E-mail: info@yimpasnakliyat.com | Mobil: 533 355 1183 | Mrk Tel: 0216 572 9979 - 0216 469 4128 - 0212 213 9119 - 0212 281 4529 | Merkez : İstanbul  |  

İSTANBUL EVDEN EVE NAKLİYAT

evden eve nakliyat

İstanbul Evden Eve Nakliyat

İstanbul ya da çevresinde kuruluşumuz tarafından yapılan taşımacılık kapsamında, İstanbul'da ikamet eden elemanlarımız görevlendirilmekte, burada olan hizmet verdiğimiz kişi ve kuruluşlara İstanbul araç parkında bulunan kamyon ve tırlarımız yöneltilmektedir.

Eskiden uygulanan tekniklerle ev taşıma çağı artık yürürlükte değildir. Şu anki Zaman Diliminde profesyonel bir anlayışla evden eve nakliyat operasyonlarını zanaat edinmeyen taşımacılık organizasyonlarına ev eşyalarının taşınması hususunda ilgi duyulmamaktadır. Evden eve nakliyat kademelerinde deneyim kazanmış firma kadromuzun hepsi kendi sorumluluk sahalarında oldukça tecrübe sahibidir. İcra ettiği görevi içselleştirmiş şahıslarla çalışan kurumumuz için, müşterilerimizin hizmet sürecimizden memnuniyet duyması ciddi oranda önemlidir.

Evden eve nakliyat operasyonlarında öncelikle eksper faaliyeti uygulanmaktadır. Ekspertiz faaliyeti ücretsiz neticelendirilir ve nakliye hizmetinin en mühim aşamalarından birini oluşturur. Raporlama sürecinin dikkatle organize edilmesi, transfer faaliyetleri süresince arıza oluşmasını enlelleyecektir. Söz konusu sebeple, inceleme alanında vazifelendirdiğimiz elemanlarımız, mesleklerinde deneyimli şahıslardır.

Raporlama işlemleri ile olası sıkıntılara önceden engel olunabilmektedir.

Eksperlerimiz, raporlama işlemleri nedeniyle adresinize ulaştığı zaman, ilk aşamada evde bulunan tüm eşyaların kaplayacağı alanı hesap eder ve gerekli olacak kapalı kasalı nakil kamyonunu kararlaştırır. Yağış benzeri dış etkenlerden eşya ve malzemelerinizi muhafaza eden çelik kasa ve özel dizayn edilen eşya taşıma kamyonlarımız, bununla beraber mukavemeti artırılmış yay donanımlarıyla fazlasıyla korumalıdır. Kapalı kasalı kamyonlarımız bakımlı ve güvenlidir. Taşıtlarımızın periyodik bakımları düzenli olarak yapılır. Araç operatörlerimiz deneyimlidir.

Eksperlerimiz, en uygun nakil aracıyla birlikte gerekli olan ambalajlama unsurları, istihdam edilecek kadro ve diğer önemli gereksinimleri ekspertiz sırasında belirlemektedir. Son aşamada taşınacak yerin çevre koşulları saptanır ve transfer programı belirlenir. Eksper hizmeti akabinde sigortalama işlemi yapılır.

Eşyaların paketlenmesi ve Nakil aracına Yükleme

İstanbul Evden Eve Nakliyat Etkinlikleri hususunda birikim kazanmış personelimiz, taşınma işlemlerinde ciddi derecede ehemmiyetli durumda bulunan paketleme hizmetlerini uzman yöntemlerle uygulamaktadır. Sözü edilen kaliteyle İstanbul Evden Eve Nakliyat Firmaları içerisinde, şirketimiz hakim bir pozisyondadır. Firmamızın arz ettiği İstanbul evden eve nakliyat fiyatları son derece ekonomiktir. Taşınacak materyalin paketlenmesi, Eşya Taşıma hizmet aşamaları arasında en önemli işlemdir.

Narin ya da kıymetli malzemeler adına çeşitli paketleme metodları uygulanmaktadır. Bulaşık makinesi gibi ev makineleri ve aygıtlar için, hususi patpat ambalaj naylonları kullanılmaktadır. Geniş eşyalar itinayla ambalajlanır. Monte işleri için tecrübe sahibi çalışanlarımız bulunmaktadır. Evde bulunan eşyaların hasar görmemesi amacıyla en iyi ambalajlama seçenekleri bulunmaktadır.

Asansörler, özenle kurulur. Asansörün kurulacağı yere tam olarak birleşmesi ve taşıma alanının kolay bir biçimde gidip gelmesi ve titrememesi zaruridir Asansörcümüz bu hususta deneyimlidir. İstanbul asansörlü nakliyat sayesinde ekibimiz, İstanbul ve civarında olan evinizde tüm eşya ve materyalinizi kısa zamanda ve emniyetle zemine indirerek kamyon veya tıra istiflemekte ve benzer şekilde yukarıya konumlandırmaktadır. Hacimli möble ve beyaz eşyaların diğerlerinden önce paketlenmesi ve indirilerek istiflenmesi önemlidir. Ağır mobilya ve beyaz eşyalar dayanıklı olduğu için alta konumlandırılır. Hassas ev eşyaları ve cihazlar üstlerde olan yerlere istiflenir.

Eşya ve malzemelerin aynı biçimde yeni eve çıkarılmasıyla, taşınma süreci genel anlamda bitmiş olur. Yeni mekanda ev eşyalarının belirlendiği şekilde konumlandırılması ve montaj işlerinin tamamlanması hususunda tecrübeli ustalarımız görev yapmaktadır. İstendiğinde eşyaların tam olarak yerleşmesi işlemi konusunda bayan personel görevlendirilmektedir.

İstanbul veya çevresinde uluslararası evden eve nakliyat sahasında da iş yapan firmamız, söz konusu konudaki faaliyetlerinde eşya ve yükleriniz başka uzak bölgeye sevk edileceği için ciddi oranda daha özenli olmaktadır.

EKSPER - BİLGİ TALEBİ

Firma yetkililerimiz sizinle irtibata geçsin.Yandaki alana iletişim bilgilerinizi girin, firma yetkililerimiz en kısa sürede size ulaşarak taşınmanız konusunda gerekli bilgi veya ekspertiz için size ulaşsın.

Biz size ulaşalım.
2017 Tüm Hakları Saklıdır | YİMPAŞ NAKLİYAT