E-mail: info@yimpasnakliyat.com | Mobil: 533 355 1183 | Mrk Tel: 0216 572 9979 - 0216 469 4128 - 0212 213 9119 - 0212 281 4529 | Merkez : İstanbul  |  

KADIKÖY EVDEN EVE NAKLİYAT

evden eve nakliyat

Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Kadıköy veya çevresinde kuruluşumuz tarafından yapılan evden eve nakliyat faaliyet alanında, Kadıköy çevresinde ikamet eden çalışanlarımız istihdam edilmekte, buradaki taşıma işlerini yaptığımız şahıs ve kurumlara Kadıköy araç parkımızda olan araçlarımız yönlendirilmektedir.

Önceki metodlarla ev eşyalarının taşınması devri bu zamanda kapanmıştır. Zamanımızda elit anlamla evden eve nakliyat operasyonlarını zanaat edinmeyen nakliye şirketleri, ev taşıma hakkında tercih edilmemektedir. Evden eve nakliyat hizmetlerinde profesyonelleşmiş firma kadromuzun tamamı kendi hususi görev alanlarında fazlasıyla tecrübelidir. İcra ettiği hizmeti kendi şahsi yeteneği haline indirgemiş elemanlarla ekiplerini güçlü hale getirmiş olan firmamız adına, müşteri memnuniyeti mühim derecede önem arz eder.

Evden eve lojistik işlemlerinde öncelikle raporlama programı yerine getirilmektedir. Ekspertiz hizmeti ücretsiz yerine getirilir ve eşya taşımacılığı hizmetinin en mühim bölümlerinden bir tanesini oluşturmaktadır. İnceleme hizmetlerinin kaliteli sunulması, transfer süreçleri süresince sorun oluşmasını önleyecektir. Sözü edilen nedenden ötürü, eksper hizmetlerinde görev yapan personelimiz, işinde uzman elemanlardır.

İnceleme organizesi ile zor durumlara önceden engel olunabilmektedir.

Eksperlerimiz, inceleme işlemleri amacıyla adresinize ulaştığı zaman, ilk aşamada eşyalarınızın miktarını hesaplar ve lüzumlu olan olacak nakliye kamyonunu tespit eder. Nem ve toz gibi havayla ilgili etkenlerden eşyalarınızı koruyan çelik kasalı ve hususi tasarlanmış nakliye kamyonlarımız, ayrıca mukavemeti artırılmış yay donanımlarıyla fazlasıyla güvencelidir. Çelik kasalı taşıma araçlarımız son model ve güvencelidir. Araçlarımızın periyodik bakımları düzenli olarak takip edilir. Araç operatörlerimiz tecrübe sahibidir.

Eksper elemanlarımız, doğru nakil kamyonuyla beraber gerekli olan paketleme unsurları, görevlendirilecek ekip ve diğer mühim gereksinimleri inceleme sırasında belirlemektedir. İnceleme işlemi sonunda taşınacak yerin civar durumu incelenir ve lojistik programı hazırlanır. İnceleme işlemi akabinde eşya taşıma sigortası yapılır.

Eşyaların paketlenmesi ve Transfer aracına Yükleme

Kadıköy Evden Eve Nakliyat Eylemleri hususunda deneyimli olan elemanlarımız, ev taşıma hususunda ciddiyetle önem içeren ambalajlama işlerini seçkin metodlarla uygulamaktadır. Bu yüksek hizmet kalitesiyle Kadıköy Evden Eve Nakliyat Firmaları kategorisinde, kuruluşumuz öncü bir yere sahiptir. İşletmemizin sunduğu Kadıköy evden eve nakliyat fiyatları oldukça uygundur. Paketleme, Eşya Taşıma hizmet faaliyetleri içerisinde en önemli noktadır.

Hassas ya da kıymetli materyaller için farklı ambalajlama metodları uygulanmaktadır. Buzdolabı gibi ev makineleri ve aygıtlar için, farklı baloncuklu ambalaj naylonları tercih edilmektedir. Ağır eşyalar dikkatli bir şekilde sarılır. Montaj konusunda tecrübeli personelimiz görevlendirilir. Evde bulunan eşyaların tahribat almaması için malzeme türlerine göre farklılaşan ambalajlama alternatifleri sunulmaktadır.

Asansörler, özenli bir şekilde kurulmaktadır. Asansörün kurulacağı yere uygun bir şekilde birleşmesi ve taşıyıcı bölümün doğru bir biçimde inip çıkması ve sarsılmaması gerekir Asansör operatörümüz alanında tecrübelidir. Kadıköy asansörlü nakliye hizmetleriyle işletmemiz, Kadıköy ve yakınlarında bulunan evinizde eşyalarınızı kısa bir zaman perspektifinde ve emniyetle zemine indirerek eşya taşıma aracına istiflemekte ve aynı biçimde daireye çıkarmaktadır. Büyük eşyaların diğerlerinden önce paketlenmesi ve indirilerek yüklenmesi mühimdir. Büyük möble ve beyaz eşyalar mukavemetli olduğundan öncelikli konumlandırılır. Kırılabilir malzemeler üstte kalan bölümlere istiflenir.

Eşyalarınızın aynı biçimde taşınacağınız eve çıkartılmasıyla, eşya nakliyesi işlemleri genel çerçevede bitmiş olur. Yeni mekanda eşyaların belirlendiği şekilde konumlandırılması ve monte aşamasının yapılması konusunda uzman ustalarımız çalışmaktadır. İstediğiniz taktirde eşyaların tam olarak yerleşmesi işlemi hususunda bayan personel görevlendirilmektedir.

İstanbul Kadıköy ile etrafındaki bölgede uluslararası evden eve nakliyat kapsamında da hizmet veren firmamız, söz konusu alandaki işlemlerinde eşya ve malzemeleriniz farklı uzak bölgeye sevk edileceği için ciddi oranda daha dikkatli davranmaktadır.

EKSPER - BİLGİ TALEBİ

Firma yetkililerimiz sizinle irtibata geçsin.Yandaki alana iletişim bilgilerinizi girin, firma yetkililerimiz en kısa sürede size ulaşarak taşınmanız konusunda gerekli bilgi veya ekspertiz için size ulaşsın.

Biz size ulaşalım.
2017 Tüm Hakları Saklıdır | YİMPAŞ NAKLİYAT