E-mail: info@yimpasnakliyat.com | Mobil: 533 355 1183 | Mrk Tel: 0216 572 9979 - 0216 469 4128 - 0212 213 9119 - 0212 281 4529 | Merkez : İstanbul  |  

ESENYURT EVDEN EVE NAKLİYAT

evden eve nakliyat

Esenyurt Evden Eve Nakliyat

Esenyurt ile çevre semtlerde kuruluşumuzca icra edilen taşımacılık alanında, Esenyurt'da ikamet eden çalışanlarımız istihdam edilmekte, burada olan hizmet sunduğumuz birey ve kurumlara Esenyurt departman otoparkında bulunan taşıtlarımız yönlendirilmektedir.

Geçmişte uygulanan usullerle ev eşyalarının taşınması çağı bu zamanda işlevsiz kalmıştır. Şimdiki günlerde profesyonel anlamla evden eve nakliyat işlemlerinde branşlaşamayan lojistik şirketlerine eşya taşıma konusunda alaka duyulmamaktadır. Evden eve nakliyat yöntemlerinde profesyonelleşmiş kurum personelimizin tamamı kendi kişisel sorumluluk alanlarında fazlasıyla tecrübelidir. İcra ettiği görevi adeta sanat edinmiş kişilerle kadrosunu çok daha kuvvetli duruma getirmiş durumda bulunan firmamız için, müşteri memnuniyeti kuvvetle önem arz eder.

Evden eve taşımacılık organizesinde herşeyden önce raporlama programı uygulanmaktadır. Raporlama işlemi bedelsiz yapılır ve taşımacılık işinin en mühim bölümlerinden birini meydana getirmektedir. Ekspertiz sürecinin titiz bir biçimde organize edilmesi, nakil süreçleri süresince arıza olmasını önleyecektir. Söz konusu nedenle, eksper hizmetlerinde görev verdiğimiz personelimiz, mesleğinde uzman elemanlardır.

İnceleme hizmeti ile olası sıkıntılar önceden önleniyor.

Eksperlerimiz, ekspertiz işlemleri amacıyla ev veya işyerinize geldiği zaman, öncelikle evinizde mevcut olan eşya ve taşınacak materyalin miktarını hesaplar ve lüzumlu olan olacak kapalı kasa taşıma vasıtasını saptar. Yağmur ve toz benzeri harici durumlardan tüm eşyaları koruyan çelik kasalı ve hassas dizayn araçlarımız, ayrıca güçlendirilmiş sarsıntı engelleme donanımlarıyla son derece güvencelidir. Çelik kasa taşıma araçlarımız yeni ve güvenlidir. Taşıtlarımızın bakım ve tamirleri daimi bir şekilde takip edilir. Araç operatörlerimiz deneyimlidir.

Eksper personelimiz, uygun nakliyat vasıtasıyla birlikte ihtiyaç olacak ambalajlama malzemeleri, görevlendirilecek personel ve başka mühim unsurları inceleme sırasında belirlemektedir. İnceleme işlemi bitiminde bina çevresel koşulları incelenir ve nakliye programı belirlenir. Eksper işlemi akabinde sigortalama işlemi yapılır.

Eşyaların paketlenmesi ve Nakliye aracına İstifleme

Esenyurt Evden Eve Nakliyat Faaliyetleri hususunda birikimli olan elemanlarımız, taşınma meselesi için uç noktada ehemmiyet içeren paketleme hizmetlerini profesyonel usullerle sonuca ulaştırmaktadır. Bu yüksek hizmet kalitesiyle Esenyurt Evden Eve Nakliyat Firmaları içerisinde, firmamız öncü bir mevkidedir. Firmamızın arz ettiği Esenyurt evden eve nakliyat fiyatları son derece hesaplıdır. Paketleme, Eşya Taşıma servis aşamaları arasında özellikle titizlik gösterilmesi gerekli olan unsurdur.

Narin veya kıymetli eşyalarınız adına farklı paketleme usulleri uygulanmaktadır. Beyaz eşyalar gibi evde bulunan makineler ve cihazlar için, kendine özgü patpat naylonlar tercih edilmektedir. Ağır mobilyalar dikkatli bir biçimde paketlenir. Monte hizmetleri için uzman personelimiz mevcuttur. Evde bulunan eşyaların ziyan görmemesi adına özel paketleme opsiyonları bulunmaktadır.

Eşya taşıma asansörü, özenli bir şekilde kurulur. Asansör kamyonunun balkona tam yaslanması ve taşıma alanının düzgün bir biçimde çıkıp inmesi ve titrememesi mecburidir Asansör şoförümüz alanında uzmandır. Esenyurt asansörlü evden eve taşımacılık hizmetleriyle kurumumuz, Esenyurt ve etrafındaki bölgede bulunan dairenizde eşya ve yüklerinizi kısa bir zamanda ve güvenle indirerek araca yüklemekte ve benzer şekilde daireye çıkarmaktadır. Hacimli mobilyaların ilk önce ambalajlanması ve aracın yanına indirilerek istiflenmesi önemlidir. Hacimli eşyalar dayanıklı olması nedeni ile öncelikli konumlandırılır. Kırılgan eşyalar hacimli möble ve beyaz eşyaların üzerine konumlandırılır.

Eşyaların benzer şekilde taşınılacak eve konumlandırılmasıyla, ev taşıma hizmeti geniş çerçevede biter. Yeni mekanda ev eşyalarının konumlandırılması ve monte işlemlerinin yapılması konusunda uzman personelimiz çalışmaktadır. İstendiğinde eşya ve malzemelerin tamamen yerleşmesi işlemi konusunda bayan eleman temin edilmektedir.

İstanbul Esenyurt ile civarında uluslararası evden eve nakliyat sahasında da iş yapan firmamız, söz konusu husustaki işlemlerinde eşya ve yükleriniz başka ülkeye gideceği için çok daha titiz hareket etmektedir.

EKSPER - BİLGİ TALEBİ

Firma yetkililerimiz sizinle irtibata geçsin.Yandaki alana iletişim bilgilerinizi girin, firma yetkililerimiz en kısa sürede size ulaşarak taşınmanız konusunda gerekli bilgi veya ekspertiz için size ulaşsın.

Biz size ulaşalım.
2017 Tüm Hakları Saklıdır | YİMPAŞ NAKLİYAT