E-mail: info@yimpasnakliyat.com | Mobil: 533 355 1183 | Mrk Tel: 0216 572 9979 - 0216 469 4128 - 0212 213 9119 - 0212 281 4529 | Merkez : İstanbul  |  

GAZİOSMANPAŞA EVDEN EVE NAKLİYAT

evden eve nakliyat

Gaziosmanpaşa Evden Eve Nakliyat

Gaziosmanpaşa ile etrafındaki bölgede işletmemiz tarafından yürütülen evden eve taşımacılık kapsamında, Gaziosmanpaşa bölgesinde bulunan personelimiz vazifelendirilmekte, buradaki taşıma işlerini yaptığımız şahıs ve kuruluşlara Gaziosmanpaşa bölge otoparkında mevcut olan araçlarımız sevk edilmektedir.

Eski usullerle taşınma dönemi artık geçerliliğini yitirmiştir. Zamanımız şartlarında elit kavramla evden eve nakliyat kapsamında branşlaşamayan lojistik organizasyonları, eşya taşıma hakkında tercih edilmemektedir. Evden eve nakliyat hizmetlerinde profesyonelleşmiş kurum çalışanlarımızın tümü kendi özel vazife dallarında fazlasıyla potansiyel sahibidir. İfa ettiği misyonu içselleştirmiş kişilerle ekiplerini güçlü hale getirmiş olan firmamız için, müşterilerimizin hizmet sürecimizden memnuniyet duyması kuvvetle önem arz eder.

Evden eve taşımacılık işlerinde ilk olarak eksper işlemleri yerine getirilmektedir. Eksper aşaması ücretsiz neticelendirilir ve nakliye işinin en önemli aşamalarından birini oluşturur. Ekspertiz faaliyetlerinin nitelikli olması, taşıma işlemleri süresince problem olmasını önleyecektir. Bu sebeple, eksper faaliyetleri alanında görev yapan personelimiz, alanlarında uzman şahıslardır.

Eksper işlemleri sayesinde ihtimal dahilindeki problemler önceden engelleniyor.

Eksper kadromuz, raporlama işlemleri nedeniyle adresinize ulaştığında, öncelikle evinizde mevcut olan tüm eşyaların miktarını ölçer ve gerekli olan eşya taşıma aracını tespit eder. Yağmur ve toz gibi iklimsel etkenlerden eşyaları muhafaza eden çelik kasalı ve hassas dizayn edilen araçlarımız, bununla birlikte mukavemeti artırılmış esneme donanımlarıyla uç noktada güvencelidir. Kapalı kasalı araçlarımız konforlu ve güvencelidir. Nakil araçlarımızın periyodik bakımları daimi bir şekilde takip edilir. Sürücülerimiz uzun yılların tecrübesine sahip ve ehliyetlidir.

Eksper elemanlarımız, en uygun lojistik vasıtasıyla beraber gereken paketleme öğeleri, görevlendirilecek elemanlar ve farklı önemli unsurları ekspertiz esnasında belirlemektedir. İnceleme işlemi bitiminde taşınacak yerin civar koşulları göz önünde bulundurulur ve nakliye programı belirlenir. İnceleme hizmeti sonrasında sigortalama işlemi gerçekleşir.

Paketleme ve Araca İstif

Gaziosmanpaşa Evden Eve Nakliyat Eylemleri hususunda deneyimli durumda bulunan ekiplerimiz, eşya taşıma konusu için son derece ciddiyet barındıran ambalajlama işlemlerini uzman metodlarla sonuca ulaştırmaktadır. Sözü edilen hizmetlerle Gaziosmanpaşa Evden Eve Nakliyat Firmaları kategorisinde, firmamız mühim bir pozisyona sahiptir. Firmamızın belirlediği Gaziosmanpaşa evden eve nakliyat fiyatları son derece uygundur. Eşya ve taşınacak materyalin ambalajlanması, Evden Eve Nakliyat servis aşamaları içerisinde en fazla ciddiyet verilen unsurdur.

Kırılması muhtemel ve hususi materyaller için kapsamlı ambalajlama usulleri geliştirilmiştir. Çamaşır makinesi gibi beyaz eşya ve cihazlar için, hususi paketleme materyali tercih edilmektedir. Ağır mobilyalar dikkatle korunaklanır. Montaj işleri için birikim sahibi kadromuz görevlendirilir. Eşya ve yüklerinizin tahribat almaması düşüncesiyle değişik paketleme alternatifleri sunulmaktadır.

Eşya taşıma asansörleri, özenle kurulmaktadır. Asansör kamyonunun duvara tam olarak yanaşması ve yük bölümünün akıcı bir halde inip çıkması ve titrememesi gerekir Asansör şoförümüz asansör kullanmak konusunda deneyim sahibidir. Gaziosmanpaşa asansörlü taşımacılık hizmetleri sayesinde işletmemiz, Gaziosmanpaşa ve civarında olan ev veya ofisinizde tüm eşya ve materyalinizi kısa bir zaman diliminde ve emniyetle indirerek araca yerleştirmekte ve aynı şekilde dairenize konumlandırmaktadır. Hacimli möble ve beyaz eşyaların ilk aşamada ambalajlanması ve taşıma aracının yanına indirilerek istiflenmesi önemlidir. Hacimli mobilyalar dayanıklı olması sebebiyle alta yerleştirilir. Kırılabilir malzemeler üstte olan yerlere konumlandırılır.

Eşyalarınızın getirildikleri evde olduğu gibi nakledilecekleri eve konumlandırılmasıyla, eşya nakliyesi işlemleri büyük oranda bitmiş olur. Yeni adreste eşya ve malzemelerinizin belirlediğiiniz gibi konumlandırılması ve monte işlerinin yapılması hususunda özel personelimiz görevlendirilmektedir. İstenildiği taktirde tüm eşyaların tamamen yerleşmesi işlemleri için bayan personel temin edilmektedir.

İstanbul Gaziosmanpaşa ile etrafındaki bölgede uluslararası evden eve nakliyat sahasında da faaliyet gösteren organizasyonumuz, sözü edilen husustaki hizmetlerinde eşya ve malzemeleriniz farklı uzak bölgeye gideceği için çok daha tedbirli işlem yapmaktadır.

EKSPER - BİLGİ TALEBİ

Firma yetkililerimiz sizinle irtibata geçsin.Yandaki alana iletişim bilgilerinizi girin, firma yetkililerimiz en kısa sürede size ulaşarak taşınmanız konusunda gerekli bilgi veya ekspertiz için size ulaşsın.

Biz size ulaşalım.
2017 Tüm Hakları Saklıdır | YİMPAŞ NAKLİYAT