E-mail: info@yimpasnakliyat.com | Mobil: 533 355 1183 | Mrk Tel: 0216 572 9979 - 0216 469 4128 - 0212 213 9119 - 0212 281 4529 | Merkez : İstanbul  |  

ESENLER EVDEN EVE NAKLİYAT

evden eve nakliyat

Esenler Evden Eve Nakliyat

Esenler ve çevre semtlerde kuruluşumuz tarafından yürütülen taşımacılık alanında, Esenler yakınlarında bulunan çalışanlarımız istihdam edilmekte, buradaki müşterilerimize Esenler departman otoparkında bulunan taşıtlarımız yönlendirilmektedir.

Eskiden uygulanan tarzla ev eşyalarının taşınması devri bu zamanda yürürlükten kalkmuştır. Şu anki devirde elit bir anlayışla evden eve nakliyat faaliyetlerini meslek biçimine indirgeyemeyen nakliye organizasyonları, ev eşyalarının taşınması hizmetlerimizde tercih edilmemektedir. Evden eve nakliyat işlerinde profesyonelleşmiş şirket kadromuzun tamamı kendi hususi vazife sahalarında ciddi derecede tecrübelidir. Yaptığı görevi adeta beceri biçimine getirmiş kişilerle çalışmayı önceliği haline getiren şirketimiz adına, hizmet verdiğimiz birey ve kuruluşlara arz ettiğimiz servis niteliği oldukça fazla önemlidir.

Evden eve taşıma faaliyetlerinde öncelikle inceleme faaliyetleri yerine getirilmektedir. Raporlama hizmetleri ücretsizdir ve nakliye hizmetinin en önemli aşamalarından biridir. Eksper faaliyetlerinin titizlikle yapılması, taşıma işlemleri esnasında sorun meydana gelmesini enlelleyecektir. Sözü edilen nedenden ötürü, eksper hizmetlerinde görev verdiğimiz çalışanlarımız, mesleğinde tecrübeli elemanlardır.

İnceleme organizesi sayesinde aksaklıklar önceden engelleniyor.

Eksperlerimiz, raporlama işlemleri amacıyla ev veya büronuza vardığında, öncelikle eşyalarınızın miktarını ölçer ve gerekli olan kapalı kasa nakliye kamyonunu belirler. Yağmur ve toz benzeri dış etkenlerden tüm eşyaları koruyan çelik kasalı ve hassas dizayn nakliye kamyonlarımız, bununla birlikte kuvvetlendirilmiş yay sistemleriye ciddi derecede güvencelidir. Çelik kasa kamyonlarımız konforlu ve güvenlidir. Taşıtlarımızın bakım ve onarımları daimi bir şekilde yapılır. Sürücülerimiz uzun yılların tecrübesine sahip ve ehliyetlidir.

Eksperlerimiz, uygun nakliye kamyonuyla birlikte gereken ambalajlama malzemeleri, görev verilecek personel ve farklı mühim unsurları ekspertiz esnasında belirlemektedir. Son aşamada bina çevre durumu incelenir ve transfer programı belirlenir. Eksper hizmeti akabinde sigortalama işlemi yapılır.

Paketleme ve Araca İstif

Esenler Evden Eve Nakliyat Eylemleri hususunda deneyimli durumda bulunan ekiplerimiz, evden eve nakliyat konusunda son derece mühim durumda bulunan paketleme hizmetlerini seçkin yöntemlerle uygulamaktadır. Sözü edilen kalite muvacehesinde Esenler Evden Eve Nakliyat Firmaları arasında, şirketimiz öncü bir pozisyona sahip bulunmaktadır. Kurumumuzun sunduğu Esenler evden eve nakliyat fiyatları oldukça ekonomiktir. Ev eşyalarının paketlenmesi, Evden Eve Nakliye servis aşamaları arasında en başta dikkat edilmesi gerekli olan noktadır.

Kırılması muhtemel ya da hususi materyalleriniz için farklı paketleme usulleri uygulanmaktadır. Beyaz eşyalar gibi ev makineleri ve aygıtlar için, farklı ambalaj gereçleri uygulanmaktadır. Büyük malzemeler itinayla paketlenir. Monte hizmetleri için tecrübeli personelimiz mevcuttur. Eşyalarınızın hasar almaması düşüncesiyle eşya türlerine göre özelleşen ambalajlama seçenekleri sunulmaktadır.

Eşya taşıma asansörleri, özenle kurulmaktadır. Asansörün balkona doğru bir biçimde yaslanması ve taşıyıcı bölümün doğru bir şekilde gelip gitmesi ve titrememesi mecburidir Asansörcümüz bu hususta tecrübe sahibidir. Esenler asansörlü taşımacılık ile kurumumuz, Esenler ve çevresinde bulunan dairenizde eşyalarınızı kısa zamanda ve emniyetle aşağıya indirerek kamyon veya tıra yüklemekte ve aynı şekilde dairenize çıkarmaktadır. Hacimli mobilyaların ilk aşamada ambalajlanması ve zemine indirilerek yüklenmesi mühimdir. Büyük mobilyalar ve beyaz eşyalar mukavemetli olması sebebiyle alt kısma yerleştirilir. Kırılgan malzemeler hacimli möble ve beyaz eşyaların üstüne istiflenir.

Eşya veya malzemelerinizin benzer biçimde taşınacağınız eve çıkartılmasıyla, eşya taşıma işlemleri büyük oranda tamamlanır. Yeni mekanda eşyaların belirlediğiiniz gibi konumlandırılması ve monte aşamasının tamamlanması için tecrübeli elemanlarımız görev yapar. İstemde bulunulması durumunda eşyalarınızın tam olarak yerleşmesi işlemleri hususunda bayan eleman vazifelendirilmektedir.

İstanbul Esenler veya çevre ilçelerde uluslararası evden eve nakliyat kapsamında da faaliyet icra eden kuruluşumuz, bu konudaki faaliyetlerinde eşyalarınız diğer bir ülkeye ulaştırılacağı için ciddi oranda daha itinalı olmaktadır.

EKSPER - BİLGİ TALEBİ

Firma yetkililerimiz sizinle irtibata geçsin.Yandaki alana iletişim bilgilerinizi girin, firma yetkililerimiz en kısa sürede size ulaşarak taşınmanız konusunda gerekli bilgi veya ekspertiz için size ulaşsın.

Biz size ulaşalım.
2017 Tüm Hakları Saklıdır | YİMPAŞ NAKLİYAT