E-mail: info@yimpasnakliyat.com | Mobil: 533 355 1183 | Mrk Tel: 0216 572 9979 - 0216 469 4128 - 0212 213 9119 - 0212 281 4529 | Merkez : İstanbul  |  

İSTANBUL ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT

istanbul ofis taşıma

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Şehirlerarası ev taşıma işlemi yaptıracaksınız bilmeniz gereken bir takım hususlar bulunmakta. Deneyimli şehirler arası nakliyat firmaları sizin için bu konuları detayları ile belirlemişler. Öncelikle taşınma işini gerçekleştirmeniz üzerine küçük çaplı bir plan yapmalısınız. Sonrasında internette şehirler arası nakliyat işi yapan firmaları bir gözden geçirin. Bulduğunuz firmalara bir anda kapılıp güvenmeyin. Her firma size istediğiniz kalitede hizmet sunumu yapmayacaktır. İşinde profesyonel firmaların size tavsiyesi kesinlikle kurumsal bir şirketle anlaşmanız yönünde. Aksi halde eşyalarınızdaki yıpranma ve zararlardan ötürü can sıkan durumlarla karşılaşılabilirsiniz.

Müşteri memnuniyetine önem veren firmalarla çalışmanızı tavsiye eden öncü nakliyat firma yetkilileri sizleri bu konuda özellikle uyarmaktadır. Çalışmak istediğiniz firmaya karar verdiyseniz mutlaka şartlarınızı belirtip firmanın taşımacılık işindeki profesyonelliğini ölçecek sorularınızı sormayı unutmamalısınız. Her şey hallolduktan sonra ise taşımak istediğiniz eşyalarınız konusunda yapabileceklerinizi bir düşünüp düzene koymalısınız. Eşyalarınızın bir listesini hazırlayın. Liste hazırlamak sonradan oluşabilecek kayıplarınız açısından son derece önemli.

Sonrasında eskiyen ve kullanmak istemediğiniz eşyalarınızı elden çıkarın bu eşyalar taşınma işlemi sırasında ve sonrasında elinize ayağınıza dolaşmaktan başka bir işe yaramaz. Bu eşyaları ya birilerine verin ya da satabiliyorsanız mutlaka satın. Boşu boşuna gittiğiniz yerde de kendinize yük etmeyin. Bunları da hallettikten sonra paketleme işlerine başlayabilirsiniz. Ancak paketleme işlerini firmanız yapacaksa sadece kendi özel eşyalarınızı paketlemeniz yeterli olacaktır. Fazlasını yapmak profesyonel şirket elemanlarını zora sokar. Bırakın deneyimli personeller işlerini en iyi şekilde yapsınlar. Şehirler arası nakliyat işlerinde son derece uzman olan bu ekip elemanları sizin için en iyi taşıma işlemini gerçekleştireceklerdir.

Sözleşme İmzalama

Kurumsal nakliyat şirketleri taşımacılık işlerinden önce müşterileri ile mutlaka sözleşme imzalamak isteyeceklerdir. Bu sözleşme şirket prosedürlerinden sayılsa da müşterilerinin de haklarını korumaya yöneliktir. Eşyalarınızı nakliyat şirketleri paketlemeyi üstleniyorsa sizlerin paketlemesini önermiyorlar. Çünkü sizin paketlediğiniz kutularda bir hasar oluşursa mesuliyet kabul etmiyorlar. Sözleşmenizde mutlaka taşınma tarihini ve teslim tarihini belirtmeyi unutmayın.

Bu tarihlere uyulmasını da sıkça belirtin. Şehirler arası nakliyat işlerinde kurumsal olmayan firmalarla çalıştığınız takdirde bu gibi konularda çok büyük sorunlar yaşayabilirsiniz. Hiçbir zaman unutmayınız ki kurumsallık uzmanlığı, uzmanlık ise kaliteyi beraberinde getirir.

Deneyimli Personellerin Farkı

Kurumsal firmalarla çalışmanızın en önemli getirisi şehirler arası nakliyat konusunda son derece deneyimli personellerle çalışılıyor olmasıdır. Şehirler arası nakliyat işi sanıldığından çok daha ciddi bir iş olduğu için deneyimsiz personeller çalıştıran firmalar sizi çok fazla zarara uğratabilir. Kadrolaşmış ekiplere sahip nakliyat firmaları eşyalarınızı belli bir düzene göre ve büyük bir titizlik içerisinde taşıyacaklardır.

Taşındığınız evinizde veya ofisinizde eşyalarınızı olması gereken yere yerleştirecekler ve sizler taşınma işi sonrasında neyi nereye koyduğunuzun kaygısına düşmeyeceksiniz. Eğer şehirlerarası taşınma işlemi gerçekleştirecekseniz anlaşacağınız firmaların verdikleri hizmetleri çok iyi bir şekilde öğrenin. Sonrasında sizi tedirgin edecek ya da pişman olacağınız bir duruma düşürecek bir durumla karşılaşmayın. Müşteri memnuniyetini para kazanmanın üzerinde tutan firmalarla çalışmalısınız.

istanbul ofis taşıma hizmetleri
Yimpaş Nakliyat, Şehirlerarası Nakliyat hizmetleri kapsamında ücretsiz ekspertiz, mobilya ve beyaz eşyaların söküm ve kurulumları, özel seçilmiş ambalaj malzemeleriyle paketleme işlemlerini yerine getirmektedir. Ayrıca Şehirlerarası Nakliyat hizmetleri şirketimiz bünyesinde sigorta kapsamındadır.
Şehirlerarası Nakliyat Hizmetleri kapsamında firmamız, müşterilerine ücretsiz ekspertiz hizmeti sunmaktadır. Ekspertiz hizmeti, taşınma planlamanızın doğru yapılabilmesi amacıyla adresinize gelerek eşyalarınızın durumunun incelenmesi işlemidir.
Mobilya, beyaz eşyalar, yatak odası gardrobu ve bazı büyük eşyalarınız, taşınırken zarar görmemesi için daha iyi paketlenebilmesi ve araç içerisine daha iyi istiflenebilmesi maksadıyla bulundukları yerde sökülür ve taşıma sonrası tekrar kurulumları yapılır.
Eşyalarınızın türlerine ve şekillerine göre doğru ambalaj malzemeleri kullanılarak paketlenmesi, taşınırken hasar görmemesi adına son derece önemlidir. Bu nedenle firmamız, eşya türlerine göre ambalaj malzemesi seçimi yaparak taşıma öncesi paketleme yapar.
Özellikle Şehirlerarası Nakliyat sırasında uzun yolun getirebileceği sorunlar göz önüne alındığında sigorta ciddi derecede önem kazanmaktadır. Yimpaş Nakliyat, Şehirlerarası Taşımacılık alanında eşyalarınızın hasara karşı sigorta kapsamına alınmasını sağlamaktadır.

EKSPER - BİLGİ TALEBİ

Firma yetkililerimiz sizinle irtibata geçsin.Yandaki alana iletişim bilgilerinizi girin, firma yetkililerimiz en kısa sürede size ulaşarak taşınmanız konusunda gerekli bilgi veya ekspertiz için size ulaşsın.

Biz size ulaşalım.
2017 Tüm Hakları Saklıdır | YİMPAŞ NAKLİYAT