E-mail: info@yimpasnakliyat.com | Mobil: 533 355 1183 | Mrk Tel: 0216 572 9979 - 0216 469 4128 - 0212 213 9119 - 0212 281 4529 | Merkez : İstanbul  |  

PENDİK EVDEN EVE NAKLİYAT

evden eve nakliyat

Pendik Evden Eve Nakliyat

Pendik ile çevre semtlerde şirketimizce yapılan eşya nakli alanında, Pendik içerisinde ikamet eden personelimiz vazifelendirilmekte, bu bölgedeki hizmet sunduğumuz birey ve kuruluşlara Pendik otoparkımızda mevcut olan araçlarımız sevk edilmektedir.

Eskiden uygulanan yöntemlerle eşya taşıma dönemi artık fesih olmuştur. Zamanımız platformunda elit anlamda evden eve nakliyat işlerini içselleştiremeyen lojistik kuruluşları, eşya taşıma hakkında tercih edilmemektedir. Evden eve nakliyat faaliyetlerinde profesyonelleşmiş kurum personelimizin hepsi kendi sorumluluk dallarında oldukça tecrübe sahibidir. İcra ettiği görevi hüner haline getirmiş kişilerle çalışan organizasyonumuz için, müşteri memnuniyeti kuvvetle önem arz eder.

Eşya nakliye işlerinde öncelikle raporlama faaliyeti yerine getirilmektedir. Eksper aşaması bedelsiz yapılır ve taşıma hizmetinin en önemli kısımlarından bir tanesini oluşturur. Eksper sürecinin dikkatlice ifa edilmesi, taşıma süreçleri boyunca problem oluşmasını enlelleyecektir. Bu nedenle, eksper alanında görevlendirdiğimiz çalışanlarımız, mesleklerinde profesyonel kişilerdir.

Raporlama hizmetleri ile aksaklıklara ortaya çıkmadan engel olunabilmektedir.

Eksper elemanlarımız, ekspertiz hizmeti amacıyla daire veya ofisinize geldiğinde, ilk aşamada eşyalarınızın kaplayacağı alanı ölçer ve lüzumlu olan olan kapalı kasa nakliye aracını tespit eder. Yağış gibi harici olumsuzluklardan eşyaları koruyan çelik kasalı ve hassas modellenmiş kamyonlarımız, aynı zamanda mukavemeti artırılmış esneme sistemleriye yüksek derecede korunaklıdır. Kapalı kasalı taşıma araçlarımız yeni ve güvencelidir. Araçlarımızın bakım ve tamirleri daimi bir şekilde takip edilir. Araç operatörlerimiz tecrübe sahibidir.

Eksper elemanlarımız, en uygun lojistik vasıtasıyla beraber ihtiyaç olacak ambalajlama malzemeleri, görev verilecek personel ve başka mühim gereklilikleri ekspertiz esnasında belirlemektedir. İnceleme işlemi sonunda evin muhit koşulları saptanır ve lojistik planlaması hazırlanır. İnceleme hizmeti sonrasında sigortalama işlemi yapılır.

Ambalajlama ve Taşıma aracına İstifleme

Pendik Evden Eve Nakliyat Etkinlikleri konusunda deneyim kazanmış eleman kadromuz, ev taşıma meselesi için yüksek derecede önemli durumda bulunan ambalajlama işlerini elit yöntemlerle tamamlamaktadır. Söz konusu hizmetlerle Pendik Evden Eve Nakliyat Firmaları arasında, şirketimiz mühim bir yerdedir. Firmamızın belirlediği Pendik evden eve nakliyat fiyatları oldukça ekonomiktir. Tüm eşyaların ambalajlanması, Evden Eve Nakliyat hizmet kapsamı içerisinde en mühim işlemdir.

Hassas yahut kıymetli materyalleriniz adına kapsamlı ambalajlama yöntemleri uygulanmaktadır. Beyaz eşyalar gibi beyaz eşya ve cihazlar için, özel paketleme malzemeleri tercih edilmektedir. Hacimli mobilyalar itinayla sarılır. Monte konusunda tecrübe sahibi elemanlarımız görevlendirilmektedir. Eşyalarınızın ziyan görmemesi gayesiyle özel paketleme seçenekleri sunulmaktadır.

Asansörler, özenle kurulur. Nakliye asansörünün binaya tam olarak yaslanması ve yük bölümünün kolay bir halde gidip gelmesi ve sarsılmaması zaruridir Asansör aracımızın şoförü bu konuda uzmandır. Pendik asansörlü nakliyat ile şirketimiz, Pendik ve çevresinde bulunan daire yada büronuzda tüm eşya ve malzemelerinizi az bir zamanda ve güvenle indirerek taşıma aracına yerleştirmekte ve benzer biçimde daireye çıkarmaktadır. Ağır eşyaların ilk aşamada paketlenmesi ve indirilerek yüklenmesi mühimdir. Büyük mobilyalar dayanıklı olması nedeni ile alta yerleştirilir. Kırılgan eşyalar ağır mobilya ve beyaz eşyaların üzerlerine istiflenir.

Eşya ve malzemelerin aynı biçimde nakledilecekleri eve çıkarılmasıyla, eşya nakli hizmeti geniş kapsamda bitmiş olur. Ev içinde taşınan malzemelerin istediğiniz biçimde yerleştirilmesi ve monte aşamasının yapılması için deneyimli ustalarımız görev yapar. İstendiğinde eşyalarınızın döşenmesi işlemleri hususunda bayan personel görevlendirilebilmektedir.

İstanbul Pendik yahut çevresinde uluslararası evden eve nakliyat alanında da faaliyet gösteren kurumumuz, söz konusu konudaki faaliyetlerinde eşyalarınız başka uzak bölgeye sevk edileceğinden dolayı çok daha tedbirli davranmaktadır.

EKSPER - BİLGİ TALEBİ

Firma yetkililerimiz sizinle irtibata geçsin.Yandaki alana iletişim bilgilerinizi girin, firma yetkililerimiz en kısa sürede size ulaşarak taşınmanız konusunda gerekli bilgi veya ekspertiz için size ulaşsın.

Biz size ulaşalım.
2017 Tüm Hakları Saklıdır | YİMPAŞ NAKLİYAT