E-mail: info@yimpasnakliyat.com | Mobil: 533 355 1183 | Mrk Tel: 0216 572 9979 - 0216 469 4128 - 0212 213 9119 - 0212 281 4529 | Merkez : İstanbul  |  

SULTANGAZİ EVDEN EVE NAKLİYAT

evden eve nakliyat

Sultangazi Evden Eve Nakliyat

Sultangazi veya yakınlarında firmamızca sunulan taşımacılık faaliyetleri alanında, Sultangazi yakınlarında ikamet eden personelimiz görevlendirilmekte, bu bölgedeki müşterilerimize Sultangazi otoparkımızda mevcut bulunan taşıtlarımız yöneltilmektedir.

Eski tarzla ev eşyalarının taşınması çağı bu zamanda kapanmıştır. Şimdiki zamanlarda elit kavramla evden eve nakliyat işlerinde uygun netice oluşturamayan taşımacılık kuruluşlarına ev taşıma konusunda rağbet gösterilmemektedir. Evden eve nakliyat hizmetlerinde deneyim kazanmış kurum personelimizin tamamı kendi vazife alanlarında oldukça tecrübe sahibidir. İfa ettiği misyonu içselleştirmiş kişilerle kadrolaşmayı önceliği durumuna getiren işletmemiz için, müşteri memnuniyeti oldukça fazla önemlidir.

Eşya taşımacılığı işlerinde ilk olarak inceleme hizmeti uygulanmaktadır. Raporlama hizmetleri bedelsiz sonuçlandırılır ve eşya taşımacılığı hizmetinin en ciddi aşamalarından birini oluşturmaktadır. Eksper işlemlerinin dikkatlice ifa edilmesi, taşıma faaliyetleri boyunca arıza olmasını önleyecektir. Bu sebeple, raporlama hizmetlerinde görevlendirdiğimiz personelimiz, işinde profesyonel şahıslardır.

Eksper organizesi sayesinde olası aksaklıklara meydana gelmeden tedbir alınabilmektedir.

Eksper personelimiz, inceleme işlemleri nedeniyle adresinize vardığında, öncelikle eşyalarınızın kaplayacağı alanı ölçer ve gerekli olan eşya taşıma kamyonunu tespit eder. Yağmur benzeri havayla ilgili olumsuzluklardan tüm eşyaları koruyan kapalı kasalı ve hususi tasarlanmış nakliye araçlarımız, bununla birlikte mukavemeti artırılmış süspansiyon donanımıyla ciddi derecede güvencelidir. Kapalı kasa kamyonlarımız bakımlı ve güvencelidir. Taşıtlarımızın periyodik bakımları daimi bir şekilde takip edilir. Araç operatörlerimiz deneyimlidir.

Eksper çalışanlarımız, uygun nakil aracıyla birlikte gereken paketleme materyali, istihdam edilecek kadro ve farklı ciddi unsurları inceleme sırasında belirlemektedir. Son olarak taşınacak yerin civar durumu saptanır ve lojistik planlaması belirlenir. İnceleme hizmeti sonrasında sigortalama işlemi gerçekleşir.

Ambalajlama ve Nakliyat aracına İstifleme

Sultangazi Evden Eve Nakliyat Hizmetleri hakkında birikim kazanmış ekiplerimiz, eşya taşıma hususunda fazlasıyla ehemmiyetli bulunan paketleme hizmetlerini kaliteli bir tarzla yapmaktadır. Sözü edilen kaliteyle Sultangazi Evden Eve Nakliyat Firmaları arasında, firmamız ciddi bir mevkiye sahiptir. Kurumumuzun arz ettiği Sultangazi evden eve nakliyat fiyatları oldukça ekonomiktir. Ambalajlama, Evden Eve Taşıma servis kapsamı perspektifinde en çok dikkat edilmesi icab eden noktadır.

Kırılabilecek ve özel eşyalarınız adına ayrıntılı paketleme yöntemleri geliştirilmiştir. Bilgisayar gibi evde bulunan makineler ve cihazlar için, farklı ambalaj materyali kullanılmaktadır. Büyük mobilyalar dikkatle paketlenir. Montaj konusunda deneyimli kadromuz görevlendirilir. Eşyalarınızın tahribat almaması için malzeme çeşitlerine göre farklılaşan paketleme opsiyonları bulunmaktadır.

Eşya taşıma asansörleri, dikkatle kurulur. Nakliyat asansörünün balkona tam yaslanması ve taşıyıcı bölümün doğru bir halde gidip gelmesi ve zorlanmaması zaruridir Asansör aracımızın şoförü asansör kullanmak hakkında ehliyetlidir. Sultangazi asansörlü evden eve nakliyat hizmetleri sayesinde şirketimiz, Sultangazi ve etrafındaki bölgede bulunan dairenizde tüm eşya ve materyalinizi kısa bir zamanda ve sağlam bir şekilde indirerek kamyon veya tıra yerleştirmekte ve benzer şekilde yukarıya konumlandırmaktadır. Büyük eşyaların daha önce paketlenmesi ve aşağıya indirilerek istiflenmesi önemlidir. Hacimli mobilyalar sağlam olması nedeni ile öncelikli istiflenir. Hassas malzemeler hacimli möble ve beyaz eşyaların üstüne konumlandırılır.

Eşyaların önceki yerde yapıldığı gibi yeni eve çıkarılmasıyla, eşya taşıma faaliyeti genel anlamda tamamlanmış olur. Ev içinde taşınan malzemelerin konumlandırılması ve monte işlemlerinin yapılması için tecrübeli personelimiz vazifelendirilir. İstediğiniz taktirde taşınan malzemelerin döşenmesi hizmeti konusunda bayan personel vazifelendirilmektedir.

İstanbul Sultangazi ya da civarında uluslararası evden eve nakliyat sahasında da faaliyet icra eden işletmemiz, sözü edilen husustaki faaliyetlerinde eşyalarınız farklı uzak bölgeye gideceği için kayda değer oranda daha tedbirli olmaktadır.

EKSPER - BİLGİ TALEBİ

Firma yetkililerimiz sizinle irtibata geçsin.Yandaki alana iletişim bilgilerinizi girin, firma yetkililerimiz en kısa sürede size ulaşarak taşınmanız konusunda gerekli bilgi veya ekspertiz için size ulaşsın.

Biz size ulaşalım.
2017 Tüm Hakları Saklıdır | YİMPAŞ NAKLİYAT