E-mail: info@yimpasnakliyat.com | Mobil: 533 355 1183 | Mrk Tel: 0216 572 9979 - 0216 469 4128 - 0212 213 9119 - 0212 281 4529 | Merkez : İstanbul  |  

SARIYER EVDEN EVE NAKLİYAT

evden eve nakliyat

Sarıyer Evden Eve Nakliyat

Sarıyer ya da civarında şirketimizce sunulan eşya nakli hizmetlerinde, Sarıyer'da bulunan çalışanlarımız vazifelendirilmekte, buradaki müşterilerimize Sarıyer araç parkımızda mevcut olan kamyon ve tırlarımız sevk edilmektedir.

Eski tekniklerle ev taşıma çağı bu zamanda işlevsiz durumdadır. Çağımız platformunda kaliteli kavramla evden eve nakliyat eylemlerini meslek haline getiremeyen taşıma şirketlerine eşya taşıma hususunda alaka duyulmamaktadır. Evden eve nakliyat yöntemlerinde uzman olan kurum çalışanlarımızın her biri kendi kişisel görev alanlarında fazlasıyla tecrübelidir. İşini içselleştirmiş elemanlarla kadrosunu güçlü bir duruma getirmiş olan kuruluşumuz için, müşterilerimize arz ettiğimiz hizmet niteliği kayda değer oranda önemlidir.

Evden eve nakliye işlerinde öncelikle raporlama faaliyeti icra edilmektedir. Eksper faaliyeti ücretsizdir ve taşımacılık işinin en ciddi kısımlarından birini oluşturur. Ekspertiz sürecinin nitelikli olması, taşıma işlemleri sırasında sıkıntı çıkmasını enlelleyecektir. Sözü edilen sebeple, inceleme faaliyetlerinde görev verdiğimiz elemanlarımız, mesleklerinde birikimli kişilerdir.

Eksper hizmetleri ile sorunlara meydana gelmeden tedbir alınabilmektedir.

Eksperlerimiz, ekspertiz faaliyetleri gayesiyle daire veya büronuza ulaştığında, herşeyden önce eşyalarınızın miktarını hesap eder ve lüzumlu olan olan kapalı kasa aracı saptar. Yağış benzeri havayla ilgili olumsuzluklardan tüm eşyaları koruyan çelik kasalı ve hususi dizayn edilen taşıma kamyonlarımız, bununla birlikte güçlendirilmiş süspansiyon donanımıyla yüksek derecede korunaklıdır. Kapalı kasalı araçlarımız konforlu ve güvenlidir. Taşıtlarımızın bakım ve onarımları daimi bir şekilde yapılır. Araç operatörlerimiz uzun yılların tecrübesine sahip ve uzmandır.

Eksper personelimiz, en uygun lojistik kamyonuyla beraber gereken paketleme malzemeleri, istihdam edilecek personel ve diğer mühim gereksinimleri inceleme esnasında tespit etmektedir. Son aşamada evin muhit koşulları incelenir ve taşıma programı hazırlanır. İnceleme işlemi sonrasında taşıma sigortası yapılır.

Eşyaların paketlenmesi ve Eşya taşıma aracına Yükleme

Sarıyer Evden Eve Nakliyat Faaliyetleri hakkında deneyim kazanmış elemanlarımız, taşınma konusu için uç noktada mühim olan ambalajlama hizmetlerini profesyonel metodlarla yerine getirmektedir. Bu yüksek hizmet kalitesiyle Sarıyer Evden Eve Nakliyat Firmaları arasında, organizasyonumuz hakim bir yere sahip bulunmaktadır. Kurumumuzun tanımladığı Sarıyer evden eve nakliyat fiyatları son derece uygundur. Eşyaların paketlenmesi, Evden Eve Nakliye servis ağı içerisinde öncelikle titizlik gösterilmesi gerekli olan aşamadır.

Kırılgan veya kıymetli materyaller için çeşitli paketleme usulleri uygulanmaktadır. Televizyon gibi evde bulunan makineler ve cihazlar için, özel patpat naylonlar tercih edilmektedir. Büyük malzemeler özenle ambalajlanır. Montaj konusunda deneyim sahibi çalışanlarımız mevcuttur. Eşya ve yüklerinizin ziyan görmemesi amacıyla çeşitli paketleme alternatifleri sunulmaktadır.

Eşya taşıma asansörleri, özenli bir şekilde kurulur. Asansörün binaya tam olarak yanaşması ve eşya taşıma bölümünün dengeli bir biçimde gidip gelmesi ve sarsılmaması gerekir Asansör operatörümüz alanında deneyimlidir. Sarıyer asansörlü taşımacılık hizmetleriyle kuruluşumuz, Sarıyer ve çevresinde olan ev yada işyerinizde eşyalarınızı kısa zamanda ve sağlam bir halde indirerek kamyon veya tıra istiflemekte ve aynı şekilde daireye konumlandırmaktadır. Ağır möble ve beyaz eşyaların ilk aşamada paketlenmesi ve zemine indirilerek istiflenmesi önem arz eder. Ağır mobilyalar sağlam olduğundan alta yerleştirilir. Kırılgan eşyalar üstte bulunan bölümlere konumlandırılır.

Tüm eşya ve malzemelerin önceki dairede yapıldığı gibi nakledilecekleri eve konumlandırılmasıyla, taşınma işlemleri büyük çerçevede bitmiş olur. Yeni adreste eşyaların yerleştirilmesi ve montaj işlemlerinin yapılması için tecrübeli elemanlarımız görev yapmaktadır. İstemde bulunulması halinde eşyaların tamamen yerleşmesi işlemi hususunda bayan eleman temin edilmektedir.

İstanbul Sarıyer veya yakınlarında uluslararası evden eve nakliyat alanında da hizmet veren firmamız, söz konusu alandaki organisazyonlarında eşyalarınız farklı uzak bölgeye gideceği için çok daha özenli hareket etmektedir.

EKSPER - BİLGİ TALEBİ

Firma yetkililerimiz sizinle irtibata geçsin.Yandaki alana iletişim bilgilerinizi girin, firma yetkililerimiz en kısa sürede size ulaşarak taşınmanız konusunda gerekli bilgi veya ekspertiz için size ulaşsın.

Biz size ulaşalım.
2017 Tüm Hakları Saklıdır | YİMPAŞ NAKLİYAT