E-mail: info@yimpasnakliyat.com | Mobil: 533 355 1183 | Mrk Tel: 0216 572 9979 - 0216 469 4128 - 0212 213 9119 - 0212 281 4529 | Merkez : İstanbul  |  

FİRMA PROFİLİ

Yimpaş Nakliyat

Firmamız, sahip olduğu önemli misyonu ile ilkeli, prensipli ve müşteri memnuniyeti hedefli hareket eden bir kurumsal anlayış ile hizmetlerine devam etmektedir. Taşınacak eşya ve malzemelerinizi, emaneti olarak benimseyen bir düşünce ile hareket eden kurumumuz, bu çerçevede taşıma ve yerleştirme yapmakta, eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmemesi için de gereken tüm önlemleri önceden almaktadır. Eşyalarınız çeşitlerine göre en doğru yöntemlerle paketlenmektedir. Bununla birlikte mobilyalarınızın paketleme öncesi sökümleri yapılmakta ve taşındıkları yerde yeniden birleştirilerek hasar almadan taşınmaları temin edilmektedir.

Merkezi Takip..

Kuruluşundan bu güne kadar 250'yi aşkın kurumsal ve 3000'den fazla bireysel taşıma işlemi gerçekleştiren ve her geçen gün çalışma ağını büyüten Yimpaş Nakliyat, gerek bireysel, gerek kurumsal müşterilerinin taşınma işlemlerini tüm aşamalarında merkezi kontrolü altına alarak takip eder ve herhangi bir soruna meydan vermez.


Sorunsuz Taşımacılık..

SORUNSUZ BİR NAKLİYE İÇİN YİMPAŞ NAKLİYAT'A GÜVENİN.. Evden eve nakliyat işi yapan firmalar; çoğu zaman müşterilerine tutamayacakları sözler vermekte, sonra da bu beklentilerin altında kalarak, müşterinin hışmına uğramaktadır. Yimpaş Nakliyat, müşterilerine tutamayacağı sözler vermez ve sorunsuz bir nakliye gerçekleştirmeyi vaadeder.


Ücretsiz Ekspertiz

Firmamız müşterilerine sorunlarla karşılaşmamaları ve en iyi taşıma hizmetini alabilmelerini sağlamak amacıyla Ücretsiz ekspertiz hizmeti sunar.

Ambalaj ve Paketleme

Firmamız, taşıma sırasında eşyalarınıza zarar gelmesini engellemek için doğru ambalaj malzemeleri kullanmakta ve paletleme işlemini sağlam yapmaktadır.

Sigortalı Eşya Taşıma

Firmamız, şehir içi taşımacılıkta olduğu gibi özellikle şehirler arası taşınmalarda her türlü olumsuzluğa karşı sigortalı taşımacılığa önem vermektedir.

EKSPER - BİLGİ TALEBİ

Firma yetkililerimiz sizinle irtibata geçsin.Yandaki alana iletişim bilgilerinizi girin, firma yetkililerimiz en kısa sürede size ulaşarak taşınmanız konusunda gerekli bilgi veya ekspertiz için size ulaşsın.

Biz size ulaşalım.
2017 Tüm Hakları Saklıdır | YİMPAŞ NAKLİYAT