E-mail: info@yimpasnakliyat.com | Mobil: 533 355 1183 | Mrk Tel: 0216 572 9979 - 0216 469 4128 - 0212 213 9119 - 0212 281 4529 | Merkez : İstanbul  |  

TRABZON EVDEN EVE NAKLİYAT

evden eve nakliyat

Trabzon Evden Eve Nakliyat

Trabzon ya da çevresinde firmamız tarafından sunulan evden eve taşımacılık alanında, Trabzon'da ikamet eden elemanlarımız istihdam edilmekte, buradaki müşterilerimize Trabzon araç parkımızda bulunan araçlarımız yöneltilmektedir.

Önceki metodlarla eşya taşıma dönemi artık kapanmıştır. Çağımızda kaliteli anlamda evden eve nakliyat hizmetlerini zanaat edinmeyen taşımacılık organizasyonlarına ev taşıma hizmetlerimizde itibar edilmemektedir. Evden eve nakliyat işlemlerinde profesyonelleşmiş şirket çalışanlarımızın tüm bireyleri kendi sorumluluk dallarında fazlasıyla tecrübe sahibidir. İşini meslek edinmiş elemanlarla ekiplerini güçlü duruma getirmiş olan şirketimiz adına, müşterilerimizin hizmet sunumumuzdan memnuniyet duyması herşeyden çok mühimdir.

Evden eve nakliye işlemlerinde öncelikle eksper faaliyetleri uygulanmaktadır. İnceleme faaliyeti bedelsizdir ve eşya taşımacılığı hizmetinin en önemli aşamalarından bir tanesini oluşturmaktadır. İnceleme organizesinin nitelikli olması, nakliyat işlemleri esnasında sıkıntı çıkmasını enlelleyecektir. Sözü edilen gerekçeyle, eksper faaliyetlerinde vazifelendirdiğimiz elemanlarımız, alanlarında deneyimli elemanlardır.

Raporlama işlemleri sayesinde olası aksaklıklara meydana gelmeden önlem alınabilmektedir

Eksperlerimiz, inceleme hizmetleri gayesiyle daire veya büronuza vardığı zaman, herşeyden önce eşyalarınızın kaplayacağı alanı ölçer ve gereken olacak taşıma vasıtasını belirler. Nem gibi harici durumlardan eşyalarınızı muhafaza eden kapalı kasalı ve kendine özgü dizayn edilen nakliye araçlarımız, ayrıca mukavemeti artırılmış süspansiyon sistemleriye yüksek derecede güvenlidir. Çelik kasa kamyonlarımız konforlu ve güvencelidir. Taşıtlarımızın bakımları devamlı olarak takip edilir. Sürücülerimiz deneyimlidir.

Eksper elemanlarımız, en uygun nakil aracıyla beraber ihtiyaç duyulacak paketleme gereçleri, görev verilecek elemanlar ve diğer ciddi unsurları ekspertiz esnasında belirlemektedir. Eksper işlemi sonunda taşınacak yerin çevresel durumu göz önünde bulundurulur ve nakliyat programı hazırlanır. Ekspertiz hizmeti sonrası sigortalama işlemi gerçekleşir.

Paketleme ve Araca İstif

Trabzon Evden Eve Nakliyat Etkinlikleri konusunda birikim kazanmış eleman kadromuz, evden eve nakliyat konusunda uç noktada mühim olan paketleme faaliyetlerini elit yöntemlerle sonuçlandırmaktadır. Sözü edilen hizmetlerle Trabzon Evden Eve Nakliyat Firmaları kategorisinde, organizasyonumuz mühim bir yerdedir. Kurumumuzun tariflendirdiği Trabzon evden eve nakliyat fiyatları son derece hesaplıdır. Taşınacak materyalin paketlenmesi, Eşya Taşıma servis işlemleri perspektifinde öncelikle önem atfettiğimiz aşamadır.

Kırılgan veya değerli eşyalar adına kapsamlı paketleme usulleri geliştirilmiştir. Buzdolabı gibi beyaz eşya ve aygıtlar için, özel balonlu ambalaj malzemeleri uygulanmaktadır. Hacimli malzemeler itinayla sarılır. Monte işleri için deneyimli elemanlarımız görevlendirilir. Eşya ve yüklerinizin ziyan görmemesi için özel paketleme seçenekleri sunulmaktadır.

Asansörler, itinayla kurulmaktadır. Asansör aracının duvara düzgün bir şekilde yaslanması ve taşıma bölümünün sağlam bir halde gidip gelmesi ve sarsılmaması gereklidir Asansör operatörümüz asansör kullanmak hakkında birikim sahibidir. Trabzon asansörlü taşımacılık sayesinde işletmemiz, Trabzon ve civarında olan dairenizde eşya ve yüklerinizi kısa bir zamanda ve emniyetle zemine indirerek kamyon veya tıra yüklemekte ve aynı biçimde dairenize çıkarmaktadır. Hacimli eşyaların öncelikle ambalajlanması ve aşağıya indirilerek yüklenmesi önem arz eder. Ağır mobilyalar sağlam olduğu için öncelikli konumlandırılır. Kırılgan malzemeler büyük eşyaların üstüne istiflenir.

Eşya ve malzemelerinizin getirildikleri yerde olduğu şekilde nakledilecekleri daireye konumlandırılmasıyla, ev taşıma işlemi geniş kapsamda tamamlanır. Ev içinde ev eşyalarının konumlandırılması ve monte işlerinin tamamlanması için uzman ustalarımız çalışmaktadır. İstendiğinde tüm eşyaların döşenmesi işlemleri için bayan personel vazifelendirilebilmektedir.

Trabzon ya da etrafındaki bölgede uluslararası evden eve nakliyat sahasında da hizmet veren organizasyonumuz, sözü edilen alandaki işlemlerinde eşyalarınız başka ülkeye ulaştırılacağı için kayda değer oranda daha özenli davranmaktadır.

Yimpaş Nakliyat, Evden Eve Nakliyat hizmetleri kapsamında ücretsiz ekspertiz, mobilya ve beyaz eşyaların söküm ve kurulumları, özel seçilmiş ambalaj malzemeleriyle paketleme işlemlerini yerine getirmektedir. Ayrıca evden eve nakliyat hizmetleri şirketimiz bünyesinde sigorta kapsamındadır.
Evden Eve Nakliyat Hizmetleri kapsamında firmamız, müşterilerine ücretsiz ekspertiz hizmeti sunmaktadır. Ekspertiz hizmeti, taşınma planlamanızın doğru yapılabilmesi amacıyla adresinize gelerek eşyalarınızın durumunun incelenmesi işlemidir.
Mobilya, beyaz eşyalar, yatak odası gardrobu ve bazı büyük eşyalarınız, taşınırken zarar görmemesi için daha iyi paketlenebilmesi ve araç içerisine daha iyi istiflenebilmesi maksadıyla bulundukları yerde sökülür ve taşıma sonrası tekrar kurulumları yapılır.
Eşyalarınızın türlerine ve şekillerine göre doğru ambalaj malzemeleri kullanılarak paketlenmesi, taşınırken hasar görmemesi adına son derece önemlidir. Bu nedenle firmamız, eşya türlerine göre ambalaj malzemesi seçimi yaparak taşıma öncesi paketleme yapar.
Özellikle şehirler arası evden eve nakliyat sırasında uzun yolun getirebileceği sorunlar göz önüne alındığında sigorta ciddi derecede önem kazanmaktadır. Yimpaş Nakliyat, gerek şehirler arası nakliyat alanında ve gerekse şehiriçi evden eve nakliyatta eşyalarınızın hasara karşı sigorta kapsamına alınmasını sağlamaktadır.

EKSPER - BİLGİ TALEBİ

Firma yetkililerimiz sizinle irtibata geçsin.Yandaki alana iletişim bilgilerinizi girin, firma yetkililerimiz en kısa sürede size ulaşarak taşınmanız konusunda gerekli bilgi veya ekspertiz için size ulaşsın.

Biz size ulaşalım.
2017 Tüm Hakları Saklıdır | YİMPAŞ NAKLİYAT