E-mail: info@yimpasnakliyat.com | Mobil: 533 355 1183 | Mrk Tel: 0216 572 9979 - 0216 469 4128 - 0212 213 9119 - 0212 281 4529 | Merkez : İstanbul  |  

SİLİVRİ EVDEN EVE NAKLİYAT

evden eve nakliyat

Silivri Evden Eve Nakliyat

Silivri ya da çevre semtlerde firmamızca sunulan taşımacılık hizmetlerinde, Silivri'da bulunan çalışanlarımız vazifelendirilmekte, buradaki hizmet verdiğimiz birey ve kuruluşlara Silivri otoparkımızda olan kamyon ve tırlarımız sevk edilmektedir.

Eskiden uygulanan metodlarla eşya taşıma çağı bu zamanda yürürlükten kalkmuştır. Bugün kaliteli bir anlayışla evden eve nakliyat işlerini meslek durumuna indirgeyemeyen nakliye organizasyonlarına eşya taşıma hizmetlerimizde istemde bulunulmamaktadır. Evden eve nakliyat hizmetlerinde deneyim kazanmış şirket personelimizin hepsi kendi sorumluluk dallarında kayda değer derecede tecrübe sahibidir. İşini içselleştirmiş kişilerle ekiplerini güçlü bir hale getirmiş durumda bulunan teşekkülümüz adına, hizmet arz ettiğimiz kuruluş ve bireylerin hizmet sunumumuzdan memnun olması kayda değer oranda önemlidir.

Evden eve nakliye organizesinde herşeyden önce eksper hizmetleri yürütülmektedir. İnceleme programı ücretsiz neticelendirilir ve nakliye işinin en ciddi aşamalarından biridir. İnceleme organizesinin dikkatli ifa edilmesi, nakliye süreçleri süresince arıza oluşmasını önleyecektir. Sözü edilen nedenden ötürü, ekspertiz işlemlerinde vazife verdiğimiz elemanlarımız, alanlarında deneyimli elemanlardır.

Raporlama hizmeti sayesinde aksaklıklara önceden önlem alınabilmektedir

Eksper çalışanlarımız, inceleme işlemleri amacıyla evinize ulaştığında, herşeyden önce evde olan eşyaların kaplayacağı hacmi ölçer ve gerekli olan çelik kasalı nakliye aracını kararlaştırır. Nem gibi havayla ilgili olumsuzluklardan eşyaları muhafaza eden kapalı kasa ve hassas dizayn edilen nakliyat araçlarımız, bununla beraber güçlendirilmiş süspansiyon sistemleriye yüksek derecede güvencelidir. Çelik kasalı kamyonlarımız bakımlı ve güvenli araçlardır. Taşıtlarımızın bakımları sürekli olarak takip edilir. Sürücülerimiz tecrübe sahibidir.

Eksperlerimiz, uygun nakliye aracıyla birlikte gereken paketleme materyali, görev verilecek kadro ve farklı mühim gereksinimleri ekspertiz esnasında tespit etmektedir. Eksper işlemi sonunda taşınacak yerin çevre durumu göz önünde bulundurulur ve lojistik programı hazırlanır. Raporlama aşaması akabinde teminat adına sigorta poliçesi yapılır.

Eşyaların paketlenmesi ve Araca İstif

Silivri Evden Eve Nakliyat Organizasyonu hususunda tecrübe kazanmış elemanlarımız, evden eve nakliyat meselesi için ciddiyetle ciddiyet verilmesi gereken paketleme işlemlerini profesyonel tekniklerle yerine getirmektedir. Sözü edilen kalite muvacehesinde Silivri Evden Eve Nakliyat Firmaları arasında, organizasyonumuz hakim bir statüye sahip bulunmaktadır. İşletmemizin belirlediği Silivri evden eve nakliyat fiyatları son derece hesaplıdır. Tüm eşyaların paketlenmesi, Eşya Taşıma servis kapsamı içerisinde en mühim aşamadır.

Hassas ya da özel eşyalarınız için ayrıntılı ambalajlama yöntemleri uygulanmaktadır. Çamaşır makinesi gibi beyaz eşya ve aygıtlar için, hususi balonlu ambalaj naylonları uygulanmaktadır. Geniş malzemeler dikkatle paketlenir. Monte hizmetleri için deneyim sahibi kadromuz görevlendirilmektedir. Eşyalarınızın hasar almaması gayesiyle farklı ambalajlama alternatifleri bulunmaktadır.

Asansörler, itinayla kurulmaktadır. Asansörün balkona uygun bir biçimde yaslanması ve eşya taşıma bölümünün akıcı bir şekilde gelip gitmesi ve sallanmnaması mecburidir Asansörcümüz mesleğinde deneyimlidir. Silivri asansörlü taşımacılık sayesinde kurumumuz, Silivri ve yakınlarında olan evinizde eşya ve yüklerinizi kısa bir zaman diliminde ve güvenle indirerek nakliyat aracına yüklemekte ve benzer biçimde yukarıya konumlandırmaktadır. Hacimli möble ve beyaz eşyaların diğerlerinden önce ambalajlanması ve indirilerek istiflenmesi önem arz eder. Büyük malzemeler sağlam olduğu için alta konumlandırılır. Kırılabilir eşyalar nispeten üst kısımlara yerleştirilir.

Tüm eşyaların benzer biçimde yeni daireye çıkarılmasıyla, eşya taşıma işlemleri genel anlamda biter. Yeni evde eşyaların konumlandırılması ve monte işlerinin tamamlanması konusunda özel personelimiz çalışmaktadır. Talep edilmesi durumunda taşınan malzemelerin tam olarak yerleşmesi işlemi için bayan personel görevlendirilebilmektedir.

İstanbul Silivri ile yakınlarında uluslararası evden eve nakliyat sahasında da etkinlik gösteren kuruluşumuz, bu konudaki işlemlerinde eşya ve yükleriniz farklı uzak bölgeye ulaştırılacağından dolayı kayda değer oranda daha itinalı işlem yapmaktadır.

EKSPER - BİLGİ TALEBİ

Firma yetkililerimiz sizinle irtibata geçsin.Yandaki alana iletişim bilgilerinizi girin, firma yetkililerimiz en kısa sürede size ulaşarak taşınmanız konusunda gerekli bilgi veya ekspertiz için size ulaşsın.

Biz size ulaşalım.
2017 Tüm Hakları Saklıdır | YİMPAŞ NAKLİYAT