E-mail: info@yimpasnakliyat.com | Mobil: 533 355 1183 | Mrk Tel: 0216 572 9979 - 0216 469 4128 - 0212 213 9119 - 0212 281 4529 | Merkez : İstanbul  |  

İZMİR EVDEN EVE NAKLİYAT

evden eve nakliyat

İzmir Evden Eve Nakliyat

İzmir ya da çevre şehirlerde kurumumuzca yapılan evden eve nakliyat işlemlerinde, İzmir'de ikamet eden çalışanlarımız vazifelendirilmekte, bu çevrede olan müşterilerimize İzmir araç parkımızda mevcut olan kamyon ve tırlarımız yöneltilmektedir.

Geçmiş tekniklerle taşınma dönemi bu zamanda fesholmuştur. Bu devirlerde kaliteli anlamda evden eve nakliyat faaliyetlerinde yeterlilik arz edemeyen lojistik firmaları, eşya taşıma hususunda ilgi çekmemektedir. Evden eve nakliyat faaliyetlerinde deneyim kazanmış şirket çalışanlarımızın tümü kendi şahsi sorumluluk dallarında fazlasıyla tecrübe sahibidir. İşini adeta beceri biçimine getirmiş bireylerle çalışmayı önceliği haline getiren organizasyonumuz için, müşteri memnuniyeti kayda değer oranda önem arz eder.

Eşya taşıma operasyonlarında öncelikle raporlama faaliyeti uygulanmaktadır. Ekspertiz faaliyeti ücretsiz sonuçlandırılır ve taşıma hizmetinin en mühim işlemlerinden biridir. İnceleme hizmetinin titiz bir şekilde yapılması, taşıma işlemleri boyunca sorun çıkmasını önleyecektir. Söz konusu gerekçeyle, ekspertiz faaliyetlerinde vazife verdiğimiz kadromuz, mesleklerinde profesyonel kişilerdir.

Raporlama organizesi ile zor durumlara meydana gelmeden engel olunabilmektedir.

Eksper elemanlarımız, ekspertiz faaliyetleri gayesiyle daire veya büronuza geldiğinde, öncelikle evde var olan eşyaların miktarını ölçer ve gerekli olacak eşya taşıma aracını saptar. Yağmur ve toz gibi iklimsel durumlardan eşyaları muhafaza eden çelik kasa ve hassas tasarlanmış kamyonlarımız, bununla beraber mukavemeti artırılmış yay sistemleriye son derece korunaklıdır. Kapalı kasalı araçlarımız konforlu ve güvenlidir. Taşıma araçlarımızın bakım ve tamirleri daimi bir şekilde yapılır. Şoförlerimiz uzun senelerin deneyimine sahip ve uzmandır.

Eksper personelimiz, doğru eşya taşıma vasıtasıyla birlikte gereken paketleme öğeleri, istihdam edilecek elemanlar ve başka önemli unsurları inceleme sırasında belirlemektedir. Raporlama işlemi bitiminde bina civar durumu göz önünde bulundurulur ve lojistik planlaması yapılır. Eksper işlemi sonrası sigortalama işlemi gerçekleşir.

Ambalajlama ve Taşıma aracına İstifleme

İzmir Evden Eve Nakliyat Organizasyonu konusunda tecrübe sahibi olmuş elemanlarımız, eşya taşıma işlemlerinde yüksek derecede ciddiyet gösterilmesi icab eden ambalajlama işlerini kaliteli usullerle sonuçlandırmaktadır. Söz konusu kaliteyle İzmir Evden Eve Nakliyat Firmaları içerisinde, şirketimiz öncü bir pozisyondadır. İşletmemizin belirlediği İzmir evden eve nakliyat fiyatları oldukça ekonomiktir. Taşınacak materyalin ambalajlanması, Eşya Taşıma hizmet ağı perspektifinde özellikle titizlik gösterilmesi gerekli olan unsurdur.

Kırılgan ya da kıymetli eşyalarınız adına kendine özgü ambalajlama yöntemleri geliştirilmiştir. Buzdolabı gibi ev makineleri ve cihazlar için, kendine özgü paketleme öğeleri tercih edilmektedir. Geniş malzemeler dikkatli bir şekilde ambalajlanır. Montaj işleri için tecrübe sahibi personelimiz görevlendirilir. Eşyalarınızın hasar görmemesi için değişik paketleme opsiyonları sunulmaktadır.

Asansörler, özenle kurulmaktadır. Asansörün balkona tam birleşmesi ve taşıyıcı bölümün düzgün bir halde inip çıkması ve sallanmnaması gerekir Asansör aracımızın kullanıcısı asansör kullanmak hakkında uzmandır. İzmir asansörlü taşımacılık ile kurumumuz, İzmir ve civarında olan dairenizde tüm eşya ve malzemelerinizi küçük bir zaman içerisinde ve güvenle zemine indirerek taşıma aracına yüklemekte ve aynı şekilde daireye çıkarmaktadır. Ağır mobilyaların ilk aşamada ambalajlanması ve indirilerek yüklenmesi önem taşır. Büyük mobilyalar dayanıklı olduğundan alt bölüme konumlandırılır. Kırılabilir ev eşyaları ve elektronik aygıtlar ağır eşyaların üstüne yerleştirilir.

Tüm eşya ya da malzemelerin getirildikleri dairede yapıldığı gibi taşınılacak eve çıkartılmasıyla, ev taşıma süreci büyük kapsamda tamamlanır. Ev içinde ev eşyalarının istediğiniz gibi konumlandırılması ve monte aşamasının yapılması için özel elemanlarımız çalışmaktadır. İstemde bulunulması halinde eşyaların tam olarak yerleşmesi işlemleri konusunda bayan eleman vazifelendirilebilmektedir.

İzmir yahut etrafındaki bölgede uluslararası evden eve nakliyat alanında da etkinlik gösteren kuruluşumuz, bu husustaki işlemlerinde eşyalarınız farklı uzak bölgeye gideceğinden dolayı kayda değer oranda daha tedbirli işlem yapmaktadır.

Yimpaş Nakliyat, Evden Eve Nakliyat hizmetleri kapsamında ücretsiz ekspertiz, mobilya ve beyaz eşyaların söküm ve kurulumları, özel seçilmiş ambalaj malzemeleriyle paketleme işlemlerini yerine getirmektedir. Ayrıca evden eve nakliyat hizmetleri şirketimiz bünyesinde sigorta kapsamındadır.
Evden Eve Nakliyat Hizmetleri kapsamında firmamız, müşterilerine ücretsiz ekspertiz hizmeti sunmaktadır. Ekspertiz hizmeti, taşınma planlamanızın doğru yapılabilmesi amacıyla adresinize gelerek eşyalarınızın durumunun incelenmesi işlemidir.
Mobilya, beyaz eşyalar, yatak odası gardrobu ve bazı büyük eşyalarınız, taşınırken zarar görmemesi için daha iyi paketlenebilmesi ve araç içerisine daha iyi istiflenebilmesi maksadıyla bulundukları yerde sökülür ve taşıma sonrası tekrar kurulumları yapılır.
Eşyalarınızın türlerine ve şekillerine göre doğru ambalaj malzemeleri kullanılarak paketlenmesi, taşınırken hasar görmemesi adına son derece önemlidir. Bu nedenle firmamız, eşya türlerine göre ambalaj malzemesi seçimi yaparak taşıma öncesi paketleme yapar.
Özellikle şehirler arası evden eve nakliyat sırasında uzun yolun getirebileceği sorunlar göz önüne alındığında sigorta ciddi derecede önem kazanmaktadır. Yimpaş Nakliyat, gerek şehirler arası nakliyat alanında ve gerekse şehiriçi evden eve nakliyatta eşyalarınızın hasara karşı sigorta kapsamına alınmasını sağlamaktadır.

EKSPER - BİLGİ TALEBİ

Firma yetkililerimiz sizinle irtibata geçsin.Yandaki alana iletişim bilgilerinizi girin, firma yetkililerimiz en kısa sürede size ulaşarak taşınmanız konusunda gerekli bilgi veya ekspertiz için size ulaşsın.

Biz size ulaşalım.
2017 Tüm Hakları Saklıdır | YİMPAŞ NAKLİYAT