E-mail: info@yimpasnakliyat.com | Mobil: 533 355 1183 | Mrk Tel: 0216 572 9979 - 0216 469 4128 - 0212 213 9119 - 0212 281 4529 | Merkez : İstanbul  |  

EYÜP EVDEN EVE NAKLİYAT

evden eve nakliyat

Eyüp Evden Eve Nakliyat

Eyüp ya da civarında firmamızca sunulan taşımacılık kapsamında, Eyüp içerisinde ikamet eden çalışanlarımız istihdam edilmekte, buradaki müşterilerimize Eyüp araç parkımızda bulunan nakil araçlarımız yönlendirilmektedir.

Geçmiş usullerle eşya taşıma devri artık fesholmuştur. Şimdilerde kaliteli çözümlerle evden eve nakliyat eylemlerini meslek edinmeyen taşımacılık kuruluşlarına ev eşyalarının taşınması hizmetlerimizde talepte bulunulmamaktadır. Evden eve nakliyat süreçlerinde profesyonelleşmiş kurum kadromuzun tamamı kendi sorumluluk dallarında oldukça tecrübelidir. Görevini kendi şahsi uzmanlığı haline indirgemiş kişilerle kadrosunu güçlü bir duruma getirmiş durumda bulunan işletmemiz adına, müşteri memnuniyeti oldukça fazla mühimdir.

Evden eve nakliyat faaliyetlerinde ilk olarak eksper faaliyeti icra edilmektedir. İnceleme organizesi bedelsiz neticelendirilir ve taşıma işinin en önemli kısımlarından birini meydana getirmektedir. İnceleme organizesinin dikkatlice yapılması, nakliye faaliyetleri sırasında sıkıntı oluşmasını önleyecektir. Söz konusu sebeple, eksper işlemlerinde vazifelendirdiğimiz çalışanlarımız, alanında eğitimli elemanlardır.

Raporlama işlemleri sayesinde aksaklıklar önceden önlenebilmektedir.

Eksperlerimiz, ekspertiz hizmetleri nedeniyle daire veya ofisinize ulaştığında, öncelikle evinizde mevcut olan eşya ve taşınacak tüm materyalin kaplayacağı hacmi hesaplar ve gerekli olan nakliyat vasıtasını tespit eder. Isı ve nem gibi harici durumlardan eşya ve malzemelerinizi koruyan kapalı kasa ve hassas dizayn araçlarımız, aynı zamanda güçlendirilmiş süspansiyon sistemleriye son derece korumalıdır. Kapalı kasa araçlarımız yüksek model ve güvenli araçlardır. Taşıtlarımızın bakımları daimi bir şekilde yapılır. Şoförlerimiz tecrübelidir.

Eksperlerimiz, en uygun nakil aracıyla birlikte ihtiyaç duyulacak ambalajlama malzemeleri, istihdam edilecek elemanlar ve farklı önemli unsurları inceleme esnasında belirlemektedir. Son olarak taşınacak yerin civar koşulları göz önünde bulundurulur ve transfer programı yapılır. Ekspertiz işlemi akabinde teminat için sigorta poliçesi hazırlanır.

Ambalajlama ve Transfer aracına Yükleme

Eyüp Evden Eve Nakliyat Hizmetleri hakkında eğitimli olan ekiplerimiz, taşınma hususunda ciddiyetle ehemmiyet içeren ambalajlama işlerini seçkin tekniklerle tamamlamaktadır. Söz konusu yüksek hizmet kalitesiyle Eyüp Evden Eve Nakliyat Firmaları içerisinde, kurumumuz öncü bir mevkiye sahip bulunmaktadır. Şirketimizin tariflendirdiği Eyüp evden eve nakliyat fiyatları son derece ekonomiktir. Ambalajlama, Evden Eve Taşımacılık hizmet ağı arasında özellikle değer atfettiğimiz noktadır.

Kırılgan ve hususi malzemeler adına kendine özgü paketleme yöntemleri uygulanmaktadır. Buzdolabı gibi evde bulunan makineler ve cihazlar için, çeşitli paketleme malzemeleri kullanılmaktadır. Hacimli malzemeler özenle sarılır. Monte konusunda deneyim sahibi personelimiz görevlendirilir. Eşya ve yüklerinizin tahribat almaması düşüncesiyle farklı ambalajlama seçenekleri sunulmaktadır.

Eşya taşıma asansörleri, özenle kurulmaktadır. Asansörün kurulacağı yere tam birleşmesi ve taşıma bölümünün kolay bir halde gelip gitmesi ve titrememesi mecburidir Asansörcümüz işinde uzmandır. Eyüp asansörlü taşımacılık hizmetleriyle şirketimiz, Eyüp ve yakınlarında olan ev yahut büronuzda tüm eşya ve materyalinizi az bir zaman perspektifinde ve emniyetle indirerek araca istiflemekte ve aynı şekilde daireye çıkarmaktadır. Ağır mobilyaların diğerlerinden önce paketlenmesi ve indirilerek istiflenmesi önemlidir. Ağır malzemeler sağlam olduğundan alta istiflenir. Kırılgan malzemeler daha üst kısımlara yerleştirilir.

Eşyalarınızın getirildikleri dairede yapıldığı gibi taşınacağınız eve konumlandırılmasıyla, eşya taşıma işlemleri genel anlamda bitmiş olur. Yeni mekanda taşınan materyallerin yerleştirilmesi ve monte işlerinin tamamlanması hususunda uzman elemanlarımız çalışmaktadır. İstendiğinde eşya ve malzemelerin tam olarak yerleşmesi işlemi için bayan personel temin edilmektedir.

İstanbul Eyüp yahut civarında uluslararası evden eve nakliyat alanında da iş yapan kuruluşumuz, sözü edilen husustaki işlemlerinde eşyalarınız başka ülkeye gideceği için ciddi oranda daha itinalı olmaktadır.

EKSPER - BİLGİ TALEBİ

Firma yetkililerimiz sizinle irtibata geçsin.Yandaki alana iletişim bilgilerinizi girin, firma yetkililerimiz en kısa sürede size ulaşarak taşınmanız konusunda gerekli bilgi veya ekspertiz için size ulaşsın.

Biz size ulaşalım.
2017 Tüm Hakları Saklıdır | YİMPAŞ NAKLİYAT