E-mail: info@yimpasnakliyat.com | Mobil: 533 355 1183 | Mrk Tel: 0216 572 9979 - 0216 469 4128 - 0212 213 9119 - 0212 281 4529 | Merkez : İstanbul  |  

MALTEPE EVDEN EVE NAKLİYAT

evden eve nakliyat

Maltepe Evden Eve Nakliyat

Maltepe yahut çevre ilçelerde kurumumuz tarafından yapılan eşya transferi işlemlerinde, Maltepe'da ikamet eden çalışanlarımız istihdam edilmekte, burada bulunan müşterilerimize Maltepe alan park yerimizde mevcut bulunan araçlarımız sevk edilmektedir.

Daha öncelerde uygulanan metodlarla ev taşıma çağı bu zamanda fesholmuştur. Günümüzde elit anlamda evden eve nakliyat kapsamında ihtisaslaşamayan taşıma kurumlarına ev taşıma konusunda ilgi duyulmamaktadır. Evden eve nakliyat işlemlerinde profesyonelleşmiş şirket personelimizin tamamı kendi kişisel sorumluluk dallarında önemli derecede tecrübelidir. İşini içselleştirmiş kişilerle kadrolaşmayı önceliği durumuna getiren firmamız adına, müşterilerimize arz ettiğimiz servis kalitesi ciddi oranda önem arz eder.

Eşya taşımacılığı işlemlerinde herşeyden önce ekspertiz işlemi yerine getirilmektedir. Raporlama işlemi bedelsiz yapılır ve taşımacılık hizmetinin en mühim işlemlerinden biridir. Ekspertiz faaliyetlerinin nitelikli olması, nakliyat faaliyetleri boyunca aksaklık olmasını enlelleyecektir. Söz konusu gerekçeyle, inceleme hizmetlerinde vazife yapan çalışanlarımız, mesleğinde birikimli şahıslardır.

Eksper işlemleri sayesinde olası sorunlara önceden engel olunabilmektedir.

Eksperlerimiz, inceleme hizmetleri için adresinize vardığında, herşeyden önce evde olan eşya ve taşınacak tüm materyalin kaplayacağı alanı ölçer ve gerekli olacak transfer aracını saptar. Yağmur gibi iklimsel etkenlerden eşya ve malzemelerinizi muhafaza eden çelik kasa ve hassas dizayn edilen kamyonlarımız, ayrıca mukavemeti artırılmış esneklik donanımıyla fazlasıyla korunaklıdır. Çelik kasalı taşıma araçlarımız son model ve güvencelidir. Nakliyat araçlarımızın bakım ve tamirleri devamlı olarak takip edilir. Sürücülerimiz uzun senelerin tecrübesine sahip ve uzmandır.

Eksper elemanlarımız, uygun nakliye vasıtasıyla beraber lüzumlu olan ambalajlama materyali, görev verilecek elemanlar ve farklı ciddi unsurları ekspertiz sırasında belirlemektedir. Son olarak evin çevresel koşulları göz önünde bulundurulur ve taşıma programı yapılır. Raporlama işlemi akabinde güvence gayesiyle sigorta poliçesi hazırlanır.

Eşyaların paketlenmesi ve Taşıma aracına İstif

Maltepe Evden Eve Nakliyat Eylemleri hususunda deneyimli durumda bulunan personelimiz, ev taşıma hususunda ciddi derecede önemli olan ambalajlama işlerini profesyonel yöntemlerle yerine getirmektedir. Söz konusu yüksek hizmet kalitesiyle Maltepe Evden Eve Nakliyat Firmaları kategorisinde, şirketimiz öncü bir mevkidedir. İşletmemizin tariflendirdiği Maltepe evden eve nakliyat fiyatları son derece ekonomiktir. Paketleme, Evden Eve Nakliye hizmet faaliyetleri arasında en önemli unsurdur.

Kırılabilecek yahut kıymetli malzemeleriniz adına ayrıntılı ambalajlama yöntemleri geliştirilmiştir. Bulaşık makinesi gibi elektronik eşyalar ve aygıtlar için, farklı patpat naylonlar kullanılmaktadır. Ağır eşyalar dikkatli bir şekilde korunaklanır. Montaj konusunda deneyimli personelimiz görevlendirilmektedir. Eşya ve yüklerinizin ziyan görmemesi düşüncesiyle değişik ambalajlama alternatifleri bulunmaktadır.

Asansör, özenle kurulur. Asansör aracının balkona uygun bir biçimde dayanması ve eşya taşıma bölümünün dengeli bir halde gidip gelmesi ve titrememesi gerekir Asansörcümüz bu konu hakkında tecrübelidir. Maltepe asansörlü evden eve nakliye sayesinde şirketimiz, Maltepe ve çevresinde bulunan daire yahut işyerinizde tüm eşya ve materyalinizi kısa zamanda ve sağlam bir halde aracın önüne indirerek nakliyat aracına yerleştirmekte ve benzer şekilde dairenize konumlandırmaktadır. Ağır mobilyaların daha önce paketlenmesi ve indirilerek yüklenmesi önem taşır. Büyük mobilyalar ve beyaz eşyalar mukavemetli olduğundan alta yerleştirilir. Kırılabilir ev eşyaları ve cihazlar üstte kalan kısımlara yerleştirilir.

Tüm eşya veya malzemelerin önceki dairede olduğu gibi taşınılacak daireye çıkarılmasıyla, eşya nakli süreci geniş çerçevede tamamlanmış olur. Yeni adreste eşyaların konumlandırılması ve monte işlemlerinin tamamlanması konusunda özel personelimiz görev yapmaktadır. İstendiğinde taşınan malzemelerin tam olarak yerleşmesi işlemi konusunda bayan eleman görevlendirilebilmektedir.

İstanbul Maltepe ile çevre semtlerde uluslararası evden eve nakliyat kapsamında da faaliyet icra eden kuruluşumuz, bu husustaki işlemlerinde eşya ve yükleriniz farklı ülkeye sevk edileceğinden dolayı kayda değer oranda daha titiz davranmaktadır.

EKSPER - BİLGİ TALEBİ

Firma yetkililerimiz sizinle irtibata geçsin.Yandaki alana iletişim bilgilerinizi girin, firma yetkililerimiz en kısa sürede size ulaşarak taşınmanız konusunda gerekli bilgi veya ekspertiz için size ulaşsın.

Biz size ulaşalım.
2017 Tüm Hakları Saklıdır | YİMPAŞ NAKLİYAT