E-mail: info@yimpasnakliyat.com | Mobil: 533 355 1183 | Mrk Tel: 0216 572 9979 - 0216 469 4128 - 0212 213 9119 - 0212 281 4529 | Merkez : İstanbul  |  

ÜSKÜDAR EVDEN EVE NAKLİYAT

evden eve nakliyat

Üsküdar Evden Eve Nakliyat

Üsküdar yahut çevresinde kuruluşumuz tarafından yürütülen evden eve taşımacılık faaliyetlerinde, Üsküdar bölgesinde bulunan çalışanlarımız vazifelendirilmekte, bu lokasyonda olan müşterilerimize Üsküdar bölge park yerimizde bulunan eşya taşıma araçlarımız sevk edilmektedir.

Önceki yöntemlerle ev eşyalarının taşınması dönemi bu zamanda tasfiye olmuştur. Çağımız platformunda profesyonel kavramla evden eve nakliyat eylemlerini içselleştirmeyen nakliyat kurumları, eşya taşıma hakkında tercih edilmemektedir. Evden eve nakliyat işlemlerinde birikim sahibi olmuş firma kadromuzun her bireyi kendi özel görev alanlarında fazlasıyla tecrübelidir. İfa ettiği yükümlülüğü hüner edinmiş bireylerle kadrolaşmayı tercih eden organizasyonumuz için, müşterilerimize arz ettiğimiz servis niteliği herşeyden çok önemlidir.

Evden eve nakliye hizmetlerinde ilk olarak raporlama işlemleri icra edilmektedir. Ekspertiz faaliyetleri ücretsiz yapılmaktadır ve nakliyat işinin en önemli bölümlerinden bir tanesini oluşturur. Eksper işlemlerinin nitelikli olması, nakliye faaliyetleri süresince aksaklık olmasını önleyecektir. Sözü edilen nedenle, ekspertiz hizmetlerinde vazifelendirdiğimiz elemanlarımız, alanlarında deneyimli elemanlardır.

İnceleme organizesi sayesinde zor durumlara ortaya çıkmadan engel olunabilmektedir.

Eksperlerimiz, ekspertiz işlemleri amacıyla daire veya işyerinize geldiğinde, öncelikle eşyalarınızın kaplayacağı alanı ölçer ve gereken olacak nakliyat vasıtasını saptar. Yağmur gibi havayla ilgili olumsuzluklardan eşya ve malzemelerinizi koruyan kapalı kasalı ve özel modellenmiş taşıma araçlarımız, bununla birlikte mukavemeti artırılmış süspansiyon donanımıyla fazlasıyla güvencelidir. Kapalı kasa taşıma araçlarımız konforlu ve güvencelidir. Taşıtlarımızın bakım ve tamirleri sürekli olarak takip edilir. Araç operatörlerimiz tecrübe sahibidir.

Eksper elemanlarımız, uygun nakliyat kamyonuyla beraber gerekli olan ambalajlama bileşenleri, görevlendirilecek elemanlar ve başka ciddi gereksinimleri inceleme esnasında belirlemektedir. Ekspertiz işlemi sonunda bina civar durumu incelenir ve nakliye programı yapılır. Ekspertiz aşaması sonrası sigortalama işlemi yapılır.

Eşyaların paketlenmesi ve Taşıma aracına İstifleme

Üsküdar Evden Eve Nakliyat Eylemleri hakkında tecrübeli durumda bulunan ekiplerimiz, ev taşıma hususunda yüksek derecede ciddiyet arz eden paketleme işlerini seçkin tarzla sonuçlandırmaktadır. Bu kaliteyle Üsküdar Evden Eve Nakliyat Firmaları içerisinde, kuruluşumuz hakim bir konuma sahiptir. Firmamızın tanımladığı Üsküdar evden eve nakliyat fiyatları son derece ekonomiktir. Paketleme, Evden Eve Nakliyat servis ağı arasında en mühim noktadır.

Hassas ve değerli eşyalar için ayrıntılı paketleme metodları geliştirilmiştir. Beyaz eşyalar gibi ev makineleri ve aygıtlar için, farklı paketleme materyali tercih edilmektedir. Hacimli mobilyalar dikkatli bir biçimde ambalajlanır. Montaj konusunda deneyimli çalışanlarımız görevlendirilir. Eşya ve yüklerinizin hasar görmemesi gayesiyle özel paketleme alternatifleri bulunmaktadır.

Eşya taşıma asansörleri, özenli bir şekilde kurulur. Asansör aracının balkona uygun bir şekilde dayanması ve taşıyıcı bölümün doğru bir halde gidip gelmesi ve sarsılmaması mecburidir Asansörcümüz işinde ehliyetlidir. Üsküdar asansörlü evden eve nakliyat hizmetleri sayesinde kuruluşumuz, Üsküdar ve yakınlarında bulunan evinizde tüm eşya ve malzemelerinizi kısa zamanda ve güvenle indirerek eşya taşıma aracına yerleştirmekte ve benzer şekilde dairenize konumlandırmaktadır. Hacimli eşyaların diğerlerinden önce ambalajlanması ve indirilerek istiflenmesi önemlidir. Ağır mobilyalar dayanıklı olması nedeni ile alta yerleştirilir. Hassas eşyalar daha üst kısımlara konumlandırılır.

Eşyalarınızın getirildikleri yerde olduğu şekilde yeni daireye çıkarılmasıyla, eşya taşıma hizmeti genel olarak tamamlanır. Ev içinde eşyaların yerleştirilmesi ve monte işlerinin tamamlanması hususunda uzman ustalarımız görevlendirilir. Tercih edilmesi halinde taşınan malzemelerin döşenmesi işlemi konusunda bayan eleman temin edilmektedir.

İstanbul Üsküdar ve çevresinde uluslararası evden eve nakliyat alanında da iş yapan kuruluşumuz, bu konudaki işlemlerinde eşyalarınız başka uzak bölgeye ulaştırılacağından dolayı ciddi oranda daha özenli olmaktadır.

EKSPER - BİLGİ TALEBİ

Firma yetkililerimiz sizinle irtibata geçsin.Yandaki alana iletişim bilgilerinizi girin, firma yetkililerimiz en kısa sürede size ulaşarak taşınmanız konusunda gerekli bilgi veya ekspertiz için size ulaşsın.

Biz size ulaşalım.
2017 Tüm Hakları Saklıdır | YİMPAŞ NAKLİYAT