E-mail: info@yimpasnakliyat.com | Mobil: 533 355 1183 | Mrk Tel: 0216 572 9979 - 0216 469 4128 - 0212 213 9119 - 0212 281 4529 | Merkez : İstanbul  |  

TUZLA EVDEN EVE NAKLİYAT

evden eve nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Tuzla ile çevresinde firmamızca yapılan evden eve nakliye kapsamında, Tuzla'da bulunan elemanlarımız görevlendirilmekte, buradaki müşterilerimize Tuzla otoparkımızda mevcut bulunan araçlarımız sevk edilmektedir.

Eski tarzla eşya taşıma çağı bu zamanda geçersiz kalmıştır. Şimdilerde kaliteli çözümlerle evden eve nakliyat hizmetlerinde yeterlilik arz edemeyen nakliye firmaları, ev eşyalarının taşınması konusunda tercih edilmemektedir. Evden eve nakliyat işlerinde birikim kazanmış firma personelimizin tüm bireyleri kendi görev sahalarında son derece tecrübelidir. Görevini yetenek biçimine indirgemiş şahıslarla kadrolaşmayı önceliği durumuna getiren organizasyonumuz adına, hizmet verdiğimiz kişi ve kuruluşlara sunduğumuz hizmet kalitesi oldukça fazla mühimdir.

Evden eve taşıma faaliyetlerinde öncelikle eksper hizmeti yürütülmektedir. İnceleme hizmeti ücretsizdir ve nakliye işinin en önemli kısımlarından biridir. İnceleme faaliyetlerinin dikkatlice yapılması, eşya taşıma faaliyetleri esnasında sıkıntı meydana gelmesini önleyecektir. Sözü edilen sebeple, eksper faaliyetleri alanında görev verdiğimiz personelimiz, mesleğinde deneyimli şahıslardır.

İnceleme hizmetleri ile ihtimal dahilindeki aksaklıklar meydana gelmeden engelleniyor

Eksper personelimiz, raporlama hizmetleri gayesiyle ev veya ofisinize ulaştığında, herşeyden önce evde olan eşya ve taşınacak materyalin kaplayacağı alanı hesaplar ve gereken olacak eşya taşıma vasıtasını tespit eder. Yağmur ve toz gibi havayla ilgili olumsuzluklardan eşyaları koruyan çelik kasa ve özel dizayn edilen nakliye kamyonlarımız, bununla birlikte kuvvetlendirilmiş esneme donanımlarıyla ciddi derecede güvencelidir. Kapalı kasa taşıma araçlarımız son model ve güvenlidir. Araçlarımızın periyodik bakımları daimi bir şekilde takip edilir. Şoförlerimiz deneyimlidir.

Eksperlerimiz, doğru taşıma aracıyla beraber ihtiyaç olan paketleme öğeleri, istihdam edilecek elemanlar ve başka önemli gereklilikleri ekspertiz sırasında belirlemektedir. Son olarak evin çevre koşulları incelenir ve transfer planlaması yapılır. Ekspertiz hizmeti sonrası güvence nedeniyle sigorta poliçesi yapılır.

Ambalajlama ve Taşıma aracına Yükleme

Tuzla Evden Eve Nakliyat Etkinlikleri konusunda deneyim kazanmış elemanlarımız, taşınma konusu için son derece önem barındıran paketleme işlemlerini profesyonel bir tarzla tamamlamaktadır. Sözü edilen kalite perspektifinde Tuzla Evden Eve Nakliyat Firmaları içerisinde, şirketimiz mühim bir yere sahiptir. Kuruluşumuzun tariflendirdiği Tuzla evden eve nakliyat fiyatları son derece ekonomiktir. Taşınacak materyalin paketlenmesi, Evden Eve Taşımacılık hizmet kapsamı içerisinde en başta ciddiyet atfedilen işlemdir.

Kırılabilecek yahut değerli eşyalar için çeşitli paketleme usulleri uygulanmaktadır. Televizyon gibi ev makineleri ve aygıtlar için, kendine özgü baloncuklu naylonlar tercih edilmektedir. Geniş malzemeler dikkatle sarılır. Montaj konusunda uzman kadromuz görevlendirilmektedir. Evde bulunan eşyaların hasar almaması adına çeşitli ambalajlama opsiyonları bulunmaktadır.

Nakliyat asansörü, özenle kurulmaktadır. Asansörün kurulacağı yere tam yaslanması ve yük bölümünün sağlam bir şekilde çıkıp inmesi ve sarsılmaması şarttır Asansör şoförümüz işinde ehliyetlidir. Tuzla asansörlü taşımacılık hizmetleriyle kuruluşumuz, Tuzla ve civarında bulunan evinizde tüm eşya ve materyalinizi kısa zamanda ve güvenle aşağıya indirerek kamyon veya tıra yerleştirmekte ve aynı şekilde evinize çıkarmaktadır. Ağır möble ve beyaz eşyaların ilk önce paketlenmesi ve zemine indirilerek istiflenmesi önemlidir. Hacimli malzemeler mukavemetli olduğundan alt kısma istiflenir. Kırılgan eşyalar üstte bulunan bölümlere istiflenir.

Eşyalarınızın getirildikleri yerde olduğu gibi nakledilecekleri eve çıkarılmasıyla, eşya nakliyesi işlemleri geniş çerçevede bitmiş olur. Yeni mekanda ev eşyalarının konumlandırılması ve monte aşamasının yapılması hususunda uzman ustalarımız görev yapmaktadır. İstediğiniz taktirde eşya ve malzemelerin döşenmesi işlemi konusunda bayan personel vazifelendirilmektedir.

İstanbul Tuzla veya çevresinde uluslararası evden eve nakliyat kapsamında da hizmet veren şirketimiz, söz konusu alandaki faaliyetlerinde eşyalarınız başka ülkeye sevk edileceğinden dolayı kayda değer oranda daha tedbirli olmaktadır.

EKSPER - BİLGİ TALEBİ

Firma yetkililerimiz sizinle irtibata geçsin.Yandaki alana iletişim bilgilerinizi girin, firma yetkililerimiz en kısa sürede size ulaşarak taşınmanız konusunda gerekli bilgi veya ekspertiz için size ulaşsın.

Biz size ulaşalım.
2017 Tüm Hakları Saklıdır | YİMPAŞ NAKLİYAT