E-mail: info@yimpasnakliyat.com | Mobil: 533 355 1183 | Mrk Tel: 0216 572 9979 - 0216 469 4128 - 0212 213 9119 - 0212 281 4529 | Merkez : İstanbul  |  

SANCAKTEPE EVDEN EVE NAKLİYAT

evden eve nakliyat

Sancaktepe Evden Eve Nakliyat

Sancaktepe ile çevre semtlerde şirketimizce yapılan taşımacılık hizmetlerinde, Sancaktepe'da bulunan çalışanlarımız istihdam edilmekte, bu bölgede olan hizmet verdiğimiz şahıs ve kurumlara Sancaktepe araç parkında olan taşıtlarımız yöneltilmektedir.

Geçmiş tekniklerle ev taşıma devri bu zamanda yürürlükten kalkmuştır. Şimdilerde kaliteli anlamla evden eve nakliyat operasyonlarını meslek haline getiremeyen taşıma kurumlarına ev taşıma konusunda ilgi duyulmamaktadır. Evden eve nakliyat kademelerinde deneyim kazanmış kurum elemanlarımızın tümü kendi şahsi görev alanlarında son derece tecrübelidir. İfa ettiği sorumluluğu kendi şahsi kariyeri biçimine getirmiş elemanlarla çalışan firmamız adına, hizmet verdiğimiz şahıs ve kurumlara arz ettiğimiz hizmet niteliği mühim derecede önem arz eder.

Evden eve lojistik operasyonlarında öncelikle ekspertiz hizmetleri icra edilmektedir. Ekspertiz hizmeti ücretsizdir ve taşıma işinin en mühim bölümlerinden bir tanesini oluşturur. İnceleme faaliyetlerinin nitelikli olması, transfer süreçleri süresince arıza olmasını enlelleyecektir. Sözü edilen sebeple, ekspertiz işlemlerinde görevlendirdiğimiz kadromuz, alanlarında eğitimli kişilerdir.

İnceleme işlemleri sayesinde olası sıkıntılara ortaya çıkmadan engel olunabilmektedir.

Eksperlerimiz, inceleme hizmetleri nedeniyle ev veya işyerinize geldiğinde, herşeyden önce evinizde mevcut olan eşyaların kaplayacağı hacmi ölçer ve gerekli olacak nakliye vasıtasını tespit eder. Yağmur gibi harici durumlardan eşyaları muhafaza eden kapalı kasalı ve hususi dizayn eşya taşıma araçlarımız, bununla birlikte güçlendirilmiş süspansiyon donanımıyla son derece güvenlidir. Çelik kasa taşıma araçlarımız yeni ve güvenlidir. Transfer araçlarımızın bakımları daimi bir şekilde takip edilir. Araç operatörlerimiz tecrübe sahibidir.

Eksperlerimiz, doğru lojistik kamyonuyla birlikte ihtiyaç olacak ambalajlama gereçleri, görev verilecek elemanlar ve farklı mühim gereklilikleri ekspertiz esnasında tespit etmektedir. Raporlama işlemi sonunda bina çevre durumu saptanır ve taşıma programı belirlenir. Eksper işlemi sonrası sigortalama işlemi yapılır.

Ambalajlama ve Araca Yükleme

Sancaktepe Evden Eve Nakliyat Organizasyonu hususunda uzman durumda bulunan personelimiz, taşınma işlemlerinde uç noktada ciddi olan paketleme faaliyetlerini kaliteli tekniklerle sonuçlandırmaktadır. Söz konusu kalite muvacehesinde Sancaktepe Evden Eve Nakliyat Firmaları arasında, kuruluşumuz hakim bir mevkiye sahiptir. Firmamızın belirlediği Sancaktepe evden eve nakliyat fiyatları oldukça hesaplıdır. Evde bulunan eşyaların paketlenmesi, Evden Eve Taşıma hizmet işlemleri içerisinde en ciddi unsurdur.

Kırılgan veya hususi malzemeler adına ayrıntılı ambalajlama yöntemleri geliştirilmiştir. Beyaz eşyalar gibi elektronik eşyalar ve cihazlar için, çeşitli paketleme unsurları uygulanmaktadır. Hacimli malzemeler dikkatle paketlenir. Monte işleri için deneyim sahibi elemanlarımız görevlendirilir. Eşyalarınızın hasar görmemesi düşüncesiyle farklı ambalajlama seçenekleri bulunmaktadır.

Asansör, özenle kurulur. Asansörün kurulacağı yere doğru bir şekilde yanaşması ve eşya taşıma bölümünün sağlam bir şekilde inip çıkması ve sarsılmaması gereklidir Asansör şoförümüz bu konuda tecrübe sahibidir. Sancaktepe asansörlü evden eve nakliyat hizmetleri neticesinde firmamız, Sancaktepe ve çevresinde bulunan dairenizde tüm eşya ve malzemelerinizi kısa bir zamanda ve güvenle indirerek kamyon veya tıra yerleştirmekte ve aynı biçimde dairenize çıkarmaktadır. Büyük möble ve beyaz eşyaların ilk aşamada ambalajlanması ve indirilerek istiflenmesi önemlidir. Büyük malzemeler mukavemetli olduğundan alt kısma konumlandırılır. Hassas eşyalar nispeten üstlere yerleştirilir.

Tüm eşya yahut malzemelerinizin aynı şekilde nakledilecekleri daireye çıkartılmasıyla, ev taşıma işlemi genel anlamda bitmiş olur. Yeni evde ev eşyalarının belirlediğiiniz şekilde yerleştirilmesi ve montaj işlerinin yapılması için deneyimli elemanlarımız görevlendirilmektedir. İstemde bulunulması halinde tüm eşyaların tamamen yerleşmesi işlemleri hususunda bayan eleman temin edilmektedir.

İstanbul Sancaktepe ya da yakınlarında uluslararası evden eve nakliyat sahasında da faaliyet icra eden işletmemiz, söz konusu husustaki organisazyonlarında eşya ve malzemeleriniz farklı uzak bölgeye gideceği için ciddi oranda daha tedbirli davranmaktadır.

EKSPER - BİLGİ TALEBİ

Firma yetkililerimiz sizinle irtibata geçsin.Yandaki alana iletişim bilgilerinizi girin, firma yetkililerimiz en kısa sürede size ulaşarak taşınmanız konusunda gerekli bilgi veya ekspertiz için size ulaşsın.

Biz size ulaşalım.
2017 Tüm Hakları Saklıdır | YİMPAŞ NAKLİYAT