E-mail: info@yimpasnakliyat.com | Mobil: 533 355 1183 | Mrk Tel: 0216 572 9979 - 0216 469 4128 - 0212 213 9119 - 0212 281 4529 | Merkez : İstanbul  |  

İSTANBUL EŞYA DEPOLAMA

istanbul eşya depolama

Eşya Depolama Hizmetleri

Ev eşyalarının veya ofis eşyalarının belli süre için kolilenip bir yerde toplanma işlemi kullanıcılar veya özel şirketler tarafından yapılıp eşya depolama alanlarına götürülür. Eşyalar sırasıyla ve özenle toplandığından hepsi cinsine göre ve hassasiyet durumuna göre sıralanır.

Depolar her müşterinin çeşitli sebeplerden dolayı kullanmadığı ev eşyalarını, güvenli ve korunaklı şartlarda korunmasını içerdiğinden bütün eşyalar sigorta kapsamındadır. Eşya Depolama konteyner benzeri geniş kutulara müşterinin eşyalarının düzgün bir şekilde konulması şeklinde olur. Bu düzenli istiflemelerde kırılma, dökülme veya çizilme gibi oluşabilecek eşyaların iyi sarılıp ambalajlanması gerektiğinden, firma yetkililerin uzmanlığına teslim ederek garantiye almak mümkündür.

Depolama alanları birden fazla müşterinin eşyalarının konulduğu büyük ve geniş alanlara kurulu olduğundan, güvenlik önlemleri de had safhada tutulur. Gerek kamera sistemleri ile 24 saat izlenebilirlik gerekse özel güvenlik elemanlarının dikkatli takipleri ile eşya depoları güvenle korunur. Eşya Depolama sözleşme kuralları ve maddelerine uyularak yapılan iki taraflı anlaşmayı kapsar. Bu şekilde verilen hizmet ve alınan karşılık olarak düşünülürse, her müşterinin kullandığı depo alanı için ödeyeceği aylık veya yıllık ücretten oluşur. Eşyalar depo alanlarına bırakıldıktan sonra onların uzun süre bozulmadan ve yıpranmadan durabilmeleri, tekrar kullanım için alındıklarında eski orjinal haliyle kalabilmeleri için rutubet ve nem olaylarına karşı düzenli havalandırma ve bakımları yapılır.

Mobilyaların uzun süre havasızlıktan çeşitli haşere ve böceklere meydan vermemesi için zaman zaman ilaçlama yapılan Eşya Depolama alanları, her türlü koku ve oluşabilecek bakteriler için de önlem alır. Depolama alanlarını kullanmak isteyen müşteriler uzun araştırmalar ve işin nasıl yapıldığına dair geniş bilgileri internet sitelerinden araştırarak veya telefonla arayarak bilgi alır. Süreçle ilgili bilgiler aktarılırken, kendi uzman elemanlarının eşyaları nasıl özenle ve sırasıyla topladıklarını, hangi eşyanın ne derece güvenli olduğunu ya da oluşabilecek böcek ve bakterilere karşı nasıl korunarak toplanabileceğini anlatan bilgiler verilir.

Ev ya da ofis eşyalarının tamamı Eşya Depolama merkezlerinde sigortalı olduğundan yangın, hırsızlık ve yıldırım düşmesi gibi olaylara karşı korumaya alınır. Beyaz eşya, mobilya veya diğer kullanım eşyası fark etmeksizin her türlü eşyalar depolama alanlarında tutulur. Bunun dışında bazı özel firmaların özellikle tekstil ürünleri imalatçılarının işlerindeki aksaklıklar yüzünden eşyalarını koruma amaçlı Eşya Depolama merkezlerine bıraktıkları, düzene giren iş durumuna göre yavaş yavaş depolardan alıp üretime koydukları bilinir. Beyaz eşya, mobilya, kılık kıyafet gibi eşyalardan oluşan alanlarda, çalışan personelin durumuna da dikkat çeken depolar, herhangi bir olumsuz düşünce sezinledikleri veya girişimini gördükleri elemanları depo alanlarından ve işten uzaklaştırarak çalışma ilişkileri kesilir.

Birlikte çalışılan iş arkadaşlarının güvenilir oluşu, müşterinin onlara güvenmesi kadar önem arz eder. Bu yüzden her çalışanın geçmiş sicil kayıtları, kötü alışkanlık ve kullanım zorunluluğu hissettiği ilaç kullanımı, psikolojik problemlerinin olup olmadığı gibi incelemeler yapılarak, uygun olup olamayacağı şartlarına bakılır. Değişken huy durumları Eşya Depolama alanları için risk teşkil edeceğinden, bu tür müracaatlar değerlendirilmez.

Depolarda müşteri istekleri ve amaçlarını koruyan önlemler alınıp, eşyaların güvenliği sağlanırken daha toplama alanlarındaki titizlik ve onların özel çelik kamyonlara yüklenmesi sağlam ve emin ellerde olduğunun göstergesi olmaktadır. Her eşya nakliye firmaları için aynı titizlikle ve özenle korunup kollama bilincindedir. Bu sayede karşılıklı memnuniyet ve güven ilişkileri sağlam ve güvenilir bir şekilde uzun yıllar devam eder. Her müşterinin memnuniyeti yeni müşteri sağlamak olduğundan depolama alanlarında gösterilen hassasiyet kendilerini özel hissetmelerini sağlar. Depolama hizmetleri yurtiçinde birçok geniş ve büyük alanda yapılarak, yurdun her köşesinden insanın rahatlıkla kullanabileceği yerlerdir.

istanbul eşya depolama hizmetleri
Yimpaş Nakliyat, Eşya Depolama hizmetleri kapsamında ücretsiz ekspertiz, mobilya ve beyaz eşyaların sökümleri ve depolama sonrası yeni adreste kurulumları ile özel seçilmiş ambalaj malzemeleriyle paketleme işlemlerini yerine getirmektedir. Ayrıca Eşya Depolama hizmetleri şirketimiz bünyesinde sigorta kapsamındadır.
Eşya Depolama Hizmetleri kapsamında firmamız, müşterilerine ücretsiz ekspertiz hizmeti sunmaktadır. Ekspertiz hizmeti, taşınma planlamanızın doğru yapılabilmesi amacıyla adresinize gelerek eşyalarınızın durumunun incelenmesi işlemidir.
Mobilya, beyaz eşyalar, yatak odası gardrobu ve bazı büyük eşyalarınız, taşınırken zarar görmemesi için daha iyi paketlenebilmesi ve araç içerisine daha iyi istiflenebilmesi maksadıyla bulundukları yerde sökülür ve taşıma sonrası tekrar kurulumları yapılır.
Eşyalarınızın türlerine ve şekillerine göre doğru ambalaj malzemeleri kullanılarak paketlenmesi, taşınırken ve depolanması esnasında hasar görmemesi adına son derece önemlidir. Bu nedenle firmamız, eşya türlerine göre ambalaj malzemesi seçimi yaparak taşıma öncesi paketleme yapar.
Eşya Depolama hizmetlerinde sigorta ciddi derecede önem içermektedir. Yimpaş Nakliyat, Eşya Depolama alanında eşyalarınızın hasara karşı sigorta kapsamına alınmasını sağlamaktadır.

EKSPER - BİLGİ TALEBİ

Firma yetkililerimiz sizinle irtibata geçsin.Yandaki alana iletişim bilgilerinizi girin, firma yetkililerimiz en kısa sürede size ulaşarak taşınmanız konusunda gerekli bilgi veya ekspertiz için size ulaşsın.

Biz size ulaşalım.
2017 Tüm Hakları Saklıdır | YİMPAŞ NAKLİYAT