E-mail: info@yimpasnakliyat.com | Mobil: 533 355 1183 | Mrk Tel: 0216 572 9979 - 0216 469 4128 - 0212 213 9119 - 0212 281 4529 | Merkez : İstanbul  |  

ŞİLE EVDEN EVE NAKLİYAT

evden eve nakliyat

Şile Evden Eve Nakliyat

Şile yahut çevre semtlerde kurumumuzca icra edilen eşya nakliyesi faaliyet alanında, Şile'da bulunan personelimiz vazifelendirilmekte, burada bulunan müşterilerimize Şile araç parkımızda bulunan taşıtlarımız yöneltilmektedir.

Önceki metodlarla taşınma devri artık kapanmıştır. Günümüzde kaliteli bir anlayışla evden eve nakliyat eylemlerini içselleştiremeyen taşımacılık organizasyonlarına ev eşyalarının taşınması hususunda itibar edilmemektedir. Evden eve nakliyat işlemlerinde birikim kazanmış kurum elemanlarımızın tüm bireyleri kendi sorumluluk sahalarında oldukça potansiyel sahibidir. Yaptığı görevi kendi şahsi kariyeri durumuna getirmiş elemanlarla ekiplerini kuvvetlendiren işletmemiz için, müşteri memnuniyeti ciddi derecede önem taşır.

Eşya taşıma işlemlerinde ilk olarak ekspertiz programı uygulanmaktadır. İnceleme işlemleri ücretsizdir ve eşya taşımacılığı hizmetinin en ciddi bölümlerinden bir tanesini oluşturmaktadır. İnceleme organizesinin titiz bir şekilde ifa edilmesi, taşıma faaliyetleri sırasında arıza çıkmasını enlelleyecektir. Bu nedenle, inceleme alanında görev verdiğimiz elemanlarımız, alanlarında deneyimli elemanlardır.

Eksper hizmeti ile olası sıkıntılar önceden engelleniyor

Eksper kadromuz, inceleme faaliyetleri gayesiyle adresinize vardığında, herşeyden önce evde mevcut bulunan tüm eşyaların miktarını hesaplar ve lüzumlu olan olacak kapalı kasalı nakliyat aracını belirler. Nem ve toz benzeri iklimsel etkenlerden eşyaları muhafaza eden kapalı kasa ve kendine özgü tasarlanmış eşya taşıma araçlarımız, ayrıca kuvvetlendirilmiş yay sistemleriye son derece güvenlidir. Kapalı kasa araçlarımız konforlu ve güvenlidir. Taşıtlarımızın periyodik bakımları daimi bir şekilde takip edilir. Sürücülerimiz uzun yılların tecrübesine sahip ve ehildir.

Eksper personelimiz, en uygun eşya taşıma kamyonuyla birlikte ihtiyaç duyulacak paketleme unsurları, görev verilecek elemanlar ve farklı ciddi unsurları ekspertiz sırasında tespit etmektedir. Raporlama işlemi sonunda taşınacak yerin çevresel koşulları saptanır ve nakliyat planlaması belirlenir. Raporlama işlemi akabinde eşya taşıma sigortası yapılır.

Ambalajlama ve Transfer aracına İstif

Şile Evden Eve Nakliyat Organizasyonu konusunda deneyim kazanmış eleman kadromuz, evden eve nakliyat konusunda uç noktada ehemmiyet arz eden paketleme faaliyetlerini elit usullerle sonuçlandırmaktadır. Sözü edilen yüksek hizmet kalitesiyle Şile Evden Eve Nakliyat Firmaları arasında, organizasyonumuz öncü bir mevkidedir. İşletmemizin belirlediği Şile evden eve nakliyat fiyatları son derece uygundur. Paketleme, Evden Eve Taşımacılık servis aşamaları arasında özellikle değer verilen işlemdir.

Hassas ya da kıymetli eşyalar için özel paketleme usulleri uygulanmaktadır. Bilgisayar gibi elektronik eşyalar ve aygıtlar için, hususi baloncuklu naylonlar tercih edilmektedir. Hacimli malzemeler itinayla paketlenir. Monte konusunda uzman kadromuz bulunmaktadır. Evde bulunan eşyaların zarar görmemesi düşüncesiyle çeşitli ambalajlama seçenekleri sunulmaktadır.

Eşya taşıma asansörleri, itinayla kurulur. Taşıma asansörünün binaya tam birleşmesi ve yük bölümünün dengeli bir halde gidip gelmesi ve sarsılmaması şarttır Asansörlü aracımızın kullanıcısı işinde uzmandır. Şile asansörlü evden eve nakliyat hizmetleri neticesinde kurumumuz, Şile ve yakınlarında bulunan evinizde tüm eşya ve materyalinizi az bir zaman diliminde ve sağlam bir halde indirerek taşıma aracına istiflemekte ve aynı şekilde evinize konumlandırmaktadır. Ağır möble ve beyaz eşyaların öncelikle paketlenmesi ve indirilerek yüklenmesi önem arz eder. Büyük eşyalar dayanıklı olduğundan alta konumlandırılır. Hassas materyaller büyük eşyaların üzerlerine yerleştirilir.

Eşyalarınızın benzer biçimde taşınacağınız eve çıkarılmasıyla, eşya taşıma işlemleri genel olarak biter. Yeni mekanda eşya ve materyallerin konumlandırılması ve monte işlemlerinin tamamlanması hususunda deneyimli ustalarımız vazifelendirilir. Talep edilmesi halinde tüm eşyaların döşenmesi hizmeti için bayan eleman vazifelendirilebilmektedir.

İstanbul Şile ve etrafındaki bölgede uluslararası evden eve nakliyat kapsamında da faaliyet gösteren kurumumuz, sözü edilen konudaki işlemlerinde eşya ve malzemeleriniz diğer bir uzak bölgeye sevk edileceğinden dolayı kayda değer oranda daha dikkatli işlem yapmaktadır.

EKSPER - BİLGİ TALEBİ

Firma yetkililerimiz sizinle irtibata geçsin.Yandaki alana iletişim bilgilerinizi girin, firma yetkililerimiz en kısa sürede size ulaşarak taşınmanız konusunda gerekli bilgi veya ekspertiz için size ulaşsın.

Biz size ulaşalım.
2017 Tüm Hakları Saklıdır | YİMPAŞ NAKLİYAT