E-mail: info@yimpasnakliyat.com | Mobil: 533 355 1183 | Mrk Tel: 0216 572 9979 - 0216 469 4128 - 0212 213 9119 - 0212 281 4529 | Merkez : İstanbul  |  

KARTAL EVDEN EVE NAKLİYAT

evden eve nakliyat

Kartal Evden Eve Nakliyat

Kartal yahut çevre ilçelerde şirketimizce icra edilen taşımacılık faaliyetleri alanında, Kartal yakınlarında ikamet eden personelimiz istihdam edilmekte, bu lokasyondaki müşterilerimize Kartal alan otoparkında olan taşıtlarımız yönlendirilmektedir.

Eski metodlarla eşya taşıma devri bu zamanda işlevini yitirmiştir. Şimdiki zamanlarda kaliteli bir anlayışla evden eve nakliyat faaliyetlerini içselleştiremeyen nakliyat şirketleri, ev eşyalarının taşınması hakkında tercih edilmemektedir. Evden eve nakliyat süreçlerinde profesyonelleşmiş kurum çalışanlarımızın her bireyi kendi hususi sorumluluk alanlarında oldukça tecrübelidir. İşini içselleştirmiş elemanlarla çalışan şirketimiz için, müşterilerimizin memnuniyeti kuvvetle önemlidir.

Eşya taşımacılığı operasyonlarında öncelikle inceleme faaliyetleri yürütülmektedir. Eksper işlemleri ücretsiz neticelendirilir ve eşya taşıma işinin en önemli bölümlerinden biridir. Eksper hizmetlerinin titizlikle yapılması, transfer işlemleri esnasında aksaklık oluşmasını enlelleyecektir. Söz konusu gerekçeyle, raporlama hizmetlerinde görev yapan personelimiz, işinde profesyonel şahıslardır.

İnceleme organizesi ile ihtimal dahilindeki sıkıntılara meydana gelmeden engel olunabilmektedir.

Eksper personelimiz, ekspertiz faaliyetleri için adresinize ulaştığında, öncelikle evde var olan tüm eşyaların miktarını ölçer ve lüzumlu olan olan nakliyat vasıtasını saptar. Nem ve toz gibi harici olumsuzluklardan eşyaları koruyan kapalı kasa ve kendine özgü tasarlanmış nakliye araçlarımız, ayrıca mukavemeti artırılmış sarsıntı engelleyici donanımlarıyla ciddi derecede korumalıdır. Kapalı kasa taşıma araçlarımız konforlu ve güvenli araçlardır. Araçlarımızın bakımları daimi bir şekilde yapılır. Araç operatörlerimiz deneyimlidir.

Eksperlerimiz, uygun nakliyat aracıyla birlikte ihtiyaç olan ambalajlama gereçleri, görev verilecek kadro ve diğer ciddi gereksinimleri ekspertiz sırasında belirlemektedir. Ekspertiz işlemi bitiminde bina muhit koşulları göz önünde bulundurulur ve transfer programı hazırlanır. Eksper işlemi sonrasında güvence gayesiyle sigorta poliçesi yapılır.

Ambalajlama ve Nakliye aracına Yükleme

Kartal Evden Eve Nakliyat Faaliyetleri konusunda birikimli olan personelimiz, eşya taşıma işlemlerinde uç noktada önem verilmesi icab eden ambalajlama hizmetlerini seçkin yöntemlerle yerine getirmektedir. Bu hizmetlerle Kartal Evden Eve Nakliyat Firmaları kategorisinde, organizasyonumuz önemli bir pozisyona sahiptir. Firmamızın arz ettiği Kartal evden eve nakliyat fiyatları son derece uygundur. Paketleme, Eşya Taşıma servis işlemleri arasında öncelikle dikkat edilmesi gereken unsurdur.

Hassas ve değerli materyalleriniz adına ayrıntılı ambalajlama usulleri geliştirilmiştir. Televizyon gibi elektronik eşyalar ve cihazlar için, farklı ambalaj bileşenleri kullanılmaktadır. Ağır mobilyalar özenli bir şekilde korunaklanır. Montaj konusunda tecrübeli kadromuz mevcuttur. Evde bulunan eşyaların ziyan görmemesi için en iyi ambalajlama alternatifleri sunulmaktadır.

Eşya taşıma asansörleri, itinayla kurulur. Asansör aracının binaya tam olarak yanaşması ve yük bölümünün akıcı bir biçimde gidip gelmesi ve titrememesi gerekir Asansör aracımızın kullanıcısı asansör kullanmak hususunda tecrübelidir. Kartal asansörlü taşımacılık hizmetleriyle şirketimiz, Kartal ve çevresinde bulunan daire yahut büronuzda tüm eşya ve malzemelerinizi kısa bir zamanda ve güvenle zemine indirerek araca yerleştirmekte ve benzer şekilde dairenize çıkarmaktadır. Ağır eşyaların ilk önce paketlenmesi ve indirilerek istiflenmesi önem arz eder. Büyük malzemeler sağlam olduğundan alt bölüme yerleştirilir. Kırılgan materyaller büyük mobilyaların üzerlerine istiflenir.

Eşyalarınızın getirildikleri yerde yapıldığı gibi nakledilecekleri eve çıkarılmasıyla, eşya nakli süreci genel olarak tamamlanmış olur. Ev içinde ev eşyalarının konumlandırılması ve montaj işlemlerinin tamamlanması konusunda uzman elemanlarımız görevlendirilmektedir. İstendiğinde eşya ve malzemelerin döşenmesi işlemleri hususunda bayan eleman görevlendirilebilmektedir.

İstanbul Kartal veya çevre semtlerde uluslararası evden eve nakliyat sahasında da faaliyet gösteren kurumumuz, söz konusu alandaki işlemlerinde eşyalarınız başka ülkeye gideceğinden dolayı çok daha titiz işlem yapmaktadır.

EKSPER - BİLGİ TALEBİ

Firma yetkililerimiz sizinle irtibata geçsin.Yandaki alana iletişim bilgilerinizi girin, firma yetkililerimiz en kısa sürede size ulaşarak taşınmanız konusunda gerekli bilgi veya ekspertiz için size ulaşsın.

Biz size ulaşalım.
2017 Tüm Hakları Saklıdır | YİMPAŞ NAKLİYAT