E-mail: info@yimpasnakliyat.com | Mobil: 533 355 1183 | Mrk Tel: 0216 572 9979 - 0216 469 4128 - 0212 213 9119 - 0212 281 4529 | Merkez : İstanbul  |  

SULTANBEYLİ EVDEN EVE NAKLİYAT

evden eve nakliyat

Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat

Sultanbeyli ile çevresinde kuruluşumuzca yapılan eşya nakli hizmetlerinde, Sultanbeyli yakınlarında ikamet eden çalışanlarımız istihdam edilmekte, bu çevredeki hizmet sunduğumuz şahıs ve kuruluşlara Sultanbeyli bölge araç parkında bulunan nakliyat vasıtalarımız sevk edilmektedir.

Geçmiş usullerle ev taşıma çağı bu zamanda fesholmuştur. Bu zamanlarda elit anlamda evden eve nakliyat hizmetlerini zanaat edinmeyen lojistik kuruluşlarına ev taşıma konusunda alaka duyulmamaktadır. Evden eve nakliyat işlemlerinde eğitimli olan firma çalışanlarımızın her biri kendi görev alanlarında fazlasıyla potansiyel sahibidir. İfa ettiği misyonu adeta beceri edinmiş şahıslarla kadrosunu güçlendiren kuruluşumuz için, hizmet verdiğimiz şahıs ve kurumlara sunduğumuz hizmet kalitesi fazlasıyla mühimdir.

Eşya transferi operasyonlarında ilk olarak inceleme faaliyeti icra edilmektedir. İnceleme işlemleri ücretsiz yapılır ve nakliyat işinin en önemli işlemlerinden bir tanesini oluşturmaktadır. Raporlama işlemlerinin dikkatli ifa edilmesi, transfer işlemleri süresince sorun oluşmasını önleyecektir. Söz konusu gerekçeyle, inceleme işlemlerinde vazifelendirdiğimiz çalışanlarımız, alanlarında profesyonel kişilerdir.

Eksper işlemleri ile ihtimal dahilindeki aksaklıklar önceden engellenebilmektedir.

Eksperlerimiz, inceleme hizmetleri amacıyla adresinize ulaştığında, herşeyden önce eşyalarınızın miktarını hesap eder ve lüzumlu olan olacak nakliyat vasıtasını saptar. Nem ve toz benzeri iklimsel olumsuzluklardan eşyaları muhafaza eden kapalı kasa ve hususi dizayn nakliyat kamyonlarımız, ayrıca mukavemeti artırılmış süspansiyon donanımıyla fazlasıyla güvenlidir. Kapalı kasa kamyonlarımız bakımlı ve güvencelidir. Nakliyat araçlarımızın bakımları daimi bir şekilde yapılır. Araç operatörlerimiz tecrübelidir.

Eksper kadromuz, uygun nakil kamyonuyla birlikte gereken ambalajlama materyali, görevlendirilecek ekip ve diğer mühim gereksinimleri inceleme esnasında tespit etmektedir. Son aşamada evin civar koşulları saptanır ve lojistik planlaması belirlenir. Ekspertiz hizmeti akabinde teminat nedeniyle sigorta poliçesi hazırlanır.

Eşyaların paketlenmesi ve Eşya taşıma aracına İstif

Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat İşlemleri hakkında profesyonel durumda bulunan elemanlarımız, evden eve nakliyat meselesi için son derece ehemmiyet içeren ambalajlama işlerini elit yöntemlerle sonuca ulaştırmaktadır. Bu kalite çerçevesinde Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat Firmaları arasında, işletmemiz mühim bir konuma sahip bulunmaktadır. Kuruluşumuzun tariflendirdiği Sultanbeyli evden eve nakliyat fiyatları oldukça hesaplıdır. Ambalajlama, Eşya Taşıma hizmet faaliyetleri arasında en başta ciddiyet verdiğimiz aşamadır.

Narin ya da hususi materyalleriniz adına farklı ambalajlama usulleri geliştirilmiştir. Bulaşık makinesi gibi ev makineleri ve cihazlar için, hususi paketleme gereçleri kullanılmaktadır. Büyük eşyalar özenle ambalajlanır. Monte hizmetleri için deneyim sahibi çalışanlarımız görevlendirilmektedir. Evde bulunan eşyaların hasar almaması için çeşitli paketleme alternatifleri sunulmaktadır.

Nakliye asansörü, itinayla kurulur. Asansör aracının kurulacağı yere uygun bir şekilde dayanması ve taşıma alanının düzgün bir biçimde inip çıkması ve zorlanmaması zorunludur Asansörcümüz alanında deneyimlidir. Sultanbeyli asansörlü nakliye hizmetleri neticesinde firmamız, Sultanbeyli ve etrafındaki bölgede bulunan ev yahut işyerinizde eşyalarınızı kısa bir zamanda ve sağlam bir halde aracın yakınına indirerek kamyon veya tıra yerleştirmekte ve benzer şekilde yukarıya çıkarmaktadır. Ağır mobilyaların öncelikle ambalajlanması ve zemine indirilerek istiflenmesi önem taşır. Ağır mobilya ve beyaz eşyalar mukavemetli olması nedeni ile alt bölüme konumlandırılır. Kırılabilir eşyalar üstlerde bulunan bölümlere yerleştirilir.

Tüm eşya veya malzemelerin getirildikleri yerde yapıldığı gibi taşınılacak daireye çıkartılmasıyla, eşya nakliyesi faaliyeti genel olarak tamamlanır. Yeni mekanda eşyaların yerleştirilmesi ve montaj işlemlerinin tamamlanması hususunda uzman personelimiz görevlendirilmektedir. Talepte bulunulması durumunda eşyaların tam olarak yerleşmesi işlemi hususunda bayan eleman görevlendirilebilmektedir.

İstanbul Sultanbeyli veya etrafındaki bölgede uluslararası evden eve nakliyat kapsamında da hizmet sunan kurumumuz, bu alandaki organisazyonlarında eşya ve yükleriniz farklı uzak bölgeye ulaştırılacağı için ciddi oranda daha titiz olmaktadır.

EKSPER - BİLGİ TALEBİ

Firma yetkililerimiz sizinle irtibata geçsin.Yandaki alana iletişim bilgilerinizi girin, firma yetkililerimiz en kısa sürede size ulaşarak taşınmanız konusunda gerekli bilgi veya ekspertiz için size ulaşsın.

Biz size ulaşalım.
2017 Tüm Hakları Saklıdır | YİMPAŞ NAKLİYAT