E-mail: info@yimpasnakliyat.com | Mobil: 533 355 1183 | Mrk Tel: 0216 572 9979 - 0216 469 4128 - 0212 213 9119 - 0212 281 4529 | Merkez : İstanbul  |  

GÜNGÖREN EVDEN EVE NAKLİYAT

evden eve nakliyat

Güngören Evden Eve Nakliyat

Güngören yahut çevre ilçelerde kuruluşumuzca sunulan taşımacılık faaliyetleri alanında, Güngören çevresinde bulunan personelimiz görevlendirilmekte, buradaki hizmet verdiğimiz birey ve kuruluşlara Güngören araç parkında olan kamyon ve tırlarımız yöneltilmektedir.

Önceki metodlarla eşya taşıma çağı bu zamanda işlevsiz kalmıştır. Çağımız şartlarında profesyonel bir anlayışla evden eve nakliyat işlerini içselleştirmeyen taşıma kuruluşlarına eşya taşıma hususunda talepte bulunulmamaktadır. Evden eve nakliyat hizmetlerinde profesyonelleşmiş firma kadromuzun tümü kendi sorumluluk alanlarında oldukça tecrübelidir. İcra ettiği vazifeyi içselleştirmiş şahıslarla ekiplerini güçlü hale getirmiş durumda bulunan teşekkülümüz için, hizmet sunduğumuz kuruluş ve kişilerin memnuniyeti oldukça fazla mühimdir.

Eşya nakliye organizesinde herşeyden önce inceleme hizmeti yerine getirilmektedir. Eksper programı bedelsizdir ve eşya taşıma işinin en önemli aşamalarından birini meydana getirir. İnceleme faaliyetlerinin nitelikli sunulması, nakliyat süreçleri esnasında sıkıntı meydana gelmesini enlelleyecektir. Sözü edilen nedenden ötürü, eksper işlemlerinde vazifelendirdiğimiz elemanlarımız, mesleğinde tecrübeli elemanlardır.

Raporlama organizesi sayesinde olası problemlere önceden önlem alınabilmektedir.

Eksperlerimiz, ekspertiz işlemleri gayesiyle adresinize vardığında, herşeyden önce evinizde var olan tüm eşyaların kaplayacağı hacmi hesaplar ve gereken olacak kapalı kasalı nakliyat vasıtasını tespit eder. Nem gibi iklimsel olumsuzluklardan eşyalarınızı muhafaza eden kapalı kasalı ve kendine özgü modellenmiş kamyonlarımız, bununla beraber güçlendirilmiş süspansiyon donanımlarıyla yüksek derecede korumalıdır. Kapalı kasa kamyonlarımız konforlu ve güvenli araçlardır. Lojistik araçlarımızın periyodik bakımları daimi bir şekilde yapılır. Araç operatörlerimiz tecrübelidir.

Eksper çalışanlarımız, en uygun lojistik aracıyla beraber ihtiyaç olacak ambalajlama gereçleri, görevlendirilecek ekip ve başka mühim unsurları ekspertiz esnasında tespit etmektedir. Son aşamada taşınacak yerin civar koşulları göz önünde bulundurulur ve nakliyat programı hazırlanır. Raporlama hizmeti sonrasında sigortalama işlemi gerçekleşir.

Ambalajlama ve Araca İstifleme

Güngören Evden Eve Nakliyat Faaliyetleri hakkında uzman durumda bulunan ekiplerimiz, eşya taşımacılığı konusu için fazlasıyla ehemmiyetli bulunan ambalajlama hizmetlerini kaliteli bir tarzla yapmaktadır. Söz konusu hizmetlerle Güngören Evden Eve Nakliyat Firmaları kategorisinde, şirketimiz mühim bir pozisyona sahip bulunmaktadır. Firmamızın tariflendirdiği Güngören evden eve nakliyat fiyatları oldukça ekonomiktir. Paketleme, Eşya Taşıma servis işlemleri içerisinde en önemli noktadır.

Hassas ve değerli materyalleriniz adına ayrıntılı ambalajlama yöntemleri uygulanmaktadır. Beyaz eşyalar gibi ev makineleri ve cihazlar için, kendine özgü baloncuklu ambalaj naylonları kullanılmaktadır. Hacimli eşyalar özenle korunaklanır. Monte konusunda tecrübeli personelimiz bulunmaktadır. Eşya ve yüklerinizin hasar görmemesi için özel paketleme seçenekleri bulunmaktadır.

Asansör tertibatı, özenli bir şekilde kurulmaktadır. Asansör kamyonunun binaya doğru bir biçimde yanaşması ve taşıyıcı bölümün akıcı bir biçimde inip çıkması ve sallanmnaması zaruridir Asansörcümüz alanında tecrübelidir. Güngören asansörlü taşımacılık hizmetleri neticesinde ekibimiz, Güngören ve civarında olan dairenizde tüm eşya ve materyalinizi az bir zaman içerisinde ve sağlam bir halde taşıma aracının yakınına indirerek kamyon veya tıra istiflemekte ve aynı biçimde dairenize çıkarmaktadır. Büyük möble ve beyaz eşyaların ilk önce ambalajlanması ve aşağıya indirilerek yüklenmesi önemlidir. Hacimli eşyalar dayanıklı olduğundan öncelikli konumlandırılır. Kırılgan ev eşyaları ve cihazlar üstte olan kısımlara konumlandırılır.

Tüm eşya ya da malzemelerin benzer biçimde taşınacağınız daireye çıkarılmasıyla, eşya taşıma işlemi genel anlamda biter. Yeni evde eşya ve materyallerin belirlendiği biçimde yerleştirilmesi ve montaj aşamasının tamamlanması konusunda tecrübeli personelimiz vazifelendirilmektedir. İstediğiniz taktirde taşınan malzemelerin tamamen yerleşmesi işlemleri konusunda bayan eleman vazifelendirilmektedir.

İstanbul Güngören yahut etrafındaki bölgede uluslararası evden eve nakliyat sahasında da etkinlik gösteren kuruluşumuz, sözü edilen husustaki hizmetlerinde eşyalarınız başka uzak bölgeye gideceği için kayda değer oranda daha tedbirli işlem yapmaktadır.

EKSPER - BİLGİ TALEBİ

Firma yetkililerimiz sizinle irtibata geçsin.Yandaki alana iletişim bilgilerinizi girin, firma yetkililerimiz en kısa sürede size ulaşarak taşınmanız konusunda gerekli bilgi veya ekspertiz için size ulaşsın.

Biz size ulaşalım.
2017 Tüm Hakları Saklıdır | YİMPAŞ NAKLİYAT