E-mail: info@yimpasnakliyat.com | Mobil: 533 355 1183 | Mrk Tel: 0216 572 9979 - 0216 469 4128 - 0212 213 9119 - 0212 281 4529 | Merkez : İstanbul  |  

ZEYTİNBURNU EVDEN EVE NAKLİYAT

evden eve nakliyat

Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat

Zeytinburnu yahut yakınlarında şirketimiz tarafından yapılan taşımacılık işlemlerinde, Zeytinburnu içerisinde ikamet eden elemanlarımız vazifelendirilmekte, bu bölgede bulunan müşterilerimize Zeytinburnu bölge park yerimizde olan taşıtlarımız sevk edilmektedir.

Eski tarzla ev eşyalarının taşınması dönemi artık işlevsiz kalmıştır. Çağımız şartlarında elit bir anlayışla evden eve nakliyat operasyonlarında ustalaşamayan taşımacılık kuruluşları, ev taşıma hakkında itibar görmemektedir. Evden eve nakliyat işlerinde profesyonelleşmiş kurum çalışanlarımızın tamamı kendi sorumluluk sahalarında son derece potansiyel sahibidir. Yaptığı görevi zanaat biçimine getirmiş kişilerle çalışmayı tercih eden organizasyonumuz için, müşterilerimize sunduğumuz hizmet standartları oldukça fazla önem taşır.

Evden eve taşımacılık faaliyetlerinde öncelikle eksper faaliyetleri icra edilmektedir. Ekspertiz faaliyetleri ücretsiz yapılır ve nakliyat işinin en ciddi kısımlarından birini oluşturur. Eksper sürecinin titizlikle yapılması, nakil işlemleri sırasında sıkıntı oluşmasını enlelleyecektir. Bu nedenden ötürü, ekspertiz işlemlerinde görevlendirdiğimiz kadromuz, alanında eğitimli kişilerdir.

Raporlama hizmetleri ile ihtimal dahilindeki problemlere önceden engel olunabilmektedir.

Eksper kadromuz, inceleme hizmeti amacıyla evinize ulaştığında, öncelikle eşyalarınızın miktarını ölçer ve lüzumlu olan olacak kapalı kasa nakliye kamyonunu kararlaştırır. Nem gibi dış olumsuzluklardan eşya ve malzemelerinizi koruyan çelik kasa ve kendine özgü modellenmiş araçlarımız, aynı zamanda güçlendirilmiş süspansiyon donanımlarıyla son derece korumalıdır. Çelik kasa araçlarımız son model ve güvenlidir. Taşıtlarımızın bakımları daimi bir şekilde takip edilir. Sürücülerimiz uzun yılların deneyimine sahip ve uzmandır.

Eksper elemanlarımız, uygun nakliye vasıtasıyla birlikte gereken paketleme gereçleri, görev verilecek personel ve farklı önemli unsurları inceleme sırasında tespit etmektedir. Eksper işlemi bitiminde bina civar durumu göz önünde bulundurulur ve nakliyat planlaması belirlenir. Ekspertiz aşaması akabinde teminat gayesiyle sigorta poliçesi hazırlanır.

Paketleme ve Araca İstifleme

Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat Hizmetleri hakkında uzman olan ekiplerimiz, eşya taşımacılığı konusunda ciddiyetle önemli bulunan paketleme işlerini uzman tarzla tamamlamaktadır. Söz konusu hizmetlerle Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat Firmaları arasında, kuruluşumuz hakim bir mevkiye sahip bulunmaktadır. Kuruluşumuzun tariflendirdiği Zeytinburnu evden eve nakliyat fiyatları son derece hesaplıdır. Tüm eşyaların ambalajlanması, Eşya Taşıma servis ağı arasında en başta ciddiyet atfettiğimiz aşamadır.

Kırılabilecek ve değerli malzemeler adına kapsamlı ambalajlama yöntemleri uygulanmaktadır. Beyaz eşyalar gibi ev makineleri ve aygıtlar için, kendine özgü patpat paketleme naylonları uygulanmaktadır. Geniş malzemeler dikkatle paketlenir. Monte işleri için deneyim sahibi elemanlarımız görevlendirilmektedir. Eşyalarınızın zarar görmemesi düşüncesiyle çeşitli ambalajlama alternatifleri bulunmaktadır.

Asansör tertibatı, özenli bir şekilde kurulmaktadır. Eşya taşıma asansörünün balkona düzgün bir biçimde yanaşması ve taşıma bölümünün kolay bir şekilde çıkıp inmesi ve sarsılmaması gerekir Asansörcümüz bu konu hakkında deneyimlidir. Zeytinburnu asansörlü taşımacılık hizmetleri sayesinde şirketimiz, Zeytinburnu ve civarında bulunan daire yada ofisinizde eşyalarınızı az bir zaman içerisinde ve sağlam bir halde indirerek araca yerleştirmekte ve aynı biçimde dairenize konumlandırmaktadır. Hacimli mobilyaların öncelikle ambalajlanması ve indirilerek yüklenmesi önemlidir. Ağır mobilyalar sağlam olduğu için alta yerleştirilir. Kırılgan malzemeler üstlerde kalan kısımlara konumlandırılır.

Eşyaların getirildikleri yerde olduğu gibi taşınacağınız eve çıkarılmasıyla, eşya taşıma işlemleri büyük çerçevede biter. Yeni adreste eşya ve materyallerin istediğiniz biçimde yerleştirilmesi ve montaj işlerinin tamamlanması için özel ustalarımız görevlendirilir. İstediğiniz taktirde eşya ve malzemelerin döşenmesi işlemleri hususunda bayan eleman temin edilmektedir.

İstanbul Zeytinburnu ve civarında uluslararası evden eve nakliyat kapsamında da etkinlik gösteren şirketimiz, bu alandaki hizmetlerinde eşya ve yükleriniz farklı ülkeye sevk edileceği için çok daha itinalı olmaktadır.

EKSPER - BİLGİ TALEBİ

Firma yetkililerimiz sizinle irtibata geçsin.Yandaki alana iletişim bilgilerinizi girin, firma yetkililerimiz en kısa sürede size ulaşarak taşınmanız konusunda gerekli bilgi veya ekspertiz için size ulaşsın.

Biz size ulaşalım.
2017 Tüm Hakları Saklıdır | YİMPAŞ NAKLİYAT