E-mail: info@yimpasnakliyat.com | Mobil: 533 355 1183 | Mrk Tel: 0216 572 9979 - 0216 469 4128 - 0212 213 9119 - 0212 281 4529 | Merkez : İstanbul  |  

ÜMRANİYE EVDEN EVE NAKLİYAT

evden eve nakliyat

Ümraniye Evden Eve Nakliyat

Ümraniye yahut çevresinde kuruluşumuzca yapılan eşya transferi faaliyetlerinde, Ümraniye içerisinde bulunan elemanlarımız istihdam edilmekte, burada bulunan hizmet sunduğumuz şahıs ve kuruluşlara Ümraniye otoparkımızda mevcut bulunan araçlarımız yönlendirilmektedir.

Önceki yöntemlerle taşınma dönemi bu zamanda fesholmuştur. Bu gün elit anlamla evden eve nakliyat operasyonlarında tatmin edici çözümler üretemeyen taşımacılık organizasyonları, ev taşıma hizmetlerimizde rağbet görmemektedir. Evden eve nakliyat yöntemlerinde profesyonelleşmiş şirket personelimizin tümü kendi görev alanlarında kayda değer derecede tecrübelidir. İcra ettiği görevi yetenek haline indirgemiş bireylerle kadrosunu güçlendiren kurumumuz adına, müşteri memnuniyeti kuvvetle mühimdir.

Eşya nakliye hizmetlerinde herşeyden önce inceleme faaliyeti yürütülmektedir. Ekspertiz programı bedelsiz yerine getirilir ve taşımacılık hizmetinin en ciddi işlemlerinden birini oluşturur. Raporlama işlemlerinin dikkatlice ifa edilmesi, nakliyat süreçleri süresince sıkıntı çıkmasını enlelleyecektir. Sözü edilen nedenden ötürü, eksper alanında vazifelendirdiğimiz kadromuz, alanında eğitimli şahıslardır.

İnceleme hizmeti ile problemler önceden önlenebilmektedir.

Eksper elemanlarımız, inceleme işlemleri gayesiyle adresinize geldiğinde, herşeyden önce evde mevcut olan tüm eşyaların miktarını hesaplar ve lüzumlu olan olacak çelik kasalı transfer aracını tespit eder. Nem gibi harici durumlardan eşya ve malzemelerinizi koruyan kapalı kasa ve hassas tasarlanmış kamyonlarımız, bununla beraber mukavemeti artırılmış yay donanımlarıyla ciddi derecede korumalıdır. Kapalı kasalı kamyonlarımız konforlu ve güvenlidir. Lojistik araçlarımızın periyodik bakımları devamlı olarak takip edilir. Sürücülerimiz tecrübe sahibidir.

Eksperlerimiz, doğru nakliyat vasıtasıyla birlikte gerekli olan paketleme malzemeleri, görevlendirilecek personel ve diğer önemli gereklilikleri ekspertiz sırasında belirlemektedir. Son olarak taşınacak yerin çevre durumu incelenir ve transfer programı yapılır. Eksper işlemi akabinde nakliyat sigortası yapılır.

Eşyaların paketlenmesi ve Nakil aracına Yükleme

Ümraniye Evden Eve Nakliyat Hizmetleri konusunda deneyim kazanmış eleman kadromuz, taşınma konusunda ciddiyetle mühim olan paketleme faaliyetlerini uzman yöntemlerle yapmaktadır. Bu hizmetlerle Ümraniye Evden Eve Nakliyat Firmaları arasında, firmamız hakim bir mevkidedir. Firmamızın belirlediği Ümraniye evden eve nakliyat fiyatları oldukça ekonomiktir. Paketleme, Eşya Taşıma hizmet ağı perspektifinde en mühim aşamadır.

Kırılması muhtemel ve hususi malzemeleriniz adına özel ambalajlama metodları uygulanmaktadır. Beyaz eşyalar gibi elektronik eşyalar ve cihazlar için, özel baloncuklu ambalaj malzemeleri uygulanmaktadır. Hacimli eşyalar dikkatle ambalajlanır. Monte hizmetleri için tecrübe sahibi elemanlarımız görevlendirilmektedir. Eşya ve yüklerinizin tahribat almaması için malzeme türlerine göre farklılaşan ambalajlama opsiyonları bulunmaktadır.

Nakliye asansörü, özenli bir şekilde kurulmaktadır. Asansörün balkona tam olarak birleşmesi ve taşıma bölümünün sağlam bir halde gelip gitmesi ve titrememesi mecburidir Asansör operatörümüz mesleğinde ehliyetlidir. Ümraniye asansörlü taşımacılık hizmetleri sayesinde kurumumuz, Ümraniye ve etrafındaki bölgede bulunan ev yada büronuzda tüm eşya ve materyalinizi kısa zamanda ve sağlam bir halde indirerek kamyon veya tıra istiflemekte ve benzer şekilde yukarıya çıkarmaktadır. Ağır eşyaların ilk aşamada paketlenmesi ve aracın yanına indirilerek yüklenmesi önem arz eder. Hacimli eşyalar sağlam olduğundan alta konumlandırılır. Kırılabilir malzemeler büyük eşyaların üzerine konumlandırılır.

Tüm eşya ve malzemelerin getirildikleri yerde olduğu biçimde nakledilecekleri daireye konumlandırılmasıyla, eşya nakli işlemi geniş oranda bitmiş olur. Yeni evde taşınan materyallerin konumlandırılması ve montaj aşamasının yapılması hususunda tecrübeli ustalarımız görev yapmaktadır. İstediğiniz taktirde eşyaların tam olarak yerleşmesi hizmeti hususunda bayan eleman vazifelendirilmektedir.

İstanbul Ümraniye ya da civarında uluslararası evden eve nakliyat sahasında da hizmet sunan kuruluşumuz, sözü edilen husustaki işlemlerinde eşyalarınız diğer bir uzak bölgeye ulaştırılacağı için çok daha tedbirli davranmaktadır.

EKSPER - BİLGİ TALEBİ

Firma yetkililerimiz sizinle irtibata geçsin.Yandaki alana iletişim bilgilerinizi girin, firma yetkililerimiz en kısa sürede size ulaşarak taşınmanız konusunda gerekli bilgi veya ekspertiz için size ulaşsın.

Biz size ulaşalım.
2017 Tüm Hakları Saklıdır | YİMPAŞ NAKLİYAT