E-mail: info@yimpasnakliyat.com | Mobil: 533 355 1183 | Mrk Tel: 0216 572 9979 - 0216 469 4128 - 0212 213 9119 - 0212 281 4529 | Merkez : İstanbul  |  

ŞİŞLİ EVDEN EVE NAKLİYAT

evden eve nakliyat

Şişli Evden Eve Nakliyat

Şişli ve etrafındaki bölgede kuruluşumuz tarafından yapılan evden eve nakliye faaliyet alanında, Şişli yakınlarında ikamet eden personelimiz istihdam edilmekte, bu bölgedeki taşıma işlerini yaptığımız kişi ve kuruluşlara Şişli alan araç parkımızda bulunan kamyon ve tırlarımız sevk edilmektedir.

Önceki metodlarla ev taşıma dönemi bu zamanda fesih olmuştur. Bugün profesyonel bir anlayışla evden eve nakliyat kapsamında kâfi çözümler temin edemeyen lojistik şirketleri, ev eşyalarının taşınması hakkında ilgi çekmemektedir. Evden eve nakliyat aşamalarında profesyonelleşmiş firma çalışanlarımızın her bireyi kendi vazife alanlarında önemli derecede tecrübe sahibidir. İfa ettiği sorumluluğu yetenek durumuna getirmiş elemanlarla ekiplerini çok daha güçlü bir duruma getirmiş bulunan şirketimiz için, müşteri memnuniyeti son derece mühimdir.

Evden eve nakliye organizesinde ilk olarak ekspertiz programı icra edilmektedir. Eksper faaliyeti bedelsizdir ve nakliyat işinin en mühim işlemlerinden biridir. Raporlama organizesinin titizlikle organize edilmesi, nakil faaliyetleri esnasında aksaklık çıkmasını önleyecektir. Söz konusu nedenden ötürü, raporlama faaliyetleri alanında vazife yapan kadromuz, işinde tecrübeli şahıslardır.

İnceleme hizmeti sayesinde aksaklıklar önceden önleniyor

Eksper kadromuz, inceleme hizmeti amacıyla adresinize ulaştığında, öncelikle eşyalarınızın kaplayacağı hacmi hesap eder ve gereken olan kapalı kasa aracı kararlaştırır. Yağmur gibi harici etkenlerden eşyalarınızı koruyan kapalı kasa ve kendine özgü dizayn edilen araçlarımız, aynı zamanda güçlendirilmiş sarsıntı engelleme donanımıyla uç noktada güvencelidir. Kapalı kasalı kamyonlarımız bakımlı ve güvenli araçlardır. Araçlarımızın periyodik bakımları devamlı olarak takip edilir. Araç operatörlerimiz tecrübe sahibidir.

Eksper çalışanlarımız, doğru nakliyat aracıyla birlikte ihtiyaç duyulacak ambalajlama gereçleri, görev verilecek elemanlar ve farklı önemli gereksinimleri inceleme esnasında tespit etmektedir. Ekspertiz işlemi sonunda taşınacak yerin çevresel koşulları incelenir ve taşıma planlaması belirlenir. Eksper işlemi sonrası sigortalama işlemi yapılır.

Eşyaların paketlenmesi ve Araca İstifleme

Şişli Evden Eve Nakliyat İşlemleri hususunda profesyonel olan ekiplerimiz, eşya taşıma konusunda ciddi derecede mühim bulunan ambalajlama faaliyetlerini elit tarzla yapmaktadır. Bu yüksek hizmet kalitesiyle Şişli Evden Eve Nakliyat Firmaları içerisinde, şirketimiz ciddi bir mevkiye sahip bulunmaktadır. Şirketimizin tanımladığı Şişli evden eve nakliyat fiyatları son derece hesaplıdır. Ev eşyalarının paketlenmesi, Eşya Taşıma servis faaliyetleri içerisinde öncelikli olarak dikkat edilmesi icab eden aşamadır.

Kırılabilecek yahut değerli malzemeler adına çeşitli ambalajlama metodları uygulanmaktadır. Televizyon gibi evde bulunan makineler ve aygıtlar için, çeşitli patpat ambalaj naylonları uygulanmaktadır. Hacimli mobilyalar itinayla sarılır. Montaj konusunda deneyim sahibi kadromuz görevlendirilir. Eşyalarınızın tahribat almaması gayesiyle en iyi ambalajlama alternatifleri sunulmaktadır.

Asansörler, özenli bir şekilde kurulmaktadır. Asansör aracının kurulacağı yere tam olarak yaslanması ve taşıyıcı bölümün akıcı bir biçimde çıkıp inmesi ve sarsılmaması gerekir Asansör aracımızın şoförü alanında tecrübelidir. Şişli asansörlü taşımacılık ile ekibimiz, Şişli ve çevresinde bulunan evinizde tüm eşya ve materyalinizi kısa zamanda ve emniyetle zemine indirerek araca yüklemekte ve benzer şekilde daireye konumlandırmaktadır. Ağır mobilyaların diğerlerinden önce ambalajlanması ve indirilerek yüklenmesi önem taşır. Ağır eşyalar dayanıklı olduğundan alta konumlandırılır. Kırılabilir malzemeler nispeten üstlere yerleştirilir.

Tüm eşyalarınızın getirildikleri yerde yapıldığı gibi yeni eve çıkartılmasıyla, taşınma faaliyeti büyük oranda bitmiş olur. Yeni adreste eşya ve malzemelerin yerleştirilmesi ve montaj işlemlerinin yapılması konusunda deneyimli ustalarımız görevlendirilir. Tercih edilmesi halinde eşyalarınızın tamamen yerleşmesi işlemleri için bayan personel temin edilmektedir.

İstanbul Şişli yahut yakınlarında uluslararası evden eve nakliyat sahasında da hizmet veren kurumumuz, söz konusu alandaki organisazyonlarında eşyalarınız diğer bir uzak bölgeye ulaştırılacağı için ciddi oranda daha itinalı işlem yapmaktadır.

EKSPER - BİLGİ TALEBİ

Firma yetkililerimiz sizinle irtibata geçsin.Yandaki alana iletişim bilgilerinizi girin, firma yetkililerimiz en kısa sürede size ulaşarak taşınmanız konusunda gerekli bilgi veya ekspertiz için size ulaşsın.

Biz size ulaşalım.
2017 Tüm Hakları Saklıdır | YİMPAŞ NAKLİYAT