şimdilerde kaliteli çözümlerle evden eve nakliyat işlerinde ustalaşamayan nakliyat firmaları, ev eşyalarının taşınması hususunda tercih edilmemektedir. Evden eve nakliyat yöntemlerinde birikim kazanmış firma personelimizin hepsi kendi sorumluluk dallarında önemli derecede tecrübelidir. Yaptığı vazifeyi içselleştirmiş bireylerle ekiplerini güçlü bir duruma getirmiş durumda bulunan teşekkülümüz için, hizmet arz ettiğimiz kuruluş ve bireylerin firmamızdan memnun olması herşeyden çok önemlidir.

Eşya nakliyesi işlemlerinde herşeyden önce inceleme faaliyeti yürütülmektedir. İnceleme hizmeti ücretsiz sonuçlandırılır ve taşımacılık hizmetinin en mühim bölümlerinden biridir. Raporlama sürecinin dikkatlice ifa edilmesi, taşıma süreçleri süresince sorun olmasını önleyecektir. Bu nedenden ötürü, eksper hizmetlerinde görevlendirdiğimiz personelimiz, işinde birikimli kişilerdir.

Ekspertiz organizesi ile aksaklıklar meydana gelmeden engellenebilmektedir

Eksperlerimiz, ekspertiz hizmetleri nedeniyle evinize vardığı zaman, öncelikle eşyalarınızın miktarını ölçer ve lüzumlu olan olan çelik kasalı aracı saptar. Isı ve nem gibi iklimsel olumsuzluklardan eşyalarınızı koruyan çelik kasalı ve hususi dizayn edilen taşıma kamyonlarımız, bununla beraber mukavemeti artırılmış esneme donanımıyla yüksek derecede korumalıdır. Kapalı kasalı kamyonlarımız yüksek model ve güvenlidir. Araçlarımızın bakım ve tamirleri daimi bir şekilde yapılır. Sürücülerimiz deneyimlidir.

Eksperlerimiz, uygun taşıma kamyonuyla birlikte gerekli olan paketleme malzemeleri, görev verilecek elemanlar ve farklı mühim gereklilikleri ekspertiz sırasında belirlemektedir. Son aşamada evin çevre durumu incelenir ve nakliye programı yapılır. Eksper aşaması akabinde eşya taşıma sigortası yapılır.

Ambalajlama ve Taşıma aracına Yükleme

Diyarbakır Evden Eve Nakliyat Eylemleri konusunda deneyim kazanmış elemanlarımız, evden eve nakliyat hususunda son derece ehemmiyet içeren paketleme işlerini seçkin bir tarzla sonuçlandırmaktadır. Bu yüksek hizmet kalitesiyle Diyarbakır Evden Eve Nakliyat Firmaları kategorisinde, firmamız öncü bir konuma sahip bulunmaktadır. İşletmemizin tariflendirdiği Diyarbakır evden eve nakliyat fiyatları oldukça uygundur. Paketleme, Eşya Taşıma servis faaliyetleri perspektifinde en mühim unsurdur.

Kırılması muhtemel ya da kıymetli malzemeler için kapsamlı ambalajlama metodları uygulanmaktadır. Televizyon gibi elektronik eşyalar ve cihazlar için, çeşitli ambalaj malzemeleri kullanılmaktadır. Büyük malzemeler özenle korunaklanır. Montaj işleri için deneyim sahibi çalışanlarımız görevlendirilir. Eşyalarınızın hasar görmemesi adına en iyi paketleme seçenekleri bulunmaktadır.

Nakliye asansörü, özenle kurulmaktadır. Asansörün duvara tam dayanması ve taşıyıcı bölümün düzgün bir şekilde gidip gelmesi ve zorlanmaması zaruridir Asansörlü aracımızın şoförü alanında ehliyetlidir. Diyarbakır asansörlü evden eve nakliyat hizmetleri sayesinde işletmemiz, Diyarbakır ve çevresinde bulunan evinizde tüm eşya ve materyalinizi küçük bir zaman içerisinde ve sağlam bir halde taşıma aracının önüne indirerek eşya taşıma aracına istiflemekte ve aynı şekilde yukarıya çıkarmaktadır. Ağır mobilyaların ilk aşamada paketlenmesi ve zemine indirilerek istiflenmesi mühimdir. Büyük eşyalar sağlam olması sebebi ile alt bölüme konumlandırılır. Kırılabilir eşyalar üstlerde bulunan kısımlara istiflenir.

Eşyalarınızın önceki yerde yapıldığı gibi taşınacağınız eve çıkartılmasıyla, ev taşıma hizmeti büyük çerçevede bitmiş olur. Ev içinde eşyaların yerleştirilmesi ve monte işlerinin tamamlanması için uzman personelimiz görev yapar. İstemde bulunulması halinde eşyaların tamamen yerleşmesi hizmeti hususunda bayan personel görevlendirilmektedir.

Diyarbakır ile çevresinde uluslararası evden eve nakliyat sahasında da hizmet sunan işletmemiz, sözü edilen konudaki organisazyonlarında eşyalarınız farklı uzak bölgeye sevk edileceğinden dolayı çok daha tedbirli işlem yapmaktadır.

Yimpaş Nakliyat, Evden Eve Nakliyat hizmetleri kapsamında ücretsiz ekspertiz, mobilya ve beyaz eşyaların söküm ve kurulumları, özel seçilmiş ambalaj malzemeleriyle paketleme işlemlerini yerine getirmektedir. Ayrıca evden eve nakliyat hizmetleri şirketimiz bünyesinde sigorta kapsamındadır.
Evden Eve Nakliyat Hizmetleri kapsamında firmamız, müşterilerine ücretsiz ekspertiz hizmeti sunmaktadır. Ekspertiz hizmeti, taşınma planlamanızın doğru yapılabilmesi amacıyla adresinize gelerek eşyalarınızın durumunun incelenmesi işlemidir.
Mobilya, beyaz eşyalar, yatak odası gardrobu ve bazı büyük eşyalarınız, taşınırken zarar görmemesi için daha iyi paketlenebilmesi ve araç içerisine daha iyi istiflenebilmesi maksadıyla bulundukları yerde sökülür ve taşıma sonrası tekrar kurulumları yapılır.
Eşyalarınızın türlerine ve şekillerine göre doğru ambalaj malzemeleri kullanılarak paketlenmesi, taşınırken hasar görmemesi adına son derece önemlidir. Bu nedenle firmamız, eşya türlerine göre ambalaj malzemesi seçimi yaparak taşıma öncesi paketleme yapar.
Özellikle şehirler arası evden eve nakliyat sırasında uzun yolun getirebileceği sorunlar göz önüne alındığında sigorta ciddi derecede önem kazanmaktadır. Yimpaş Nakliyat, gerek şehirler arası nakliyat alanında ve gerekse şehiriçi evden eve nakliyatta eşyalarınızın hasara karşı sigorta kapsamına alınmasını sağlamaktadır.

EKSPER - BİLGİ TALEBİ

Firma yetkililerimiz sizinle irtibata geçsin.Yandaki alana iletişim bilgilerinizi girin, firma yetkililerimiz en kısa sürede size ulaşarak taşınmanız konusunda gerekli bilgi veya ekspertiz için size ulaşsın.

Biz size ulaşalım.
2017 Tüm Hakları Saklıdır | YİMPAŞ NAKLİYAT