E-mail: info@yimpasnakliyat.com | Mobil: 533 355 1183 | Mrk Tel: 0216 572 9979 - 0216 469 4128 - 0212 213 9119 - 0212 281 4529 | Merkez : İstanbul  |  

FATİH EVDEN EVE NAKLİYAT

evden eve nakliyat

Fatih Evden Eve Nakliyat

Fatih ve civarında şirketimizce sunulan taşımacılık faaliyetlerinde, Fatih'da bulunan çalışanlarımız istihdam edilmekte, buradaki hizmet sunduğumuz şahıs ve kurumlara Fatih araç parkımızda mevcut bulunan araçlarımız yönlendirilmektedir.

Geçmişte uygulanan yöntemlerle ev eşyalarının taşınması devri bu zamanda geçersiz durumdadır. Bugün kaliteli anlamda evden eve nakliyat operasyonlarında ustalaşamayan nakliye şirketlerine ev eşyalarının taşınması işlemlerinde ilgi duyulmamaktadır. Evden eve nakliyat işlerinde deneyimli olan şirket elemanlarımızın her bireyi kendi görev sahalarında fazlasıyla tecrübelidir. İşini kendi şahsi uzmanlığı haline indirgemiş bireylerle ekiplerini sağlamlaştıran işletmemiz adına, müşteri memnuniyeti ciddi oranda önemlidir.

Evden eve nakliye organizesinde ilk olarak ekspertiz faaliyetleri icra edilmektedir. Raporlama işlemleri ücretsizdir ve taşımacılık işinin en ciddi işlemlerinden biridir. Eksper faaliyetlerinin dikkatli ifa edilmesi, taşıma süreçleri sırasında arıza meydana gelmesini enlelleyecektir. Bu nedenden ötürü, eksper hizmetlerinde görevlendirdiğimiz çalışanlarımız, işlerinde tecrübeli elemanlardır.

Raporlama hizmetleri ile olası aksamalara meydana gelmeden tedbir alınabilmektedir.

Eksper personelimiz, raporlama işlemleri amacıyla adresinize geldiği zaman, öncelikle evde mevcut bulunan eşyaların miktarını hesap eder ve gereken olan nakliyat vasıtasını tespit eder. Yağış benzeri iklimsel durumlardan tüm eşyaları koruyan çelik kasalı ve hususi modellenmiş kamyonlarımız, ayrıca kuvvetlendirilmiş esneme donanımıyla yüksek derecede korumalıdır. Çelik kasa kamyonlarımız bakımlı ve güvenli araçlardır. Araçlarımızın bakım ve onarımları düzenli olarak yapılır. Sürücülerimiz tecrübelidir.

Eksper personelimiz, uygun nakil vasıtasıyla birlikte ihtiyaç duyulacak ambalajlama gereçleri, görev verilecek kadro ve başka önemli gereklilikleri inceleme esnasında belirlemektedir. Eksper işlemi bitiminde taşınacak yerin çevre koşulları incelenir ve lojistik planlaması yapılır. İnceleme aşaması akabinde teminat adına sigorta poliçesi yapılır.

Eşyaların paketlenmesi ve Araca İstif

Fatih Evden Eve Nakliyat Organizasyonu konusunda birikim kazanmış personelimiz, ev taşıma hususunda ciddiyetle ehemmiyet içeren paketleme faaliyetlerini elit usullerle tamamlamaktadır. Sözü edilen hizmetlerle Fatih Evden Eve Nakliyat Firmaları içerisinde, işletmemiz ciddi bir yerdedir. Kurumumuzun sunduğu Fatih evden eve nakliyat fiyatları son derece uygundur. Tüm eşyaların paketlenmesi, Eşya Taşıma hizmet ağı içerisinde en mühim aşamadır.

Kırılabilecek ve özel eşyalarınız için farklı paketleme metodları uygulanmaktadır. Bilgisayar gibi evde bulunan makineler ve cihazlar için, kendine özgü ambalaj bileşenleri uygulanmaktadır. Büyük mobilyalar özenle ambalajlanır. Monte hizmetleri için birikim sahibi elemanlarımız görevlendirilir. Eşyalarınızın ziyan görmemesi amacıyla en iyi ambalajlama seçenekleri sunulmaktadır.

Eşya taşıma asansörleri, özenli bir şekilde kurulmaktadır. Asansör aracının binaya tam olarak yanaşması ve taşıyıcı bölümün doğru bir halde gelip gitmesi ve sarsılmaması gerekmektedir Asansör operatörümüz işinde uzmandır. Fatih asansörlü nakliye ile şirketimiz, Fatih ve etrafındaki bölgede olan daire veya ofisinizde eşya ve yüklerinizi az bir zamanda ve emniyetle indirerek araca yüklemekte ve benzer biçimde yukarıya çıkarmaktadır. Büyük eşyaların diğerlerinden önce ambalajlanması ve indirilerek yüklenmesi önemlidir. Ağır mobilya ve beyaz eşyalar mukavemetli olduğu için alta yerleştirilir. Kırılabilir eşyalar daha üst kısımlara yerleştirilir.

Eşyalarınızın getirildikleri dairede olduğu gibi yeni eve konumlandırılmasıyla, eşya taşıma hizmeti genel anlamda biter. Ev içinde eşya ve malzemelerinizin yerleştirilmesi ve monte işlerinin yapılması için özel personelimiz vazife yapmaktadır. İstenildiği taktirde eşya ve malzemelerin tam olarak yerleşmesi hizmeti konusunda bayan eleman görevlendirilebilmektedir.

İstanbul Fatih ile çevre ilçelerde uluslararası evden eve nakliyat sahasında da faaliyet gösteren kuruluşumuz, sözü edilen alandaki faaliyetlerinde eşyalarınız diğer bir ülkeye gideceği için çok daha özenli hareket etmektedir.

EKSPER - BİLGİ TALEBİ

Firma yetkililerimiz sizinle irtibata geçsin.Yandaki alana iletişim bilgilerinizi girin, firma yetkililerimiz en kısa sürede size ulaşarak taşınmanız konusunda gerekli bilgi veya ekspertiz için size ulaşsın.

Biz size ulaşalım.
2017 Tüm Hakları Saklıdır | YİMPAŞ NAKLİYAT