E-mail: info@yimpasnakliyat.com | Mobil: 533 355 1183 | Mrk Tel: 0216 572 9979 - 0216 469 4128 - 0212 213 9119 - 0212 281 4529 | Merkez : İstanbul  |  

KAĞITHANE EVDEN EVE NAKLİYAT

evden eve nakliyat

Kağıthane Evden Eve Nakliyat

Kağıthane ya da çevre ilçelerde şirketimizce yapılan taşımacılık faaliyetleri alanında, Kağıthane'da ikamet eden personelimiz istihdam edilmekte, bu lokasyondaki hizmet verdiğimiz birey ve kurumlara Kağıthane bölge park yerimizde bulunan kamyon ve tırlarımız yöneltilmektedir.

Geçmiş tarzla taşınma dönemi artık yürürlükte değildir. Şu anki devirde kaliteli anlamda evden eve nakliyat eylemlerini sabit sorumluluk haline getiremeyen lojistik kuruluşları, ev taşıma hakkında tercih edilmemektedir. Evden eve nakliyat işlerinde profesyonelleşmiş şirket elemanlarımızın tamamı kendi görev alanlarında ciddi derecede tecrübelidir. İcra ettiği vazifeyi zanaat biçimine getirmiş bireylerle çalışmayı önceliği haline getiren teşekkülümüz adına, hizmet sunduğumuz kuruluş ve şahısların memnuniyeti ciddi derecede mühimdir.

Eşya nakliye hizmetlerinde herşeyden önce eksper programı yürütülmektedir. Ekspertiz hizmeti ücretsizdir ve taşıma işinin en mühim bölümlerinden bir tanesini oluşturmaktadır. İnceleme hizmetinin kaliteli olması, nakliye faaliyetleri süresince arıza oluşmasını enlelleyecektir. Söz konusu gerekçeyle, inceleme alanında görev verdiğimiz personelimiz, mesleklerinde tecrübeli şahıslardır.

Raporlama organizesi sayesinde ihtimal dahilindeki problemler meydana gelmeden önleniyor.

Eksper elemanlarımız, inceleme hizmetleri amacıyla adresinize geldiğinde, öncelikle eşyalarınızın kaplayacağı hacmi ölçer ve gereken olacak kapalı kasa aracı saptar. Yağış gibi harici etkenlerden eşyaları koruyan çelik kasa ve hassas modellenmiş araçlarımız, bununla beraber güçlendirilmiş esneme donanımıyla ciddi derecede güvenlidir. Çelik kasalı taşıma araçlarımız son model ve güvencelidir. Araçlarımızın bakımları sürekli olarak takip edilir. Şoförlerimiz tecrübe sahibidir.

Eksperlerimiz, uygun nakliye kamyonuyla beraber gereken ambalajlama öğeleri, görev verilecek elemanlar ve farklı mühim gereklilikleri inceleme sırasında tespit etmektedir. İnceleme işlemi bitiminde bina çevresel koşulları saptanır ve lojistik planlaması belirlenir. Eksper aşaması akabinde nakliyat sigortası hazırlanır.

Eşyaların paketlenmesi ve Nakil aracına İstif

Kağıthane Evden Eve Nakliyat Faaliyetleri konusunda uzman durumda bulunan eleman kadromuz, ev taşıma hususunda yüksek derecede ehemmiyetli bulunan paketleme faaliyetlerini elit metodlarla tamamlamaktadır. Sözü edilen hizmetlerle Kağıthane Evden Eve Nakliyat Firmaları arasında, şirketimiz öncü bir statüye sahiptir. Firmamızın sunduğu Kağıthane evden eve nakliyat fiyatları oldukça uygundur. Evlerinizde bulunan eşyaların ambalajlanması, Eşya Taşıma servis işlemleri içerisinde en mühim unsurdur.

Hassas ya da hususi malzemeleriniz adına farklı paketleme usulleri geliştirilmiştir. Buzdolabı gibi elektronik eşyalar ve aygıtlar için, özel paketleme malzemeleri kullanılmaktadır. Hacimli mobilyalar itinayla sarılır. Monte konusunda deneyim sahibi personelimiz görevlendirilmektedir. Evde bulunan eşyaların ziyan görmemesi düşüncesiyle değişik ambalajlama opsiyonları bulunmaktadır.

Nakliyat asansörü, özenle kurulur. Taşıma asansörünün balkona tam yanaşması ve taşıyıcı bölümün kolay bir şekilde gidip gelmesi ve sallanmnaması şarttır Asansör operatörümüz işinde uzmandır. Kağıthane asansörlü evden eve nakliyat ile kuruluşumuz, Kağıthane ve yakınlarında olan dairenizde eşya ve yüklerinizi küçük bir zaman diliminde ve emniyetle aşağıya indirerek araca istiflemekte ve benzer biçimde evinize çıkarmaktadır. Hacimli möble ve beyaz eşyaların diğerlerinden önce paketlenmesi ve zemine indirilerek yüklenmesi önemlidir. Hacimli malzemeler sağlam olması nedeni ile öncelikli yerleştirilir. Kırılgan eşyalar nispeten üstlere istiflenir.

Tüm eşya yahut malzemelerinizin önceki evde yapıldığı şekilde taşınılacak eve çıkartılmasıyla, taşınma işlemi genel anlamda bitmiş olur. Ev içinde eşyaların yerleştirilmesi ve montaj işlemlerinin tamamlanması için tecrübeli elemanlarımız çalışmaktadır. İstendiğinde eşyalarınızın tamamen yerleşmesi işlemleri hususunda bayan personel vazifelendirilmektedir.

İstanbul Kağıthane ve yakınlarında uluslararası evden eve nakliyat sahasında da hizmet sunan firmamız, bu konudaki işlemlerinde eşyalarınız başka uzak bölgeye gideceğinden dolayı kayda değer oranda daha titiz hareket etmektedir.

EKSPER - BİLGİ TALEBİ

Firma yetkililerimiz sizinle irtibata geçsin.Yandaki alana iletişim bilgilerinizi girin, firma yetkililerimiz en kısa sürede size ulaşarak taşınmanız konusunda gerekli bilgi veya ekspertiz için size ulaşsın.

Biz size ulaşalım.
2017 Tüm Hakları Saklıdır | YİMPAŞ NAKLİYAT