E-mail: info@yimpasnakliyat.com | Mobil: 533 355 1183 | Mrk Tel: 0216 572 9979 - 0216 469 4128 - 0212 213 9119 - 0212 281 4529 | Merkez : İstanbul  |  

KÜÇÜKÇEKMECE EVDEN EVE NAKLİYAT

evden eve nakliyat

Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat

Küçükçekmece veya çevresinde şirketimiz tarafından yürütülen taşımacılık alanında, Küçükçekmece'da ikamet eden çalışanlarımız istihdam edilmekte, buradaki hizmet sunduğumuz birey ve kurumlara Küçükçekmece departman otoparkımızda mevcut bulunan araçlarımız sevk edilmektedir.

Önceki tarzla ev taşıma dönemi bu zamanda fesih olmuştur. Şimdilerde profesyonel anlamla evden eve nakliyat hizmetlerinde ustalaşamayan taşıma organizasyonları, ev taşıma işlemlerinde ilgi çekmemektedir. Evden eve nakliyat yöntemlerinde eğitimli olan firma personelimizin hepsi kendi görev dallarında önemli derecede tecrübelidir. Görevini kendi şahsi uzmanlığı haline getirmiş bireylerle çalışan kuruluşumuz için, hizmet verdiğimiz şahıs ve kurumlara sunduğumuz hizmet standardı mühim derecede önem arz eder.

Evden eve nakliyat hizmetlerinde herşeyden önce raporlama hizmeti icra edilmektedir. Ekspertiz faaliyeti bedelsizdir ve nakliye işinin en ciddi işlemlerinden biridir. Eksper sürecinin dikkatlice ifa edilmesi, eşya taşıma faaliyetleri sırasında aksaklık oluşmasını önleyecektir. Sözü edilen gerekçeyle, inceleme alanında vazife verdiğimiz personelimiz, alanında eğitimli elemanlardır.

İnceleme işlemleri ile aksaklıklar önceden engellenebilmektedir

Eksper kadromuz, raporlama hizmetleri için adresinize ulaştığında, öncelikle evde olan eşya ve taşınacak malzemelerin miktarını hesaplar ve lüzumlu olan olan çelik kasa aracı kararlaştırır. Nem ve toz gibi dış durumlardan eşyaları muhafaza eden kapalı kasa ve kendine özgü tasarlanmış araçlarımız, ayrıca güçlendirilmiş esneme donanımlarıyla uç noktada korunaklıdır. Çelik kasalı taşıma araçlarımız yüksek model ve güvencelidir. Araçlarımızın bakımları daimi bir şekilde yapılır. Araç operatörlerimiz deneyimlidir.

Eksperlerimiz, doğru nakliye aracıyla beraber ihtiyaç olan paketleme malzemeleri, görevlendirilecek ekip ve farklı önemli gereklilikleri inceleme sırasında tespit etmektedir. Son olarak evin civar koşulları göz önünde bulundurulur ve nakliyat programı hazırlanır. İnceleme işlemi akabinde sigortalama işlemi yapılır.

Paketleme ve Araca Yükleme

Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat Organizasyonu konusunda uzman olan ekiplerimiz, eşya taşıma hususunda yüksek derecede ehemmiyetli durumda bulunan ambalajlama işlemlerini seçkin metodlarla yerine getirmektedir. Sözü edilen hizmetlerle Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat Firmaları kategorisinde, kuruluşumuz öncü bir mevkiye sahiptir. Kurumumuzun tariflendirdiği Küçükçekmece evden eve nakliyat fiyatları son derece uygundur. Paketleme, Eşya Taşıma hizmet işlemleri içerisinde özellikle önem verdiğimiz aşamadır.

Kırılgan yahut hususi materyalleriniz adına ayrıntılı paketleme metodları uygulanmaktadır. Buzdolabı gibi evde bulunan makineler ve cihazlar için, farklı patpat naylonlar uygulanmaktadır. Ağır mobilyalar özenli bir şekilde korunaklanır. Montaj konusunda uzman elemanlarımız görevlendirilir. Eşyalarınızın tahribat almaması amacıyla en iyi paketleme opsiyonları sunulmaktadır.

Asansör, itinayla kurulur. Asansörün balkona tam olarak yanaşması ve taşıyıcı bölümün düzgün bir halde inip çıkması ve sarsılmaması gereklidir Asansör şoförümüz asansör kullanmak hususunda deneyim sahibidir. Küçükçekmece asansörlü evden eve nakliyat sayesinde kurumumuz, Küçükçekmece ve çevresinde olan evinizde eşyalarınızı kısa zamanda ve güvenle zemine indirerek kamyon veya tıra yüklemekte ve benzer şekilde yukarıya konumlandırmaktadır. Büyük mobilyaların diğerlerinden önce ambalajlanması ve indirilerek istiflenmesi mühimdir. Ağır eşyalar dayanıklı olduğundan alt kısma yerleştirilir. Kırılgan ev eşyaları ve elektronik aygıtlar nispeten üstlere istiflenir.

Tüm eşyalarınızın aynı şekilde yeni daireye çıkarılmasıyla, ev taşıma işlemi büyük oranda tamamlanır. Yeni evde taşınan malzemelerinizin belirlediğiiniz şekilde yerleştirilmesi ve montaj işlemlerinin yapılması için uzman personelimiz vazifelendirilmektedir. İstemde bulunulması halinde eşyalarınızın döşenmesi işlemleri konusunda bayan eleman temin edilmektedir.

İstanbul Küçükçekmece ve çevre ilçelerde uluslararası evden eve nakliyat sahasında da faaliyet icra eden kuruluşumuz, söz konusu husustaki organisazyonlarında eşyalarınız farklı ülkeye sevk edileceği için çok daha dikkatli davranmaktadır.

EKSPER - BİLGİ TALEBİ

Firma yetkililerimiz sizinle irtibata geçsin.Yandaki alana iletişim bilgilerinizi girin, firma yetkililerimiz en kısa sürede size ulaşarak taşınmanız konusunda gerekli bilgi veya ekspertiz için size ulaşsın.

Biz size ulaşalım.
2017 Tüm Hakları Saklıdır | YİMPAŞ NAKLİYAT